Babam ve şap kullanımı. Eczanelerde var mıdır?

selam gençlik. babam evl, ve 6 çocuk babası..

arada bir kaçamak yapar. biz biliriz ama sesimi çıkaramıyoruz. neyse bunları geçelim.

şap die bi ilaç varmış. cinsel isteksizlik diye.

bunun hakkında ne söyleyebilirsiniz. eczanelerde varmıdır? önemli yardımcı olurmusunuz

Güncellemeler:
arkadaşlar eczanelerde varmı:? bunad acvb verirseniz
gereksiz özel mesaj atna arkadaşlar tahatsız etmeyiniz. bilmediğim bir konudan dolayı bilgi almak istediğim için paylaştım
neyse konuyu kilitleyelim. bn alcagım bilgi aldım. ailevi sorunlarımı anlatıp daha çok dramatikleştirmim.

1|0
219

En İyi Erkek Görüşü

• sen buradaki yazılanlara boşver, en iyisi bir eczaneye git ve durumu anlat.. mutlaka bir çözüm yolu sunacaktır. veya doktorlarsitesi.com'a üye ol orada uzmanlardan urolojiyi seç onlara da danışabilirsin veya cinsel danışman cenk kiper var ona da sorabilirsin :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• tabletler halinde eczanelerde satılır

0|0
    0|0
  • etkilenmeyen bünyeler da var!:DDDDDDDDDDDDD

0|0
    0|0
  • Şap taşı diye satılıyor. Eczanede varmıdır bilemiyorum ama aktar gibi yerlerde olabilir sanki. Yalnız öyle çok bir faydası olmayabilir şimdiden söyleyeyim. Dozunu ayarlayamazsanızda geçmiş olsun kız kıza oturursunuz evde.

0|0
    0|0
  • babanın psikolojisini bozup intahara sürükleme adamcağızı. sonra dayanazsın acısına peşinden sende gidersin obir tarafa. üstelik intahar edenler cennete gidemiyor. intaharın affı yok. ama zina affedilebilr bir günahtır.en azından sizden uzakta yapıyor o işi. neden bu kadar karışır oldunuzki birden bire.eğer annenle baban ayrı değilse söyle annene kadınlığını kullansın.başedemiyorsa azdırıcı kullansın.babanın suyuna çayına katarak onu yola getirebilir.

0|0
    0|0
  • Cannabis daha cocuk bacim onun yazdiklariyla moralinizi dahada cok bozmayin sseviyesizlerle ayni seviyeye inilmez, sorununa gelincede allah yardimcin olsun bacim umarim aralari düzelir

0|1
    0|0
  • 50 yaşında bir kadında çekici olabilir. babanda 20 yaşındaki bir kıza gitmiyordur her halde hem bence babanla uğraşma bırak cinselliğini yaşasın

0|0
    0|0
    • dışardaki 50 yaşındaki bi kadın çekici olabilir. hatta gençler bile onu çekici bulabilir. ama ev hanımı olan , çocuklarından başka bişey düşenmyen , eşiyle aynı odayı paylaşmayan birinden 50 yaşında cekici olmaasını beklemezsin..

bu doğrumu hayır doğru değil.. bnce bi hayatn 25inde neyse 50indede o olmamalı..

ama annm o ince cizgiyi kaçırmış

• Birak cinselligini yasasinda nedemek dostum ya ? Ben yazamiycam ama bu olayi kendi ailende bi düsün ? Annenin durumu ne olurdu bi aklina getir

• Yanlış plan yapıyorsunuz bence boşansa annen daha doğru olmaz mı ? Kaldı ki böyle bir şey yapıp ta baban farkederse zaten aile huzurunuz yokmuş çok daha ciddi olaylar olabilir

0|0
    0|0
    • boşanmıyorlar. bizde öyle istiyoruz. akraba evliği oldugunu için kan çıkar falan diyorlar.. marcotan bu saaten sonra babama bişey olmasıda onun öğrenmeside pek sorun değil..

• yapcak çok şey var.. bn resti çekelim istiyorum. ama malesef arkamda destek alamıyorum.. saolun ilgilendiğiniz için. rabbim sizide öyle bir baba yapsın..

• Teşekkür ederim umarım siz de en kısa zamanda huzura kavuşursunuz

• bunca yildir kacamaklara ses cikartmayan bir aile yapiniz var ise, yine susacaksiniz. o tur ilac ya da sakinlestirme vasifli seyler adamin sagligini bozup olumune bile neden olabilir bence hic bulasma.

0|0
    0|0
    • kardeş git diyemiyorum yapma diyemiyoruz. barı rahat etmesin gittiğinde:S

• evde yeteri kadar action yaşıyoruz. bu pek sorun değil

• daha beteri de olur. bu konuda ciddiyim, istersen bir psikologa vb danis bu durumu, siddetin dozu da artabilir.

