Bazen çok doyumsuzum, ne yapmalıyım?

Sevgilimle herşey çok iyi çok güzel ama bazı zamanlarda doyumsuzluk oluyor bende 1. biterbitmez durmadan 2. olsun istiyorum ama bunu ona söylemiyorum , zaten geç boşalıyorum zorlamak da istemiyorum. 2 ay önce doktora gitmiştim sperm sayımı ve bu doyumsuzluk açısından bilgi almak için bana sana önerim konuş onunla demişti ne yapmalıyım 3 kusur yıldır birlikteyiz söylemelimiyim?

Güncellemeler:
bugünde aynısı oldu ama soyleyemedım .

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Söylemelisiiin. :)

0|0
    0|0
  • söyle tabi

0|0
    0|0
  • tabi ki soylemelisin. ortaklasa bi cozum bulmaniz gerekir. ayrica sen de kendi acindan degerlendir durumu. bu durumun nedenini dusun. eger saglik problemi degilse belki psikolojiktir? :/

0|0
    0|0
    • Sağlık değil psikolojik :/ zaten her zaman degıl haftada bi oluyor ama .

• bu konu uzerinde dusunup cozum uretmeye calisman lazim. onunla da bu durumu paylasmalisin bence...

• bence oda istiyodur bizim beyde 1 den sonra 2. için 1 saat beklıyo :D bende sinir oluyorum hem kadınlar için ne kadar uzun surerse o daha cok tatmın oluyo bu arada ön sevişmeyi uzun tutarsan 2. de okadar uzun sürmez :)

0|0
    0|0
    • bazen cok uzunsuruyor o bosalmış oluyor ben daha ugrasıyorum falan canımı sıkıyor bu mesele

• karşı tarafın anlayışına kalmıs o sonucta kadınlar erkekler gıbı degılkı bır ılıskıde 5 6 sefer boşalan kadınlar varmıs oyle duydum o bır kere boşalınca ben boşaldım dıyıp pes edıyorsa sen ugrasıyorsan tabı uzun surer onun senı tahrık etmesı gerek

• ya o zaten yeterı tahrık edıyor etmese bende ugrasmam zaten de cok acayıp bı durum . konuşmayı deneyecem yarın olumsu tepkı alacagımı sanmıyorum ama yınede emın olmak ıstıyorum

• soylemelısın

0|0
    0|0
  • Söyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Diyeceğin tek kelime şu çok güzelsin birtanem doyamıyorum sana okadar zevk aldımki aslında birkez daha yapsak şimdi hayır demem. Zaten oda istiyorsa hadi der sana.

0|0
    0|0
  • p*rnografiyi azalt...

0|0
    0|0
  • Hacı verenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü iste doymadımde açımde

0|0
    0|0
    • :D

• Valla ben doymassam istiyorum zaten oda istiyorsa hadi diyo istemiyosada canı saolsun artık diğer maça diyorum :D

• bende senin gibiyim ama yapacak birşey yok kardeş nerde trak orda bırak

0|0
    0|0
  • ortaya karışık söyle

0|0
    0|0
  • Söyle tabi gerekirse onada takviye ilaç al ikinizde zevkini çıkarın.

0|0
    0|0
  • söyle tabi ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...