Bakireyim denilince ya inanmıyor ya da kaçılıyor bıktım artık, neden?

28 yaşındayım . üniveriste okudum . o konudada şansım hiç yaver gitmedi istemediğim bir bölümü zorla okudum .piskolojim bozuktu . kimseye yüz vermedim o dönem hiç erkek arkadaşım olmadı .sonra bitirdim iki sene iş bulamadım evden dışarı çıkmadım ne erkek var ne birşey tabi hayatımda . sonra zoraki bir işe girdim yani eğitimim altında bir yer zorla işe gidiyorum . hayatımda kimse olmadı . hoşlandıklarım oldu tabi ama sonuç olmadı . geçen netten birinle tanıştım aslında kendisinide tanıyorum daha önceden neyse . görüştük ettik . hiç erkek arkadaşım olmadığını söyledim inanmıyor .baştan inandı güya şimdide saçma sapan konuşuyor sinir ediyor beni . ondan etkilendim maalesef ama çok takıntılı ve inanmıyor . türk kızları yalan söylüyormuş kimse bakire değilmş hele benim yaşımda illa birşeyler olmuştur diyor . sinirimi bozuyor . konuşmuyorum aramıyor aramıyorum ama faceden yazıyor bazen . karşılık veriyorum . faceden silmeyide düşündüm ama silmiyorum .. neden böyle bu adam ?

0|1
6|34

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeğe değil, kendi hemcinslerine kızmalısın..

Ben de artık "bakireyim" diyenlerin ya pis pis anal ilişki yaşadığını, ya da cinsel istek konusunda problemli olduklarını düşünüyorum.. Sen belki gerçekten koklanmamış bir gül olabilirsin, fakat buna inanmak çok zor, bize hak vermelisin..

0|0
    0|0
    • iyide herkesin geçerli nedenleri olabilir kendince ne demek ya bakire kalsan suç kalmasan suç

• inşş tek isteğim bu

• Ekle istersen.. Kötü biri değilim..

Sapık supuk isteklerim olmaz.. Biraz tanıyınca anlarsın zaten..

Düzgün karakterli dürüst birini arıyorum ama bulamıyorum.. Belki de o kişi sensindir, bilemeyiz.. :)

Erkekler Ne Diyor 33

• kafaya takma, sen görüşmeye devam et, zamanla nasıl birisi olduğunu zaten kendisi görecek, o utansın o zaman..

0|0
    0|0
    • görüşmücem sinir oldum

• evet çalışıyorum ama kızlar var hep etrafımda

• canım ya, dayanamam ben sana, neler yapabilirim senin için :)

• 28 yaşına kadar bakire kalmana inanmayanlara inanamıyorum.Sanki her +18 bakire değil gibi bir algı oluşmuş.40 yaşında bakire olanlar bile vardır ve hatta bakire ölenler.Kaldı ki 32 yaşında bakir erkekler bile duydum iş arkadaşlarımın arasında.Ben ilk cinsel ilişkimi Lise 2.sınıfta yaptım (16 yaşında)gerçi ama erkeklerin arasından da bakir çıkabilir.

0|0
    0|0
    • evet bende öyle dedim bakire ölenler var . cidden var ben gördüm .

• ilk önce güven önemlidir. güvenmiyorsa sal ipini gitsin, bakire olup olmadığını zamanı geldiğinde öğrenir zaten ( gerdek gecesi değil )

0|0
    0|0
    • nası öğrenicek ki başka

• haaklısın ama belli olur o kızın tavrından

• emin olki o anı yaşamadan belli olmaz. ne insanlar var 40 yıllık tiyatrocuları cebinden çıkartıcak olan. öyle bir rol kesiyorki aklın durur

• Bosver bu hayattat ailen harici hiçkimseyi ve söylediklerini önemseme bence birgun karsina adam gibi biri cikar merak etme ..

0|0
    0|0
  • kızlarda bu durum daha kolay atlatılıyor erkeklerde maskara oluyorsun bende aynı durumdayım istemediğim okulu zorla okudum askerlik iş güç derken yaş 29 oldu ne kız arkadaş ne sevgili nede bir ilişki yaşadım bunu biyerde söyleyince dalga geçiyor millet benim düşüncemde sen temiz değilsen temizi isteyemezsin önce erkeğin kendini tutması sonra bakire birini araması

0|0
    0|0
  • Şimdi 17-18 yaşındaki kızlar seviyorum diye yatağa düştüğü için istisnai duruma düşüyor senin gibi güzel kızlar me yazıkki diğerleri normal senin gibiler anormal oldu

0|1
    1|0
  • Tabiki olur neden olmasın yahu güzel kardeşim yas 28 -30 sa evlenilmemisse illa birilerinin altına yattın anlamınamı geliyor kismet olmamış karşına biri cikmamistir yani..

Ve ben sana inanip samimiyetini güvenip bunları yazdim yoksa ahlaksiz kız çok ama temiz kızda çok var yani ..

