Erkeklerden kurtulma yöntemi nedir lezbiyen mi olsak ?

Aklı başı önündeki şeyinde aşkı sxten ibaret sanıyorlar,parasıyla kız tavlayacağını düşünenler var,tipine bakmadan kas yapıp kız düşüreceğini sanan asalaklar var,kızları Kezban diye küçümseyen kırolar var. Karısına,kızına şiddet uygulayan babalar var,yere tüküren,balgam atan,küfür eden,beyaz atlet,beyaz çorap giyen godoşlar var. Tiksinmeye başladım lezbiyen mi olsak ne yapsak bu erkekler bizi haketmiyor

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• yanı haksız değilsin ama genelleme yapmak çok kötü.

erkek parası yiğen sevgılısını atm gibi gören

3-5 kişiyi bir arada idare eden

her tanıştığı erkeğe eşkım deyım ilk buluşmada veren

sanal aldatma sayılmaz deyıp kocası işe gıder gıtmez netın başına geçen

ve saymakla bıtmıcek daha neler var neler

şimdi bizde tüm kadınlarımı genellıyelım

sende bı bak etrafına ve erkeklerı olduğu kadar bayanlarıda gözlemle

ve kurunun yanında yaş olanı yakma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tencere dibin kara, seninki benden kara..

Ben de yıllardır doğru düzgün kız arıyorum, en az 20 kişiyle çıktım, bir tane dürüst ve aklıbaşında kıza rastlamadım.. İçlerindeki bazı dolandırıcılar da cabası..

Eee nolcak şimdi? Hani erkekler kötüydü, siz süperdiniz?

0|0
    0|0
  • sen git italyanlara ingilizlere karı olda ailecek toplu aşk yaşayın seni arkadaşlarına felan hediye etsinler özel günlerde senin gibilere öylesi müstehak evinde ekmek alacak paran yoktur kendini Madonna sanıyon ne ayaksın anlamadım ki yere balgam atarım agzım çok bozuktur küfür ederim beyaz atlet giyerim kotun altına kösele ayakkabı giyerim altın kolye bile takıyorum ama dünya güzelide olsan bırak senle yatmayı yüzüne sıçmam çünkü senin gibiler menfaati için herşeyini peşkeş çeker ;)

1|1
    0|0
  • Allah ta bizi kahretsin bee.Biz nasıl insanlarmışız :).

Şaka bir yana genelleme yapmak yanlış ama böyle erkeklerde yok değil.Sizin işinizde zor tabi.Erkeğin de kadının da iyisi kötüsü vardır.İyi insanlarla karşılaşırsın inşallah.Doğru insanı bulmak önemli olan ve de zor olan.

Lezbiyen olma düşüncesi de eğer gerçekten çok bunaldıysan kesin çözüm gibi duruyor :).

0|0
    0|0
  • düzgün erkeklerde var az da olsa ama gidip en yamuğunu buluyosunuz. sonra erkekler yamuk diyosunuz :)

1|0
    0|0
  • Vay anasına be alttaki arkadaş gibi biz neymişiz bee.

0|0
    0|0
  • hahaha erkeksizliktten kudurup kimse yüz vermeyince erkeklere laf atan.. lezbiyen olmaya karar veren cirkin kızlar var:D

0|1
    1|0
  • biz neymişiz be :)

1|1
    0|0
  • ahahahaha çok iyiydi bu :)

1|0
    0|0
  • kurtulmana gerek yok zaten erkekleri parmağında oynatan çok kız var

0|0
    0|0
  • Valla aklım başımda taşaklarda değil benim için sorun yok hakimim kendime

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Her kesi sayma iyleride var hem onlar yani erkekler olmasa bzleri kim korur asker oluyolar bizi koruyolar sonrada onlara etgn muameleye bak hem kiz kuruk sallamasa erkek hadi neyse :D

0|1
    0|0
  • Erkeklerin kötü yönü varsa kızların da var. Bırakın erkekleri, siz insanları sevmeyi bilmiyorsunuzdur kim bilir. Lezbiyen olsanız ne çıkar.

0|1
    0|0
  • Zannımca hatunlarla uğraşmak daha fena.

Bir hatunun başka bir hatuna şehvetle bakması oldukça tehlikeli.

0|0
    0|0
  • Olabilir !

0|0
    0|0
  • sen baya dolmuşşsun anlaşılan sakıin ol nefes al ver nefes al ver

0|1
    0|0
  • gel canım gel :)

0|0
    0|0
  • haklısın sanırım.