Evlendiğiniz kadın bakire çıkmadı ne yapardınız?

,Evlendiğiniz kız bakire çıkmadı ne yapardınız?,Evlendiğiniz kız bakire çıkmadı ne yapardınız?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Erkek olsam ve evlendiğim kızın bakire olmadığını ya da benden önce başkasıyla birlikte olduğunu gerdek gecesi öğrensem ayrılırım. Ama olay bekaret olmaz. Bu tür şeylerin evlilik öncesinde konuşulması gerekir ki kimseye sürpriz olmasın.

1|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evlenmeden once soyleyip anlatmalıydı erkek ollsam bosardım

1|2
    0|0
  • Kız, zaten sana söylemediyse evlilikten sonra ortaya çıkmış, sende boşamışsan zaten istediğini almış adını dula cıkarmıştır.

1|0
    0|1
  • bunu evlenmeden önce söyleyeceğine inanıyorum ben.

0|1
    1|0
  • nerden biliyorsun belki farkında varmadan hani ilişkiye gırmeden bozyulmustur ya da belki esnek bunu anlayamazsın anlayamadıgın ıcın gece altına alırken sabah doktoramı actırıcaksın bacaklarını ?

0|0
    1|2
    • sen merak etme okadarda mal değiliz bir kızın esnek olup olmadığını bakire kızla olmayanın arasında çok fark olur

• arasındaki farklar nelerdir?

• Darlıktan belli olur penis girerken çok zorlanır vbu 1 ay 2 ay devam eder.Penis girerkende ilk 1 ay ve 2 ay bazılarında çok uzun aylar sancı çeker .sancınında rolü zordur,Bakireliği bozulan veya esnekse ilk defa yaptıysa cinsel ilişkihormonları bozulur gaz kaçırmalar çok olur.

• Evet simdi Türkiye'nin buram buram bakir kokan erkekleri cevap verecek hadi bakalım

7|0
    1|2
  • belki bakiredir, kızlığının başına bir iş gelmiştir olamaz mı? gözünüzle görmeden nasıl bakire değil dersiniz?

0|0
    1|1
    • soru şu anlamda daha önceden başka birisiyle birlikte olmuş bakireliğini kaybetmiş ama söylememiş o anlamda

• eğer erkek bakirse tamam haklı bakire bir kızla evlenmeli ama değilse kusura bakmasın herkes ektiğini biçiyor

Erkekler Ne Diyor 9

• kızları bakire bırakmayan bizleriz sona bakire arıyoruz uzaydan gelmezler bakire kızlar sokakta yakında akrabada bu kızlar kızları zorla olmasada aklını çalıp yapıyoruz sonrada kız bakire arıyoruz

5|2
    0|0
    • bu da ayrı doğru mantık haklısın

• Geçmiş geçmişte kalmıştır derim seviyorsam

4|0
    0|1
  • o ne demek yaaa marketten mal mı alıyoruz zaten bakire olmayacak bakire kadın mı var artık ...

3|0
    2|4
    • bu nasıl bir düşünce :))) yaş kaç bilader senin

• lan selo mal senin kendindir ...germe beni akşam akşam ...

• tokatla dövcen bunun gibilerini

• fişiyle beraber iadeye giderim o dakikaya kadar anlayamadıysan ne yapacan zaten kalmadıgı için memlekette bakire kız olanda sözde bakire artık kafana göre takıl

0|0
    2|1
  • Bu ciddi bir mesele. Öncelikle oturulur konuşulur. Çok nadir de olsa kanama olmayabiliyormuş. Ya da belki kötü bir olay yaşamıştır. Sonra bir jinekoloğa gidilir işin aslı ortaya çıkar. O yüzden acele karar vermemek gerekiyor. Zaten ben güven duymadığım birisiyle zaten evlenmem.

0|0
    0|0
  • Evlilik şartları bence aşk , uyum , sevgi , beğeni olmalı . Bekaret evlilik şartları arasında değil

3|0
    0|0
  • önceden anlatmadıysa fena:)

0|1
    1|0
  • garantisi devam ediyor mu bakarım

0|0
    2|0
  • bakıreyım dedıyse sonuç bellı.

1|0
    2|0
Yükleniyor...