Bir kız var nasıl ayarlarım yardım edin lütfen?

şimdi bir kız var benden 6 yaş büyük ben 18 o 24 şimdi bu kız bizim uzaktan akrabamız benim amcamın oğlunun dayısının kızı şimdi biz ailecek görüşüyoruz bazen ben bu kızla işte sohbet etmek imkanı buluyorum odamda sohbet ediyoruz sonra işte bir gün bu konuyu cinselliğe getirdi sordu bana bakirmisin dedi bende bakirim dedim sonra dediki ben bakire değilim dedi bende acayip utandım yüzüm falan kızardı bu güldü falan böyle sonra işte böyle birsürü sohbet flan ettik dediki ben ezik erkekleri çok severim böyle pısırık erkekleri elde etmeyi çok seviyorum dedi falan filan işte şimdi ben sessiz biriyim utangaçım biraz acaba benidemi elde etmek istiyor falan diye düşünüyorum sizden yardım istiyorum bu kıza napmam lazım çünkü bende çok istiyorum onu görseniz taş gibi böle off yani bembeyaz teni var falan benim napmam lazım siz bana yardım edin bu kızı nasıl yatağa atarım azdırırım falan nasıl bir yol izlemeliyim ?

0|1
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ona herhangi bir şekilde iltifat et,böyle alımlısın,çok güzelsin çekicisin filan tarzında konuş,sonra boş bir zamanında takılırız filan de ki onun attığı zarfa karşılık verdiğini belli et.Faceten yaz,ara sıra mesaj at telefondan filan.Yakışıklısın sen de galiba :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kan bağınız yok akraba değilsiniz bu bir . Ikincisi zaten kız sana açık olmuş sen de kendini ifade edersen hiç sorun olmaz

0|1
    0|0
  • o senı ayartmıs bıle

hayırlı işler ))

0|0
    0|0
  • birr daha kine seni istiyorum de

0|0
    0|0
  • açıkca söylemiş işte sana gel beni becer demiş daha ne diyecek :D

0|0
    0|0