Erken mi boşalıyorum?

P*rno izlerken masturbasyon yapıyorum 1 dk içerisinde boşalıyorum bende erken boşalma problemi mi var?İlişki esnasında daha mı farklı olur?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Mast. ile belli olmaz

0|0
    0|0
    • bi de şu var mast. yaparken hiç yavaşlamıyorum bir anda yapıyorum her şeyi biraz da ondan kaynaklanıyo sanırım

• bende mast de aynı durumdayım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• sebebi şu. sen mast. yaparken evhamlanıyorsun biri gelir mi acaba diye içindeki fikirler seni çabuk boşalmaya itiyor.

ayrıca kaç dakikada boşalıyorsan partnerinle de ilk boşalmayı o dakikada yaparsın. çünkü vücudu o şekilde alıştırdın.

geç boşalmak istersen testislerin altındaki popo çizgisiyle testislerin arasında bir bölge var boşalmaya yakın oraya bastırırsan spermi geri gönderebilirsin. partnerin de yapabilir. zararlı değildir. araştır istersen.

0|0
    0|0
  • onla belli olmaz ama kendini kontrol ettiğini düşün ayrıca bence mast seksten daha zevkli kimi zaman:D

0|0
    0|0
  • bi yeremi yetişecen

0|0
    0|0
  • bence de s.çtın :)

0|0
    0|0
  • ne denir ki

0|0
    0|0
  • bolca etkiler bence dikkat et çok yapma

0|0
    0|0
  • iliski esnasinda yarim dakikada bosalirsin

0|0
    0|0
  • erken boşalma ilişki sırasında belli olur. mastürbasyon ile bu süre ölçülmez.

0|0
    0|0
  • Benim arada yavaşlayarak falan 2 saat sürüyor bence mast. belli olmuyor gerçi hiç ilişkiye girmedim ama benim 2 saat sürüyor arada yavaşlıyorum falan öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...