Aşk mı geçici zevkler mi?

Kız arkadaşınız bakire ve onunla ileri boyutta birşey yaşamanızı istemiyor. Hatta elini tutmaktan öteye geçmenize izin vermiyor ve başka bayanlarla ilişki kurmanıza da kesinlikle karşı. Hatta mastürbasyon yapmanıza bile izin vermiyor. Ama siz bu kızı çok seviyosunuz. Bu durumda ne yaparsınız, büyük aşkınızdan ihtiyaç ve zevkleriniz için vazgeçer misiniz yoksa yola onunla mı devam edersiniz?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• kız bakire ve ileri boyutta birşey yaşamak istemiyor olabilir ancak kendi kendini tatmin etme konusunda sna karışmamalı bnce..

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

• mastürmasyon işini abartmış sevgilin bence kimse kimsenin düşüncelerine kadar karışma hakkı yok hem karışsa ne olcak yapma istesen yapıcaksın sonuçta gereksiz bir istem bence bu sana bağlı ne istiyorsan onu yap derim

0|0
    0|0
    • Katılıyorum sana bebek .. bencede abartmış .. Onu yapma bunu yapma ee sen yapacaksın .. Sonuçta bir ihtayaç .. ne kadar seversen sev

• tabikide

• Başkasını hayal etmeyeceğini söyle o zaman. Kız haklı tabi istemeyecek. Aşkından vazgeçmemelisin.

0|0
    0|0
  • herseye karışsın ama zevklere karışmamalı bnce =)

0|0
    1|0
  • Bunları istemekle anlaki seni gerçekten seviyor ve ne mastürbasyon yapıp başkasını düşünmeni istiyor nede başkasyla olmanı .. bana sorarsan bırakma arkadşni doğru insan gerçekçi ve dinince yaşıyor . eğer dayanamam dersen şen bilirsn derim eyv.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Herşeye eyvallah da, benim kendimle olanıma karışma hakkı yok. Ki bir erkek için bu imkansız - belli bir üst süreye kadar gider de bir ömür gitmez. Biri bunu ona anlatmalı. Başkasını düşüneceksem de hakkı yok. Bu tam bir saplantı durumu. İlişkide birbirinize beyaz alanlar yaratın diyoruz, o ise düşüncelerine karışıyor. Böyle bir kızın bu düşüncesi ağır kıskançlıktan mıdır bilmem ama ciddi bir problemi olduğu kesin. durumu anlatırım, anlamıyorsa bir psikolog sart.

0|0
    0|0
  • İster sapıklık densin ister acizlik .. Arkadaşım buda bir ihtiyaç .. Kız arkdasın bakireyse .. onunla ilk gecenize saklıyorsanız kendinizi .. Seninde kendini tatmin etmesine karışamaz .. Hep sen soylemdiğin sürece nerden bilecek .. Bence biraz suçta sende .. Bir Erkek Her zman Bir ilişkide 1 adım onde olamlı .. İpleri eline al ve Ortak bir sonuç bulun ..

0|0
    0|0
  • bu şimdi aşk mı oluyo yoksa esir altına almak mı ?

0|0
    0|0
  • masturbasyona bile karsiysa o zaman ona da en ufak guzel soz olmaz :) yerse bu anlasmayi

0|0
    0|0
Yükleniyor...