Bu kızlar gay'leri neden bu kadar seviyor ki?

Merhaba arkadaslar bir sey merak ediyorum..

Geçen gün bi yerde ötüyoruyoz arkadaşlar karşımda bi masada 5 kız bi tanede erkek oturuyor çocukta öyle çok yakışıklı bi tip yanında kızlar gayet hoş güzel çocuğun gözlerinin içine bakıyorlar böyle kendi kendime soruyorum bu kadar güzel kızın bu çocuğun yanında ne işi var diye falan sonra bi kız arkadaşımız geldi yanımıza çocuğu tanıyormuş çocuk gaymış anlayamıyorum bu kızlar bu gayleri neden bu kadar seviyor bi anlayan varsa beni aydınlatsın lütfen teşekkürler..

0|0
12|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gay taklidi yapıp, aralarına sızmak gerek, gözümüze kestirdiğimiz kıza da " senden öyle etkilendim ki yeniden heteroseksüel oldum" diyerek. hedefe ulaşabiliriz. kötü bir taktik ama "ya tutarsa!" :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ahahah evet bizim okulda da öyleydi en güzel kızlar onlarla takılırdı neden bilmem

0|0
    0|0
  • Sohbetleri daha güzel , asılma derdi yok , ne dediğimizi daha iyi anlıyorlar ..

0|0
    0|0
  • Ben de çok sevimli buluyorum gayleri bunun dışında kafanda acaba bana karşı bişi mi hissediyo bana asılıyo mu bana falan gibi sorular olmuyo.

0|0
    0|0
  • ee gaylar bizim gibi olunca zararsız olduklarını bildiğimiz için:))) yani muhabbetleride bizim cinsten olunca:D

0|0
    0|0
  • Eee cevabı biliyorsun...gaylar erkekmi ki...erkek olsalardı sevmezlerdi okadar.sadece sevgilsini severlerdi kızlar gayları kendimizden gördüğümüzden severiz...ha birde gaylar kıskanma onlar bi iş yapmıyorlar merak etme...sende lezboşları sev mesela...

0|0
    0|0
  • Öyle deme çok sevimli oluyolar, hem yarın sana yazma ihtimalide olmuyo heriflerin. Gönül rahatlığıyla arkadaşlık kurabiliyosun :)

0|0
    0|0
  • Kadinlari anladiklari ve kadin gibi dusundukleri icin

0|0
    0|0
  • Belkide kuzenleridir veya erkek kardesi. Her yaninda erkek olan sevgilisi olmaz ki.

0|0
    0|0
  • Muhabbetleri on numara, yanlarında çok daha rahatız o yüzden..

0|0
    0|0
  • ilgncmiş.

0|0
    0|0
  • belkide kendilerine asılmadıkları için..

0|0
    0|0
  • çünkü rahat insanlar. çünkü sorgulamıyorlar. çünkü yaftalamıyorlar. çünkü erkekleri bir kadından çok daha iyi tanıyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• of of of :DDDDDDDD

0|0
    0|0
  • O değil de en son ne zaman 5 kız aynı anda gözüme baktı hatırlamıyorum.

0|1
    0|0
  • cunku kadin dilinden anliyorlar. sen de biraz empati kur, normal insan gibi gor kadinlari da, cevrende bir cok kiz arkadasin olur bu sekilde, illa gay olman gerekmiyor.

0|0
    0|0
  • zarar gelmiyeceğini biliyorlar kızlar ve aynı zamanda kızların bu tip erkeklere karşı bi ilgisi var acıyarak demek istemiyorum ama ilgi göstermeye tanımaya çalışıyorlar bununla ilgili de burda başlık açan bayan üyeler vardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...