Yardım edin lütfen...

Ben 8 yıl önce annemi kanserden kaybettim babamla pek iyi ilişkilerimiz yok arkadaslarim yüzunden uyuşturucu batağına saplandim Ama Allah a cok şükür kurtuldum kendi irademle fakat uyusturucu yuzunden kendi cinsimle 1 kere munasebette bulundum aslında ondan sonra basladi hersey .git gide eridim sırt kaslarım eridi kendimi aynada taniyamaz oldum sosyal ortanlardan insanlardan soyutladim kendimi ama asıl ondan sonra basladı aynalarla konusur oldum tuvalette banyoda konusur oldum aklimdan iyiye dair hicbirsey gecmiyor namaza basliyorum kilamiyorum kendimi toparlayamiyorum surekli dusunuyorum golgemle ugrasiyorum yolda yururken oraya kitleniyorum yanimdaki insanla sohbet ederken bile odaklanamaz oldum kesinlikle erkeklere karsi bir durtum yok hamd olsun ki karsi cinslerimden hoslaniyorum fakat tam yakinlasacakken tuhag tuhaf seyler dusunuyorum aklimi baskasi kontrol ediyor sanki iherseye ragmen hayattan zevk almasini bilen vede etrafca populer bir insandim fakat bunlar yuzunden yerim sallantida krndi ihtiyaclarimi bile zar zor karsilar oldum surekli sinir zarar verme istegi ofke kin nefret kapladi beni bu zamana kadar aldigim dersleri sanki ben almamisimda surekli boyleymisim gibi disari ciktigimda insanlar sanki bunlari biliyormus da bana top gay diye hitp ediyorlar gibime geliyor bunları dusunmekten yolda bile duzgun yuruyemez oldum maddi imkanimda el vermedigi icin de vucudumu da toparlaamiyorum kimseden yardimda isteyemiyorum hastane imkanida o kadar gelismis degil kimseden borcda alamiyorum inanin erkeksi gorunumum olmasina ragmen kendimi hep elestiriyorum vede aklimda cevap bulamadigim o kadar sorun var ki mesela bazi kelimeleri asla duymama ragmen aklimdaki sey bana onlari soyledi ve arastiriyorum hic hayra seyler degil emmare den seytan tayfalarindan bahsediyorlarmis soyledigi kelimelerde luften boyle eziyet cekmek istemiyorum eski halime donmek istiyorum ben erkek olarak dogdum vede annemin erkek oglu olarak ölmek istiyorum lutfen destek verin bana ...

1|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Psikaytri şart olmuş artık sana.

Kendi kafandan başka şeyler uydurup hayatı zehir etmişsin kendine. Neden anın tadını çıkartmak yerine kendini üzüyosun.? Ayrıca beyninin sana oynadığı oyunlarda olabilir. Annenin ölümü çok zordur. Kabullenmekte çok zordur. Fakat; her ne olursa olsun hayat devam ediyor. Yaşadıklarından ders çıkartıp, aynı hataya bidaha düşmemek için çabala. Uyuşturucu insana zevk veren bişey değil, insanın hayatını çökertmek için vardır.

Hayatını düzene sokmak için bir psikiyatriye git ve yaşadığın semti değiştir. Kendine yeni bir sayfa aç.

Milletin dediği önemli değil, önemli olan Allah'a affettirmektir.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...