Lezbiyenim, bakire bayan kalmış mıdır acaba?

Kendim gibi bir kiz arkadasim vardı ama bakire değildi bu yüzden onu bıraktım ben birtek ben dokunmak istiyorum sevdigim kadına. Bendr bakire değilim gerçi lez iliskim oldu ama onun bakire olmasını istiyorum hollandaya gidip askim olmasini istiyorum

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• sakin ol şampiyon, elindeki dildoyu yavaşça yere indir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sizi anlıyorum ancak işiniz çok zor biz erkekler bile bulmakta zorlanıyoruz.

1|0
    0|0
  • İsmail abi korkutma bizi ama ya

0|0
    0|0
  • bi sktrn gidiniz efenim hollandaya

0|1
    1|0
  • haha sana gelecek yorumu sözyleyim mi şimdiden hazırlıklı ol herşey zarmı yok namus 2 bacak arasında mı ooo bütün kevaşeler yardıracak :) erkekler bulamıyor bakireyi bakire olsa ne olacak ayrıca her haltı yiyiyor bir zar duruyor mesela el degmemiş 2 tane bul sizin düğünü hollanda da ben yapacam :)

0|0
    0|0
    • Ya doğru ama kiz olduğum için biliyorum malesef öyle yapiolar kızlar ben dahil

• Ne adami ben erkekleri begrnmiom iyyy tiksincc.biz kadınlar cok guzeliz mesela benim kalcam büyükmemem bbüyük tam böyle ellenmelik yalanmaligim ama erkekleri yalamakk iğrenç yapmakta

• eee tamam sen de yalama yalat bence denemeden bilemezsin her erkek bir degil her dam tüy yumagımı sanki yani mesela tam benim sevdigim gibi büyük göğüs kalça yani tercihim diyelim kadın dedigin zaten biraz öyle olacak da denemeden bilemezsin ;)

• bakıre lez bıraz zor olur işin zor

0|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum, bende lezbiyenim..

0|0
    0|0
  • dünyanın çivisi çıkmış harbiden ama tercih meselesi ne diyelim lezsin ve bakire değilsin bir erkekle mi birlikte oldun onu anlamadım

0|0
    0|0
    • Kızla birlikte oldum eski sevgilim bni parmakladi bozdu ama o beni bozdugunda ben bakireydim o değildi o yüzden bıraktım onu

• partnerinin parmakları iyi çalışıyıormuş o zaman :-)

• özgüvenine hayran kaldım tebriklerr yani ne kadar gizli olsada

0|0
    0|0
  • bırak bu anonim yazıları kim inanır sana hollandaymış irlanda ya git çocuk lan bu .

0|0
    0|0
  • Onu lezbiyenlere sormak lazım sevilirken yanlarında değildir:)) parmaklarını veya yapay penisi sokmamışlarda kalmışlardır

0|0
    0|0
  • sanmıyorum

0|0
    0|0
  • troll müdür nedir.

0|0
    0|0
    • Nasil anlamadım

• Yoo ciddiyim

• bence dalga geçiyorsun tatlım.

• Bakire kız tabiki de kalmıştır ama cinsel tercihi sana uyan ve bakire olan ne kadardır onu bilemiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• neden bakire abi ne kadar iğrenç insanlarsanız ben sizin düşüncelerinize falan hiç saygı duyamıyorum bu nasıl migdesizlik sevdigim kadın diyor ya teallam

0|0
    0|0
    • Niye kadın lardan hoşlanıyorum napıyım

• bakire niye istiyosun neyin kafası kardeşim sendeki iğrençsin ya

Yükleniyor...