Sizce benden ayrılır mı?

Sevgilim bakir benim gecmisimde 3 erkek arkadasim oldu ve ucuylede yattim ama tövbe ettim onunla 2 yildir beraberligimiz var 2 yil sonra evlilik düşünüyoruz üniversite bitince.ama kendisi cok kıskanç ben ona 3 erkek arkadasimi da soyleyip dürüst oldum onu cok seviyorum beraberligimi bir yalan üzerine kuramazdim ilk zamanlarda bu duruma cok üzüldü ama bir yili bulunca iliskimiz ben bu konuyu aştim artik aramizda bir problem degil sen dürüst olmasaydin o zaman sorun olurdu ama sen en basinda soyledini dedi ben ona cok alıştım ikisene oldu nerdeyse beni böyle bir sebepten birakmasini istemiyorum.Bu arada kendisi bana kesinlikle dokunmuyor bakire olmadığımi bildiği halde iki yilda opusmeden öte bir yakinlasmamiz olmadi.sizce bu durum onun acisindan sorun olurmu evlenirken ?Cevaplarınız icin şimdiden teşekkürler

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• YIL 2014

DÜNYA'DA

İnsanlık başka gezegenlerde kolonileşmenin yolunu arıyor

TÜRKİYE'DE

Bakirelikle uğraşıyor...

4|0
    0|1
    • Erkekler böyle ama Türk erkekleri ben degilimki.

• Maalesef bir çoğu öyle, ama benim gibi öyle olmayanlarımız da var, Öyle olanla aynı ortamda bile bulunma bence. Çağdışı insanlarla mutlu olamazsın.

• Evet öyle ama sevgilim bu sorunu aştı gibi.ve ona cok alistimda birakamam her zaman çağa ayak uyduran erkekleri ne yazikki bulamıyoruz

Erkekler Ne Diyor 17

• Tamam da hatalısın hadi 1 tanesini anlattın onunla cinsellik yaşadığını da anlattın diğerlerini niye anlattın onu anlayamadım ?

3|0
    0|0
    • Dürüst olmak için ben yalan uzerine iliski kurmam kaldiramicaksan hic baslamayalim dedim ben ona zaten zamanla da astik

• Haklısın arkadaşım teşekkürler :)

• Önemli değil ayrıca evlilik hayatın amacı değildir bu panikle hareket edersen kaybedersin ...

• bakirken ben de ilk kız arkadaşımın eski ilişkisini hazmedememiştim, o pisikolojiyi iyi bilirim, evlenince muhakkak sorun olur..

onun da ilişki yaşamasını sağlamalısın.. ben şahsen ilk ilişkimi yaşadıktan sonra bunun doğal (ve güzel) bir şey olduğunu ve ateşle barutun yan yana durmadığını anladım.. fikrim tamamen değişti.. bakire olmayan kızlara hak vermeye başladım..

ama ilişki yaşamasaydım bekaret olgusuna halen aynı at gözlükleriyle bakıyor olacaktım..

1|0
    0|0
    • Onla yapamam bu durumu ama onun benden baskasiyla yapmasini da kaldiramam benle beraberken

• Senden ayrılacak olsaydı şimdiye kadar ayrılırdı. Bakir olduğu için de çekinmesi, öpüşmeden ileri gitmemesi doğaldır. Senin ona göre daha tecrübeli olduğundan diğer 3 erkekler performansını kıyaslamandan da çekinebilir ama bunlar kolay atlatılacak şeyler. Sana da biraz pay düşüyor tabi.

1|0
    0|0
    • Yok ben öyle bir kiyaslama yapmam benim icin sevgi cinselikten cok cok daha önemli

• Yav senin durustce soylemen cok iyi olmus valla diyorum helal olsun sana aferin. Ama bu demek degildirki suanki arkadasin seni ebediyen birakmayacak. ,

Yani demek istedigim evlensen dahi ömür boyu esinin yaninda o yaptigin hatalari ve o erkekleri hatirlamaman ve bahsini bile acmaman gerekiyor, cünki bunlar erkgin gururuna cok dokunur. Acaba benden memnun degilmi? Mutlu edemiyormuyum? Onlar dahami cok seviyodu? Veya cinsel yönden tatmin edemiyormuyum ? Düsüncesin aklina gelmesine sebep olmaman lazim.

Baskada bir sorun cikacagini sanmiyorum ALLAH mutlu etsin sizi.

Yardimim olduysa ne mutlu bana...

1|0
    0|0
    • EVet oldu cok tesekkur ederim ben zaten ondan öncesini sildim hafizamdan.sadece onun problem etmesinden korkmustum ben onun gururunu oksamam çünki karsima cikan en iyi insan cok sansliyim bu sebeple sordum cok tesekkur amin inşallah herkesin sizindr Allah gönlünüze göre versin.

