Bakire olan kızlara neden böyle?

çamur atılabiliyor. Bakireyim ve evlenene kadar öyle kalacağım dediğim zaman hemcinslerimden hiç olmadık tepkiler alıyorum. Toplum baskısı yüzünden olmadığını söylesem de gözlerinde hırs, sinirlilik görüyorum. Dinle bağdaştıran, aile yapısıyla bağdaştıran, örümcek kafalı diyen vs. vs. Neden?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kafana takma. Bakire olmak hastalik saniyorlar. Asil hastalik evlenmeden cesitli insanlarla cinsel iliski yasamak.

Herkes hür ise ozaman bakire veya bakir olmakta kimseyi ilgilendirmez. Kendini baski yapilmasina izin verme. Ben 30 yasindayim ve bakirim. Arkasaslarda anlam veremiyorlar ve normal görmüyorlar. Istek var mi, var? Allaha cok sükür saglikliyim. Ama evlenmeden önce cinsel hayati yasamak istemiyorum. Ilk cinsel hayatimi, sevdigim esimle yasamak istiyorum. Bundan daha güzel ne olabilir.

Ben bakir isem esimde bakire olmasini isterim. Ben bu yasima kadar kendimi koruduysam esimde bakire olmasi gerekir.

Niye bu yasima kadar evlenmedim, belki merak edenler olabilir. Üniveriste, is hayati derken yasimiz ilerledi. Birde nasip meselesi. Maalesef kizlarin cogu para, ev vs. pesinde. Kimse karekterine ( güzel Ahlak), inancli olup olmadina bakmiyor. Hersey para olmus. Para üzere kurulan evlilikten hayir gelmez. Para bittimi evlilikte biter. Bundan dolayida secici oluyorsun buda ayri bir sorun.

Insallah kisa zamanda hayirlisi biris karsima cikarda bizde evleniriz. :-))

2|1
    1|0
    • 30 yaş. gerçekten bir erkek için bence büyük başarı. demek ki olabiliyormuş.

• Güzel şeyler yazmsın ama tepkilerden cekındııgn ııcanımı gızlı yazdın keşke gızlı yazmasamısın

Erkekler Ne Diyor 11

• bikere bakirelik 5-6 bin yıllık türk geleneği. islamda yok zaten. nüfusu artırmak için tek eşliliği uygun görmüşler o yuzden namus kavramı çıkmış ama erkek için de geçerli ozaman , erkek savaş dışında cinsel ilişkiye girerse idam ediliyor. savaşta olan da türkleştirme ile alakalı bir durum sadece bekar erkekler düşmanların kadınlarıyla evleniyorlar, tecavüz falan yok. teknik olarak tecavuz tabi de , ortada bırakmıyorlar aile kuruyorlar. bakireliğe laf eden özünü inkar eder. ben değer vermem ama saygı duyarım.

1|0
    0|0
  • kimse öyle bakmaz merak etme sen niye çamur atsınlar ?

0|0
    0|0
  • herkes bir kızla evlenmek ister her kadınlada yatarlar en iyisini yapıyosun kardeş sana onu söyleyenlerde ezik emin ol ezikliklerini bastırmak için böyle davranıyolar

0|0
    0|0
  • bekaret ? hala bekaret muhabbeti kaldı mı gerçekten?

3|0
    3|1
  • kendinde olmayan şeyi kötüleme duygusu

2|1
    1|0
  • tam tersi bnce bakire olmadıgını soyleyen kızlar bu baskıya maruz kalıyor

2|0
    0|1
  • Ahlâk ve maneviyatin olmayışı asıl sebep takılma sen onlara

0|0
    0|0
  • çok affedersin, onlar kendilerini düdükletmeye yer arıyor

0|0
    0|0
  • Seni tebrik ederim namuslu kızmışsın. Böyle olmaya devam et dıger bakire olmayan oros pu kaşarlara benzeme .

2|1
    2|0
    • hemcinslerime o gözle bakmak istemiyorum. birçoğu ilkinde kandırılıyo sonra da alışkanlık oluyor. Gözlerimi açmasaydım belki ben de öyle olacaktım. ama gözlerim açıldı erkeklerin düşüncelerini çok net görebiliyorum. bakire olmayan kızla evlenmeme düşüncelerini de anlıyorum. o yüzden kendimi koruyorum.

• Kendilerini avutuyorlar herkez bizim gibi olsa ya da yapsak yapsak keske bakire kalsak derdindeler sen aldirma

0|0
    0|0
  • hepsinin damı kaşınıyor afedersin. aşifteler.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Nerede yaşiyorsun sen merak ettim ilk defa boyle bir şey duyuyorum

0|0
    0|0
  • Bak canım benim yaşım 21 aylar önce bir yalancıya inanmamış olsaydım bende tertemiz eline erkek eli değmemiş bir kızdım ve bu yaşıma gelmişim kimseyle bişey yaşamamışım eşime saklarım kendimi mis gibi derdim.ama ben böyle düşünürken dahi bir Allahın kulu çıkıp beni yargılamadı.Yargılancak bir durum da değil zaten herkesin kendi görüşü.Ve bunu yaşadıktan sonra da alışkanlık falan yapmıyor.Alışkanlık oldu deyip isteğime engel olamıyorum deyip yatıp kalkandan olmaz zaten bişey ama ben kendimi bakire değilim diye öyle de görmüyorum açıkçası.bundan sonra kimseyle böyle bişey yaşamam ancak evlenince diyorum.sana yapılanlar da tamamen yanlış çevre ve yanlış arkadaşlıklardan kaynaklanıyodur kusura bakma

2|0
    0|0
    • dinle alakalı düşünüp yobaz diyenlere katlanamıyorum. tabi inancımla da alakası var ama bu kadar dine bağlıysan kapan çarşafa gir sen demeleri "yobaz mıyım ben" sorusunu aklıma getirmiyo değil.

• boşver sen insanları.doğru bildiğin şeyi yapıyorsan ne mutlu sana

• izmirin göbeğinde yaşıyorum ve bakire oranı oldukça düşük buna rağmen bakire arkadaşlarımız da var bu yaşıma geldim henüz bir bakireye örümcek kafali muamelesi yapıldığını görmedim. ama burada hergün bakireyim super kahramanim ama beni ezmeye çalışıyorlar diye bicok soru görüyorum. sanalda herkes bunu yazıyor da ben real hayatta henüz bunu göremedim ona sasiyorum

1|0
    0|0
  • Ödleri kopuyor biri kendileri gibi değil TERTEMİZ ise ondandır

2|0
    1|0
  • 19 yasindayim hicbir sey yasamadim yasamayi da dusunmuyorum kim ne derse desin.Ben herkese saygi duyuyorum herkesten de saygi bekliyorum acikcasi.

5|1
    1|0
  • anlam veremiyorlar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...