Bakkalda prezervatif var mıdır?

Prezervatif alacağım utanıyorum. Az önce bakkalın birine girdim iki çukulata aldım bir de prezervatif alayım diye tezgahın önünü kontrol ettim tam o sırada bakkalın karısı geldi soramadım. Tam nerede oluyor bu meret sormadan sakız gibi alayım bari.

Güncellemeler:
Arkadaş size bir soru sorduk. Sağolsun bazıları yardımcı olmaya çalışmış, bana mevki verin ağa şurada olur deyin. Tam girişten dön, sakızları geç, kola kutularının arkasından sağa dön filan deyin. Kordinat verin, kordinat...

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bim'e git orda sakız kutusu gibi LETS marka hahahha

0|2
    0|0
    • Marketten hiç alamam. Kuyruk muyruk olur, bakkaldan alamdım markete giremem valla. Bana şimdi bir de bimden çukulata aldırma.

• Tavsiyen üzerine gittim aldımda çok utandım. 12'li kutu vardı. Kutu mübarek deve gibi bir yerimede sokamadım ama aldım. Şansa tanıdık kasiyerde vardı. Aldık ama nihayetinde...

• Aldysan sıkıntı yok hacım :)

Kızlar Ne Diyor 2

• 0|0
    0|2
    • Bende gülüyorum kendime. Bugün baya çukulata yedim.

• nerede satıldığını tahmin edemiyorsan zaten seks yapacak kadar büyümemişsindir..

0|1
    0|0
    • Her bakkalda aynı yerde olmuyor. Üç bakkal gezdim bugün. Market, Eczane'de benim girip alacağım yerler değil. Ufak bir yer.

• Yahu yaşadığım yeri biliyor musun? Şu an ufak bir şehirdeyim. Şehir dışında bir bakkal var oradan almayı denedim onuda beceremedim. Tutucu bir yer, benide tanıyorlar.

• Ne çok yorum yaptın. Parayı vereyim çok biliyorsan sen al.

Erkekler Ne Diyor 6

• kuruyemişçilerde var :D bilader utanılcak ne var git al yani bu gayet normal

0|1
    0|1
    • Sadece bakkal olsa alacamda çat biri giri veriyor. Valla her bakkaldan çukulata alala param kalmadı cepte.

• al al bişe olmaz bu ya da mahalleden çocuk yolla

• Cavit manavın yanındaki hakkı bakkal mı o ? Kapıdan girince sol tarafta .

Gir bir zincir markete kasa yanında var hepsinde ha bakkal ha kasiyer al geç

0|0
    0|0
    • Bim'den aldım geldim. trueblood34 sağolsun güzel akıl verdi.

• prezervartif almaktan utanıyorsan seks yapma bence...

ben alışveirş merkezinde kasada çalışıyordum haftasonları bir sürü kişi kadın erkek farketmez prezervatif alıyordu hiçte utanmıyorlardı hatta soruyorlardı bu iyi marka mı bilginiz var mıdiye:D

0|0
    0|0
  • sorularını böyle boş konularla israf etme.

0|0
    0|1
  • az daha büyü okulu falan bitir o zaman rahat ça alırsın

0|0
    0|0
  • bime git la bim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...