• içinde kalır ya çok zor ...bak seninki o kadar farklı bir adam ki elinde fırsat varken de yapmıyo o derece saygılı sen bakire olmasan bile ben yapamam demek her erkeğin yapacağı şey değil hani seni hakikaten seviyor gibi ama bir sorun çıkacak olursa seni ayıplayacağından kötüleyeceğinden değil kıskanacağından olacaktır belki tecrübesizliği canını sıkacaktır yani seni suçlamasada kendi içine atabilir sana büyük iş düşüyor

1|0
    0|0
    • Onun tecrübesizligi hic sıkıntı olmaz ben ona ogretirim gerekli herseyi :)

• neyse onun açısından problem yoksa sorun yok ben empati yaptım sadece kötü hissettim

• yani demek istediğim adam eğer sana bana bu konuyu bir daha açma diyorsa bu düşünceyle yüzleşmek canını yakıyordur ve senin dediğin hakikaten ağır olmuş nasıl alınmadı anlamadım...ben olsam kıskanırdım ama dediğim gibi onu suçlamazdım kadınıma yakıştıramazdım sadece o kadere isyan gibi birşey olurdu.pişman olması anlatması, en önemli şey dürüstlük, can yaksada...ama o laf bitirirdi...neyse inşallah gönlüne göre olur:)

• bence olmaz olsa kokusu şimdiye kadar çıkardı ayriyetten seninle yatmamasıda bunu kanıtlıyor ne olursa olsun ilişkilerin güvenirliği dürüstolmaktır sorunolsa şimdiye kadar ayrılırdı

1|0
    0|0
  • Şu an onun gözüne normal gibi görünen bu durum olur ya evlenirseniz ilk anlaşmızlıkta problem çıkaracaktır deme di deme...

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum iste cikarmi cikmazmi cikmasin hiç

• Ben takmam benim icin benleyken yaptigi sadakati önemlidir kimseyi gecmis iliskisiyle yargilamam sonuçta hayatında ben yoktum o zaman.benim icin ilk olmaktan cok son olmak önemli

• Bunu böyle düşünecek bir erkek çok zor ama bilemem Umarım dediğin gibi olur herşey...

• bırakılmaya hazır ol derim ben

1|1
    1|0
  • Sağlıksız bir ilişki

1|0
    1|0
    • Neden

• O mahsum oldugumu düşünmeseydi benle birlikte olmazdi zaten mahsumluk yasanmisliklarla degil iyi niyetle ölçülür neyse arkadasim saol.

• iyi niyetine hayran kaldım.

• Evlendiğiniz de kesin başına kalkar en ufak sorunda..

0|0
    0|0
    • Ben ona dedim kabul edemiyceksen hic baslamayalim yarin öbür gün bunu basima kakicaksan baslamayalim dedim ama basladik ve iki yil oldu bu surede kıskançlıklari oldu ama bu konuda degil tabikide bu konu birdaha gundeme gelmedi astim ben bunu hatirlatma dedi

• O zaman ayriliriz ne olcak keyfi bilir ben hakaret kaldiramam

• valla sen bilirsin. Bilemem ben

• özür dilerim ama benim fikrim bu

ben senin gibi insanla evlenmezdim kesinlikle

cünkü ben erkek olarak nefsime hakim olmussam

karsımda ki insanda benim gibi olmalı

1|0
    1|0
    • Ben onun ne düşündüğünü merk ettim senin degil sonuçta istemese neden bunu bile bile beraberliğe başlar bir insan

• valla o erkegin karakterini bilemem ama

şöyle ki

biriyle yatmıs kalkmıs ınsanları yargılamak bize düşmez

zaten öbür dünya da cezası varsa görür ve allah yargılar onu

ailenizin tutumu nasıldı size ?

• Ben çok küçük yasta yaptim bu hataları lise 1 de kizlik zarinin ne oldugunu bile bilmeden sonra ogrenip anneme söyledim beni dövdü ama bilmesi gerektigini düşündüm çünkü bu durumu tek basima tasiyamiycak kadar ufaktim uzulduler yikildilar tabi benle konuşmadılar 1 buçuk yil ayni evin icinde ne annem ne babam ne ablam yüzüme bakma bile. zamanla ben kendimi düzeltince bu durumu aşildi simdi bna güveniolar hayatimin en zor gunleriydi

• sizin kız olmamanız ilişkinizin süremeyeceği anlamına gelmez asla. hatta dürüstlüğünüzle takdir edilmeniz çok güzel. lakin aklıma takılan, sizinle nasıl yatmak istememesi bunca zaman. yanlış anlamayın, sizi kullanmak amacıyla değil de, sevdiği insanı arzulaması gerekmez mi? hele de önünüzde bir engelde yokken... ben evlenmeden önce eşimi her fırsatta sıkıştırırdım ve bundan büyük zevk alırdım :)

1|0
    0|0
    • Arzuluyor zaten ama biz ilerde yasamak istiyoruz evlenince duycagimiz bir heyecan olabilsin diye

• cümlelerimi nasıl anlıyorusun bilmiyorum ama, ortada aşılacak birşey görmüyorum ben. şimdi sevgilin fikrini değiştirse biraz ısrar etse, ne yani onunla olmayacak mısın? akabinde de ayrılık olsa... bu sefer sonrakine mi diyeceksin ben aştım bunları. birlikteliklerini aşılacak sorun olarak görmesen iyi edersin bence. yoksa her seferinde yıkıma uğrayabilirsin.

