Erkekler de erken boşalma sebebı nedır ?

Nişanlımla kıyafetler varken sevıstık . iç çamaşırlarımız vardı yanı. Ama o bıraz sürtündukten sonra hemen boşaldı. 10 dk sürdü sürmedı bılmıyorum.. 25 yasında hıc ılışkıye gırmedıgını bılıyorum . masturbasyonla rahatladıgı ıcın mı boyle acaba . net olarakta bılgım yok .

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla mastürbasyon erken boşalmasını sağlar

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• bu sızın ıyı bırsey... nişanlınız sadık sıze... adam o işlere bakmıyor heyecandan tutamamış,ilerıde normal bır cınsellık yasayıp bırbırınızı tanıdıgınızda hersey cok daha guzel olacktır;)

0|0
    0|0
  • erken boşalma sorunu sevişmeye alışkın olmadıkları için gerçekleşir, düzenli ilişki sırasında hala erken boşalıyorsa bu bir sorundur, diğer nedeni ise psikolojik erkek kendi zevkini düşünüyor beyninde bu kadın beni uçurucak diyorsa erken boşalma ihtimali yüksek, sakin ve soğuıkkanlı olmalı kendi zevki yerine kadının zevkini düşünmeli beyninde bu kadını nasıl uçurucam demeli ön sevişmeyide unutmamalı

0|0
    1|0
  • On onbeş dk ilk posta için i kdrda erken sayilmaz aslında y. Bide daha milli olmamiş hiç ilerde düzelir

0|0
    0|0
  • acemilik sadece ilerde geçecektirr

0|0
    0|0
  • alışık olmadığından.

0|0
    0|0
  • çok fazla mastürbasyon erkeklerde ve kadınlarda erken boşalmaya ileri de de normal seksten zevk almamaya götürür. İilişkiniz düzene girdikce erken bosalma sorununu birlikte çözebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • peki sizde daha önce ilişki yaşadınız mı ve ne derece?

0|0
    0|0
  • gayet normal olayin heycani ve iliski yasamamasi erken bosalmasina neden olabilir SIKINTI yok yani merat etme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• adam bakir . sık mast. da yapmıyosa normaldir

0|0
    0|0
Yükleniyor...