Kızlık zarıyla ilgili yardımcı olurmusunuz ?

ben 1 ay önce aynayla baktığımda delik baya bezelye tanisi kadar görünüyordu şimi birazdaha büyümüş sizce kızlık zarıma birşey olmuşmudur bide ne kadar büyüklükte delik olmak zorunda

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• fazla mastirbasyon yapma kasların gevşiyor biraz ara ver düzelir.kızlık zarında içeride göremen zaten.yeterki içine parmak atma.

1|0
    0|0
    • soruma ilk defa düzgün bir cevap veren kişi sensin teşekkür ederim:D

• birşey degil.cevabım dogrudur umarım.

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet seninle birlikte oda büyür endişelenme.

200 lük pimaş girecek kadar olmalı

1|0
    1|0
  • parmak sokmadıysan ya da başka birşey bişi olmaz özel zamanlara yakın genişlemesi normal kızlık zarını sen göremezsin merak edilecek bişi yok

0|0
    0|0
  • kızlık zarında problem yoktur bence, Çok değerli birşey iyi bak ona

1|0
    0|0
  • içine birşey sokmadıysan korkmana gerek yok istediği kadar büyüsün

0|0
    0|0
  • kızlık zarı çıplak gözle görülebilen bişey mi ? bence abartıyorsun parmak falan sokmuyorsun umarım

0|0
    0|0
    • hayır

• zar yerli yerindedir o zaman :) yaşın çak bilmiyorum belgi de olgunlaşıyorsun hala

• Oturup delik ne kadar büyümüş ona mı bakıyorsun... Ha bu arada sen bu şekilde düşünüyorsan şunuda düşün. Senin ağzın küçük iken burnun ağzın ellerin minicikti şimdi kocaman olmuşlardır. Acaba onlarındamı zarı patladı :((( Gelişiyorsun kızım gelişiyor :D Herşey olduğu gibi kalmaz.

1|1
    0|0
    • 1 aydamı gelişcek ::(

• git demek istedim odun kafa

• O senin odunluğun :))))

Kızlar Ne Diyor 6

• bi ara bir beyin emarı çektir bakalım o da var mı

1|2
    1|0
  • Kırmızı kırmızı top top

0|0
    1|1
  • ara sıra motor su kaynattı diye mi bakıyorsun amaç ne ?

1|2
    1|0
  • Aklını bunlarla meşgulm edecek kadar zeki bir insansın tebrik ediyorum.Kendine değer ver

0|0
    1|1
  • kızlık zarıyla deliğin alkası yok canım.önemli olan o delikten sivri bişeyin girmemesi.zar hemen çok yakınında.çok karıştırıp inceleme istersen.maazallah elinde patlayabilir:)

1|2
    0|0
  • ey allahımmm

1|1
    1|0
Yükleniyor...