• Sen benj anlayamamissin ben cinseligi evlenmeden yasanmamasi gerektigibi ogrendim .bu durumu astim arkadasim.Olmiycam ben tovbe ettim çünki cinsellige karsiyim artik evlenmeden gunaha girmek istemiyorum artik o zaman mecbur ayrilicaz zaten bu durumda beni hic sevmedigini anlarım.

• sen onu haketmiyorsun bırak gitsin

0|0
    2|0
  • bu sevgilinle yatmadın mı?

1|0
    0|0
    • Yatmadim dedim ya soruyu düzgün oku istersen.

• hızlı yazmaktan öyle oldu, yatmak istemedin mi diye soracaktım.

• evliya gibi çocukmuş.. onun açısından sorun olmadığı ortada ama sen acaba ileride onun bu iyi niyetini istismar eder misin orası belli değil...

1|0
    0|0
    • Asla etmem onu cok seviyorum ben

• Zaten böyle bir şeyi kabullenmişse sorun yok demektir. Vahşi birisi olmadığı sürece ilk gecede kan görmemesinin de bir problem olmayacağını düşünüyorum. :D Yalnızzzz ilişkiniz boyunca performans düşük seyrederse o zaman sorunlar başlayabilir :/ Çünkü bazı şeylerin tadını bildiğin için kendi öz eleştirisini yapacak acaba o nasıl düşünüyor benden öncekilerde böylemiydi , onu benden daha mı çok mutlu ediyordu, onlara karşı farklı şeyler yapıyormuydu gibi bir çok soru kafasını kurcalayacak o yüzden bazı sorunlar baş gösterecektir diye tahmin ediyorum :/

1|0
    0|0
    • Yok ben onla her anlamda mutlu oldugumu gosteririm o zaman çünkü ben gecmisi unuttum sadece o var ve beni cok mutlu ediyor

• Sizin için en iyi cevap zaman olacaktır. Umarım zevk ve mutluluk dolu bir birlikteliğiniz olur ;)

• Cok cok tesekkur ederim inşallah Allah herseyib hayırlısıni versin

• bu erkek arkadaşlarınla çıkmaya başiladıktan sonra ne zaman yattın

0|0
    0|0
    • 2 yildir cinsellik yasamiyorum onla beraberiz iki yildir yatmadik yani eskilerle oldu

• Isterik ne demek pardonda.

• seks isteği fazla olan libidosu yüksek

Kızlar Ne Diyor 6

• bence olur. sevgisi bittiğinde bunu yüzüne vuracaktır emin ol . keşke gizli tutup. evlenmene yakın diktirseydin

2|0
    0|0
  • peki o evlilik istiyormu

1|0
    0|0
    • 2 yil sonra benim universte bitcek o zaman düşünüyoruz

• Bilmiyorum ben pismanim çünkü ilerde sorun olur diye korkuyorum

• umarım olmaz buradan başka bişey yazamam arkadaşım tamamı

• Ayrılmaz. Ama bir tartışmada anında bunu yüzüne vurur sana hayatı zehir eder.

Keşke ayrılsaydı dersin.

0|0
    0|0
  • İleride sorun olur maalesef kesin bikez yaparsın hata 3 kez olmuş ama canım ya=(

0|0
    0|0
  • Hayret ettim. Şimdikiyle yatmadığına.

0|1
    2|0
    • Niye ders cikarmis olamaz miyim ben

• açta götüne gül. sik yemeye yemeye azmışsın baksana. gitte yattığın adamların birinin sikini ye. yangınını alır belki.

• Burda senin gibisini varken g*tümu acip gülmeye ne gerek var hahahah :D ben asagiya yedim de sen bildiğin agiza yemissin her gelen agzina vermis tabi zar degerli sonucta agza verirse namuslu olursum ama asasgiyya sokarsa kasar... spermlerinin tadi nasildi ?yüzüne bosalinca zevk aliyormuydun acaba ?sözde namuslu sürtük :D

• 3 erkek mi maşallah hepsini çok mu sevdin hayret nese de evlendiginizde tartışma da ilk diyecegi sey sen bana delik geldin olacaktır iyisi de kötüsü de der diyim ben sana;)

0|0
    1|0
    • Demez oyle bisey çünkü bana zar olarak degil insan olarak deger veriyor eger aksi olsaydi nasilsa bakire degil bende kullaniyim derdi oyle bise derse zaten bosarim bana deger vermiyen birini asla öyle saygisiz biri degil

Yükleniyor...