Norlevodaki iki hapı aynı anda içtim, etki eder mi?

Merhabalar. Bugün yine o erkek arkadaşımla seks yaptık. Bu sefer harikaydı ama. Başta canım çok yandı yine ama sonradan deli gibi zevk aldım boşaldım. Neyse merak edenler için sonra anlatırım ayrıntılı.

Yine prezervatif takmadı ama içime boşalmadı geri çekildi, içime bir damla bile akıtmadığına eminiz ikimizde. Yinede ben nolur nolmaz diye 1 saat sonra norlevo içtim.

Sorum şu. Normalde norlevoda iki hapı 12 saat arayla içmek gerekiyormuş ama ben daha çok etki etsin diye ikisini de aynı anda içtim. Yani birini içtikten 1 dk sonra diğerini içtim. Hemen sonrasında da sofrada olduğum için kola içtim. Sizce kolanın asidi hapların etkisini öldürmüş müdür? bir de ikisini aynı anda içince etki eder mi? Çok korkuyorum.

Eğer etki etmiyorsa söyleyin de bir kutu daha norlevo alıp içeyim.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• İkisini aynı anda içmen lazım zaten.Sakın başka içme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kızım sen onu şekermi sanıyosun ? o hap sürekli kullanıldığında büyük zarar verir mecburi zamnlar için o

0|0
    0|0
    • Napıyım prezervatif takmıyo. Doğum kontrol hapı da kullanmadım

• valla ne yaparsan yap ben söyledim kısa ve uzun dönemki zararlarını sen çekicen ben dğeil istersen hergün kullan

• En iyisi bir doktora ya da eczacıya sor bunu.

0|0
    0|0
  • İlactan sonra kola iyi degil ama tam bilgim yok

0|0
    0|0
  • kızım prezervativ kullansın ya... kısır olursun valla

0|0
    0|0
  • mrk edenler için anlatırım demişsin ee hadi anlat bakalım

0|0
    0|0
  • Yediğin ictigin senin olsun naptiginizi anlatin

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kolanin bir zarar verecegini düşünmüyorum ilaca. Cunku recetede yazardi.

Ikisini ayni anda icmenle de etki gosterir ama baya bisure bu ilaci kullanma. Ayrica yumurtlama donemin degilse korkma

0|0
    0|0
  • Bu hapı cok kullanma zararlı kısr olabılırsın dusuk yapablırsın eczaneye sor bı

0|0
    0|0
  • bir kutu daha içme saçmalama ayda bir kez içiliyor..etkiisni öldürmez,

0|0
    0|0
  • O ilacın hormon dengeni nasıl bozduğunu biliyor musun sen? Nasıl bu kadar vücudunuzu hiçe sayıp cahilce şeyler yapabiliyorsunuz anlamıyorum.Birgün çocuk sahibi olmak istediğinde bunlar hep engel olarak çıkacak karşına.

0|0
    0|0
Yükleniyor...