Evleneceğiniz kişi ben bakire değilim daha önceden 2 kişiyle birlikte oldum dedi, cevabınız ne olurdu?

Ciddi olduğunuz kız arkadaşınız veya nişanlınız diyelim,

açık açık evlenmeden önce size ben 2 kişiyle birlikte oldum veya ben bakire değilim dedi.

(Bakire değili: şu anlamda daha önceden bir kaç kişiyle birlikte oldum)

Artık bidaha böyle şeylerle işim olmaz dedi,

Cevabınız ne olurdu?Tekrar güvenirmiydiniz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmişini silmem mümkün mü ? Aşkı kalbimden çıkartmam mümkün mü ? Tamam yola devam ediyoruz o zaman sorun yok . Ben neler yaptım geçmişte onu düşünür insan olan önce .

5|3
    0|0
    • evet katılıyorum sana çoğu erkekde bunu düşünür emin ol iş başa gelince bence laf olsun torba dolsun diye yazıyorlar.

• Sorsan herkesin karısı bakire , tamam da bu kadar kadın nerede o zaman ? Ya toplayıp fabrika ayarlarına geri getiriyorlar ya da imha ediyorlar . Bakire bakire diye ağlamak kadar saçma birşey yok ! Bakire olup anal oral neler yaşıyorlar ki yaşamak hakları , bakire olmayıp açıkça söyleyenler daha makbul

Kızlar Ne Diyor 1

• erkek olsa bile soğurum siz bence kesin soğursunuz

0|2
    1|0
    • ne alaka yaa atın bu geri kafalı fikirleri aklınızdan ...

• Aynen malesef örf adetlerimizi kaybediyoruz yavaş yavaş,ama alttaki yorum yapan arkadaş bekar galiba,ver bakalım eline bakire olmayan kızı kabul edebilcekmi burada şahsen laf olsun diye yazıyorlar:)

• :)evet katılıyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Benden önceki hayatı onu ilgilendirir.. Kimseyi yargılamak bize düşmez

5|0
    0|2
  • Valla öyle cesur ve delikanlı karakterli bir kadını asla yarı yolda bırakmazdım ben ...

4|0
    1|2
  • Dürüst olduğu için teşekkür ederdim sonra koyardım tekmeyi :D

0|0
    0|0
  • Felaket senaryosu bu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...