• bence babanızın cinsel hayatı ile ilgilenmek istiyorsanız babanızı isteksiz hale getirmektense annenizi çekici hale getirmek yönünde adım atmalısınız.

0|0
    1|0
    • 50 yaşındaki kadınımı çekicei hale getircem? aynı odayı bile paylaşmıyolar

• bu nası bi cümle "babam evli" evli olmasaydı sen olmazdın.

0|0
    0|0
    • okdar yazdıgım şey içinden bi takıldığınız bumu? babam boşanmışta olabilirdi. buna evli denmez..

• :) çocuksun yazmayacagım. cümleyi bile anlamıyorsun:)

• neysee :) tartışmayacam senle :))

sen git eczanelerden şap ara :))

• kadın görevini yapamaz olmuşsa adam ağaç koğuğu,namı takılacak? elbette başka kadınlara gidecek. boşamadığına veya 2 eşi almadığına şükretmeniz gerekir

0|0
    1|3
    • kadın görevini ona 6 çocuk vererek yaptı..

kadın ona fakirken çalışıp görevini yerine getirdi..

kadın kocası 10 yıl yurt dışındayken ona sadık kalıp beklemekle görevini yerine getirdi..

adam parayı bulduktan sonra değiştiyse bu onun şerefsizliğidir..

sizde bu zihniyette oldugunuz için sizde öylesiniz.. aşağıdaki yazdım inş inş olmaz ama annenizin kardeşiniz başına gelmedikçe anlamazsınız.

• bana şerefsiz diyorsun yani :-)

• aaa evet bildin

• adama şap yedirip şapa oturtmayın :))

0|0
    0|0
  • hadım edin bence en kesin yol o

0|0
    0|0
  • babana yeni bir böbrek alabileceksen kullan gitsin

0|0
    0|0
    • babamın böbreğine bişey olması çokta umrumda değil..

• O zaman direkt siyanür ver gitsin. Hani kolay yoldan öldürmüş olursun

• şap ilaç değil... her zaman etkili de olmaz.

0|0
    0|0
    • şap ilaç değilse ne peki? eczanede varmı

• kaç defa kullanmak lazım peki? nekadar etkisi gösterir? yani öğlen yemeğinde versek akşama olur herhalde

• olabilir, genelde eskiden askerde karavanalara atılırdı, her ne kadar şehir efsanesi olarak söylense de doğruluk payı var... bence şaptan ziyade mushil kat yemeğine evden de çıkamaz baban. bu da sadece bir çözüm.

• rahat bırakın adamı ya :) kimsenin cinsel sağılığıyla oynamayın

0|0
    1|0
    • kardeş geyiğe vurma istersen.. annemle evlenmek için 40 takla atan biri..

gidip kızı yaşındaki insanlarla yatmasımı cinsel rahatlık

• hiç bişeyden, hiçkimseden korkmadan, çekinmeden boşansın o zaman annen

• bunu 12 yaşımdan beri istiyorum. maselef çcouklugumu zehir ettiği gibi aynı hızla gençliğimide ediyor. beni istemeye gelicekler bu adamımı karşılarına çıkarcam diyede tedirginim. saol kardeş yardımcı oldun

• acınacak haldesin

0|0
    0|5
    • CANNABİS bana özel olarak gönderdiği mesajı buraya yazıyorum.

"annenin 10 yıl beklediğinden eminmisin?

sen şerefli isen beğenmediğin adamın ekmeğini yemezsin"

kardeş rabbim yaşatmasın.. eger bn şuan acıncak haldeysem rabbim sizide düşürsün demek isterdim ama sizin aptalıgınız nedenini anneniz kardeşiniz çekmesin.

kardeim yorum yazıpta kirlilik yapma.. bunu ayırt edebilcek durumdamısınız şüpheliyim

• bana küfredersen her şeyi hak edersin.

yok insan gibi davranırsan aynı şekilde cevap alırsın..

ben olsam bende giderim.

• Babanı değilde annenize istek artırıcı ilaç alın bence adamın erkekliği ile oynamak iyi değil.

0|0
    0|0
    • gayt mantıklı bişey yazdınız neden gizli yazıyorsunuz?

adamda erkekliğini helaliğine kullnsın

• süpersin yemin ediyorum..

kadın işlevini yitirmiş. adam dışarı çıkıyorsa günahı ne? ikinci kadını almadığına şükredip oturmuyorlarda düşündükleri şeye bak

• cannabis yazdıgınız yoruma hayretle bakıyorum. rabbim yaşatmasın ama annenin kız kardeinin başına geldiğinde bakalım böyle düşüncekmisin..

Kızlar Ne Diyor 2

• şap genelde hayvanlarda kullanılırr:)dıkkatını çekerm(: eczanede blamazsn onu...çiftlk işiyle uğrasan birinden temin edeblrsn(:

0|0
    0|0
  • yok dedik yaa eczanelerde blamazsın..

0|0
    0|0
Yükleniyor...