Sizce bu normal mi?

mastürbasyon yaparken p*rno izliyorum zevk almaya başladım mı 3 4 dakikaya boşalıyorum sonra vajinamı okşamak gelse de içimden olmuyo ben normal cinsel ilişkide nasıl yapıcam çok daha uzun sürmüyo mu erken boşalma sorunum mu var

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• çok tahriş mi ediyorsun okşarken nedir?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Mast hızlı olur. Sekste orgazm daha yavaş olur. Hassas noktaları keşveden bir erkek seni yine erken doyuma ulaştırır ama erkeğin kollarında ikinciye hemen hazırlanırsın.

0|0
    0|0
  • mast da çabuk boşalırsın ilişkide bu kadar çabuk olmaz

0|0
    0|0
  • sen de dokumayı verirsin :D

0|0
    0|0
  • ŞU erkekler neden kadın profili ile giriyorlar anlamıyorum...

0|0
    0|0
  • normal ilişkide bu kadar cabuk olmaz daha uzun surer

0|0
    0|0
  • Kesintisiz devam edemessin..jeneratör degılkı bu devreye gırsın ..az beklıceksın sonra tekrar

1|0
    0|0
  • mastürbasyonla erken boşalma olayı çok normal . İlişkide biraz daha uzun sürecektir emin ol . Kasma kendini bu kadar kafana takma düzenli seks hayatın olduğunda düzelecek

0|0
    0|0
  • çünkü vjına hasaslaşır boşaldıktan sonra bır süre bekle tekerar yap

0|0
    0|0
  • merak etme düzenli ilişkin olunca herşey yoluna gişrer

0|0
    0|0
  • tekrar dokununca ne hissediyorsun peki?

0|0
    0|0
    • acıyo uyuşuyo gibi bişey oluyo

• Fazla zevkten kaynaklanıyordur. Çok zevk alır mısın? boşalmanda ne hissediyorsun?

Kızlar Ne Diyor 3

• tam anlamıyla birliktelik yaşayında düzelir bunlar erken boşalma değil sorunun bence aşırı istekli olmandan kaynaklı artı erkeklerdede çok uzun sürmüyor bu senin açından daha iyi geç boşalıyor olsan bu seferde erkek tatmin edemez boşalamaz yatakta kala kalırsın

0|0
    0|0
    • çok sık yapmam aslında ama her yapışımda aynı şey bende sorun varmış gibi gelmeye başladı inş düzelir

• merak etme sorunolmaz bunu düzenli ilişki yaşayınca devam ederse doktara gidersin şuan normal bir durum

• Yavaş yavaş yap acele etme

• Sen islanmakla bosalmayi karistirmayasin

0|0
    0|0
  • acıyo dimi dokununca tekrar olmuyo sızlıyor gibi

0|0
    0|0
    • evet niye oluyo

• sevgilim var zaten ama evlenene kadar kimseyle birşey yaşamayı düşünmüyorum ama haklısın o anki zevkle farketmiyorum galiba teşekkür ederim

• önemli değil..her zaman yardıma hazırım.özel mesajım açık.daha özel sorunlarını yazabilirsin...

Yükleniyor...