Yaşı 20-25 olup da bakire olanlara ne gözle bakıyorsunuz?

Yaşı tam da hayattaki tüm eğlenceleri yaşamaya gelmiş olan kızların hala bakire olmasına ne diyorsunuz?

Güncellemeler:
köy ve taşları saymazsak zaten çok bakire kız kalmadı. varsa da onlarda köyden göçen tipler.

0|0
9|18

En İyi Kız Görüşü

• Ben artik kızların gözünü actigini düşünüyorum. Cinsel istekletine, haklarina sahip ciktigini düşünüyorum eskiye oranla artık bakire kiz yok denecek kadar az..Bakire olan kızlarin toplum baskısı yüzünden isteklerini yasayamadiginj düşünüyorum.Yapmayana saygim var ama cinsellik 25 yaşındaki birinin hakki yasanmali bence bunu asmak gerek.

1|0
    5|7
    • Aynen haklısın işte Türk erkekleri neden evliligi düşünmüyor diyorsunuz Cevabınıda kendiniz verdiniz ;)

• yorumlarınız harika beyler. kızlaara has bişeydr . kesinlikle o gelinliği anlının akıyla tertemiz giymeli ve ilk kez onu evlenceği adamla paylaşmalı..

• Teşekkür ederim en iyi cevap icin :))

Erkekler Ne Diyor 18

• Olması gereken diyorum o bu yaşa gelmeden bakireligi bozulanların oruspulugu diyorum noktayıda koyuyorum aha koydum.

2|5
    3|0
    • 3 tane 20 yaşından önce bakireligi bozulan kız belli etmiş kendini dahada artacaktır eminim :D

• Bakire olsa bile anal, oral, sürtünme gibi bi' şeyler yaşadığını düşünürüm..

Eskisi gibi değil, herkes kirli çünki..

2|1
    2|1
  • Kızlardan neden peki hemen teslim ediyorsunuz erkeklere kendinizi?

0|3
    2|0
  • Senin gibi fake k*şar olmalarından iyidir. Sen o kızlara kurban ol hem fake hem k*şar şahşiyet. Taşra tipi benzetmen zeka seviyeni ortaya koydu zaten. Muhtemel IQ seviyen 80 civarlarındadır zaten.

1|1
    1|0
  • normal namuslu aile terbiyesi almış normal bir kız olarak bakıyoruz asıl bakire olmayanlara kötü gözle bakıyoruz

1|1
    0|0
  • Walla açık ve net yazıyorum Sadece Cinsel organı bakire olan biri değil içide bakire olacak bir kızla evlenirim anca ben yok bulamassam evlenmem bu kadar basit...

1|3
    0|0
    • aynen bro

• sen lafı nerden anladın? Ben diyorum ki evlilik için sadece bedenini bakire olması yetmez aynı zamanda içininde bakire olması lazım diyorum...

• özür dilerim o zaman

• Elbette yargılamam onları, kişisel tercihleridir. Ama benim bakış açıma göre bu seksi kutsallaştırmanın işaretidir ve cinsel açıdan olgun olmamanın göstergesidir. Sekse olduğundan fazla değer biçmek cinsel sorunların en önemli sebebidir.

0|0
    0|0
  • bakırelıkle insanları yargılmam .

1|1
    2|0
  • Bence sacma aslında amaci sadece eglenmek hayatin tadini cikartmaksa zqten bu kisi zamanla bakireligini kaybeder ama 20 25 yasinda bakire bir kizsa o zaten bu saatten sonra kaybetmez bakureligini die dusunuyrum

0|2
    0|0
  • Yapmadım yapmayı da düşünmüyorum evlenene kadar.

ALLAH da izin vermesin öyle bir şey olmasına..

1|0
    0|0
  • Bi bakirede bana verse zar bozmak nasıl bir duyguymuş diye düşünüyorum

0|0
    6|2
  • way* olan eskiden ya benimsin ya toprağındı şimdi hasan almazsa basan alır olmuşş

0|1
    0|0
  • valla helal olsun evleneceği güne kadar kendine ve onuruna sahip çıkmış derim.Aynı durum erkek için de geçerli sonuçda her işte helal haram var yani

0|0
    0|0
  • Tercihine saygı duyarım ama cinsellik gibi insanı ruhunu bedenini doyuran böyle bir güzelliğide yaşaması hakkı diye düşünürüm.

