İlişkiye girdiğiniz sevgilinizi sevebilir misiniz?

Bi arkadaşım var sevgilisiyle birbirlerini çok seviyolardı. kız bakire. kıyafetler üzerindeyken sürtünerek bişeyler yaşamışlar ilerisine gitmem falan diyo ama sonuçta yinede ilişkiye girmiş sayılıyo dimi? Ve ben bunu hep söylerim bir erkek sevgilisine cinsel anlamda yaklaşıyosa birlikte oluyosa sevmiyodur diye.. Şimdi o çocukta kızı yakında bırakır. Siz sevgilinize karşı cinsellik düşünürmüsünüz? Ve bişeler yaşadıktan sonra soğurmusunuz?

1|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• cok sacma düsünceler ya

cinsellik yasadiktan sonra sogumak veya sevistin diye basit kiz olarak görmek

bir erkek tabiki sevdigini arzular gidip disarda yabanciyi arzulayacak hali yok

ayrica erkek ilk oldugunu biliyorsa neden kizin namussuz oldugunu düsünsün ki ?

bir erkek bir kizin ilki oldugunu biliyor ve onunla birseyler yasiyorsa zaten niyeti ciddidir ve sorumlulugunu bilir (tabiki adam ise)

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Eğer birbirlerini gerçekten seviyorlarsa istedikleri şekilde yakınlaşmaları çok doğal bence ayrıca ikisi de razıysa istiyorlarsa bir sorun da olmaz.

Bi de ben sevdiğim aşık olduğum kız dışında kimseyle yakınlaşmak istemem ve yakınlaşmam

1|0
    0|0
  • Bu mantığa göre evlenince adam karısını sevmiyor demektir.

Insan sevdiğini s..er mi? Diye düşündüm sen böyle deyince

4|1
    0|0
  • nasıl bir düşünce bu. seksi sevdiğin biriyle değil de sevmediğin biriyle mi yaparsın. seksi yapılan bir kötülükmüş gibi anlattın. Tam tersine sevdiği çekici bulduğu her an yanında olmasını istediği biriyle yapar insan. Bazı kız ve erkekler karşıdakiyle sadece seks için birlikte olur o ayrı bişey.

2|0
    0|0
  • kız problemli bile olsa ben şahsen onun ilki olduğum için aramızda yaşanan şeyleri çok fazla büyütmem sonuçta o bana güvenmiş derim ve kızın güvenini boşa çıkarmamak için daha çok çaba gösteririm

1|0
    0|0
  • Bu mantığa göre evlenenler birbirlerini sevmiyor ya da sevip evlenenler sevişmiyor. Bana göre yanlış. Sevmediğim biriyle niye cinselliği yaşayım ki. Sevdiğimle yaşamayı tercih ederim. Benimle kendini paylaşmış birini sevmeme sebebim ne olacak ki. Soğumam için bir sebep yok

1|0
    0|0
  • Eee sen evlenince ne yapacaksın? adam soğuyacak senden :))

0|0
    0|0
  • o işin i*neliğinde olan erkekler için geçerli aşkım canım cicim der işi bitince aşkı canısı cicisi biter..

1|0
    0|0
  • eğer kız öyle bişey yapılmasına izin verirse benden başkasınada yaptığını düşünürüm ya da evleneceği adamı bakireyim diye kandırabilecek biri olduğunu düşünürüm soğurum

0|0
    0|0
  • evet düşünürüm sevdiğim için düşünürüm

0|0
    0|0
  • aksıne yaşarsam daha çok baglanırımm

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Öyle bir kural yok. Sevgiliyken seviştiğim kişiyle evliyim

0|0
    0|0
  • Hayır kız istemediği sürece ona kızlığına zarar vermiyor sabrediyor yerini biliyor kendini tutabiliyorsa eğer o seven erkektir her insanın ihtiyacı var ki sevgili olanlar zaten birbiri için tutuşuyor dokunmak öpmek hissetmek istiyor bunlar doğal şeyler insan sevdiğiyle özgürce sevişebilmelidir

0|0
    0|0
  • Şimdi bence gerçek sevgiyse aşksa bağlanır daha çok ama değilse biter evet bunu ayırmak lazım öyle kolay değil anlamak o başka tabi

0|1
    0|0
  • Cinsellik sevilen kişiyle yaşanacak karşılıklı bir şeydir... yaşıyorum seviyorum çok seviliyorum

0|1
    0|0
  • bence cok sacma bir düsünce...

insan herseyi sevdigiyle paylasmak ister.

ve zaten dogruyu yanlisi ayirt edebilecek bir yastadir umarim bize düsmez yargilamak.. herkezin kendi hayati kendi hatalari.

sen buradan diyemezsin birakir vs diye belki o kisi onu namusu olarak görüyordur ?

yani diyecegim su ki sanane kardesim baskasindan :D

2|2
    0|0
Yükleniyor...