Birde onu yapmam bunu yapmam diyen tipler var asıl onlar ne olacak :)

0|0
    1|1
  • din iman toz duman siz de

0|0
    0|0
  • ben şahsen türkiyenin sayılı üniversitelerinde okuyorum. dediğim şeyim modernlikle laaksı yok.istanbulda büyüdüm rahat da bir r ailem var. bakire olmayn bir kızla asla evlilik düşünmem. deeğilse keyfime bakarım. senin de hayat anlayışını sikyem. ama seninle evlenecek bir gerzek de çıkar karşına üzme kendini.

0|0
    0|0
  • Kızların bakireliğin saygı duyarım her kesin jknedi terciğidir kimsekimseyi yargılamaya hakkı yok diye düşünüyorum kız kocasına saklmalı diye düşünenlerdenim

1|1
    0|0
  • cok guzel diyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• aşşalayıcı konuşuyosun bilmem farkındamısın ? köydekiler diyerek . sen cok veriyosun sanırım kendin yapmışsın bu şekildemi avutma yöntemleri arıyorsun

4|10
    0|0
    • Ya boşver bu işte Motor hatunların bahanesi

• aynen öylee . o gelinliği anlının akıyla giyiceksin anlamazlar anca boş boş konuşurlar

• yapan yapar yapmayan yapmaz arti bu köyden göcen tipler olayina hic ama hic katilmiyorum heryerde bulunabilir sadece artik insanlarimiz okadar cok özenti olmuslar ki dinine, namusuna bile saygi duymuyorlar...

yurtdisinda dogdum büyüdüm ve yasiyorum ve diyecegim tek sey özenti degilim ve ilerse pisman olucagimi bildigim bir hatayi bes on dkk zevk icin yapmam

bana göre bakire olmayanlar ileride pisman oluyorlar sahsen arkadas cevremde cok var

2|2
    0|0
  • isteyen yobaz desin isteyen köylü diye aşağılasın. bakireyim. evleneceğim adamın karşısına ruhen bedenen tertemiz çıkmak istiyorum.

2|4
    0|0
  • bunu sadece tabu olarak değilde, dini inancına göre davranıyorda demeliyiz. sadece tabu olarak görülmüyor. yorum yapamam çoğu kız bakire değil vs diye sonucta kim kiminle bilemem ben Allah bilir. ama bence evlendiğin kişiyle ilkin olmalı diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • ben bakireyim 23 yaşımdayım 10 aylık bir ilişkim var..ben istediğim halde erkek arkadaşım istemiyor..onu özel gecemize saklıyorum diyor.ama sevişiyoruz beni çıplak görüyor ya da oral arada bir anal seks yapıyoruz ben bakiremiyim?bence hayır değilim...sadece o kan akmadı ama bedenim sonuçta dokunulmazlığını yitirdi..ben bu düşüncedeyim..ama çevremde bakire kız çok yok..şimdi asla yargılamam ve erkeklerde yargılamamalı..ama bir kız bakire değilim diye tüm bölüme,fakülteye,hocalara,kampüse,garsona,aşçıya,bahçıvana veriyosa onun bedenine zerre saygısı yoktur...

0|0
    0|0
  • canım sen önce o köylü falan dediğin kişiler varya onlara kurban ol ben bu lafı bakirelik ile ilgili olarak demiyorum sınıfa ayırdığın için diyorum ayrıca bakirelik senin sandığın gibi cahillik falan degil ve şunu da söyleyeyim ruhu bakire olmayan bir insanın bedeninin bakire olmasının hiçbir anlamı yok ve şöyle birşey daha var kızlığı hariçinde heryerini elleten fakat bakireyim diye gezen tipler de var aramızda ayrıca bunun birde dini boyutu var yeterli olmuştur sanırım dini boyutu düşünmek için köylü falan olmaya gerek yok canım

1|2
    0|0
  • ne alaka izmirliyim bakireyim 21 yaşındayım

0|7
    0|0
  • herkesin görüşüne saygım var fakat ben evliliği kutsal görüyorum bu yüzden kendimi eşime saklıyorum hem ruhen hem de bedenen bakireyim ve bundan gurur duyuyorum.tercih meselesi yani

4|8
    0|0
Yükleniyor...