Fazla kafana takma sana inanmayan denyolarada yüz verip peşlerine takilip kendini küçültme karsina zamanı geldimi biri illa çıkar rahat ol sen..

0|0
    1|0
    • ne güzel yazmışsın kardeşim sağol . tabikide var yani . karşıma iyi biri çıkmadıysa olmadıysa bu benim suçum mu . hemen birşey arıyorlar altında . allah belalarını versin ya

• Aynen öyle rica ederim sende saol.

Dediğim gibi sabret kısmet..

• kısmet tez zamanda inşş

• Boşver gitsin, dengesizmiş.

0|0
    0|0
  • Geçmişte yaşadığı benze olaylarda yalan ile karşılaştı ise sana da tepki göstermesi normal

Zamanla daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz .

Kaldı ki bakire bir kız da çok zevk verebilir

0|0
    0|0
    • nesi normal . hiç normal değil . tanımadan ön yargılı davrandı

• banane uğraşamam onla kendi kaybetti .insan tanımadan böle yargılamamlı karşısındakini . herkesin hayatı farklıdır . benim karşıma çıkmadı ne yapayım yani

• Yeni bir ilişkiye yelken açma vakti geldi o zaman , umarım seni anlayacak birisi çıkar karşına

• Gerizekalı herkesi kendi çevresindekiler gibi sanıyor. türkiyedeki gençliğin yüzde 70den fazlası belki senin durumunda ama lafa gelince herkes bişeler yaşamış.

0|0
    0|0
    • valla ya benim arkadaşlarımda var böle yani tek ben değilim . kaç tane arkadaşım ilk sevgilisiyle evlendi zaten hıyar ya . türkiyenin gerçeği bu .

• Hıyar ya harbi :)

• Anlaşılan sen de yaş 28 oldu paniğine bir koca bulup kapak atma derdinde olanlardansın ...

1|0
    2|1
    • herkes evlenip yuva kurmak ister suç mu bunun yaşı yok ben 23 yaşından beri falan evlenmeyi sitiyordum zaten

• yani

• neyse iyi geceler...

• Herkesin zor dönemleri olur hayatında, sende bu dönemden geçiyorsun, ama eksikliğini yanlış insanlarla doldurma, sana inanmayan bir insanın samimiyetine nasıl güveneceksin?

0|0
    0|0
    • güvenmiorum nun hibirşeyine ne salak bir adammış ya

• güvenmiyorsan bağlarını kopar, kendini üzmekten başka bir şey yapmıyorsun, karşındaki insan ne kadar üzüldüğünü biliyor mu veya anlıyor mu? hayır bence.

• tabiki hayır sanki umru

• Belki de şu an günümüzde bu tür olayların çok yaşanmasından olabilir . Evet bende inanmıyorum öyle söyleyenlere.

0|0
    0|0
    • neyse ya kendiniz kaybedersiniz

• o zaman kendine önem veriyorsan veya vermek istiyorsan, çıkar hayatından çünkü onunla geçirdiin her saniye kendini yargılayacaksın sürekli kendinde kusur arayacaksın suçsuz olduğun halde.

• haklısın

• hem 28 yaşında olman hemde üniversite okumuş olmandan dolayı öyle yazmıştır üniv. okuyupta bakıre kalan kız çok az maalesef bence ona takılma hayatına devam et karsına iyi biri çıkacaktır...

0|0
    0|0
    • ya tamam belki az ama var yani bu benimde suçum değil . millet öleyse banane . insan böle kırar mı ya karşısındakini .

• hayır bakire olmasam anlıcam ama bakireyim ve sevgilim bile olmadı dahası . hep biri olsun tam olsun dedim şu hale bak ..

• sen eminsin ama o emin değil onu kafasındaki düşünceyı sılemezsın boşver

• boşver be abla inanmayan inanmasan. sen kendini biliyrsun ya geriisi öenmli değil.

0|0
    0|0
    • ya ölede insanın canı sıkılıyor

• canının sıkılması normal. ama yapacak pek bir şey göremiyorum ben. sabret bence.

• Tertemiz kalmışsın işte ne güzel seni başının üstünde taşıması lazım

0|0
    1|0
    • öyleyken şu hale bak

• Sen hiç üzme kendini elbet seni seven senin gibi düzgün bir insanın kıymetini bilen biri çıkar

• inşş

• armudun sapı üzümün çöpü derken yılların boşa gitmiş bari telafisini yap hayat geçip gidiyor birdaha gelmeyeceksin dünyaya

0|0
    0|1
    • ee ne yapıcaz soksktan adam mı çevrip evlenicez olmuyors aolmuyor

• hayır tabiki öyle değil ona bakarsan bende 31 yaşındayım ve hala bekarım :)

ama bakir değilim yıllar önce kaybettim hiç üzgün değilim iyiki kaybettim :PppPPP

işin şakası biyana çok katı olma insanlara şans vermen gerek diyorum

• baska birileri ile de gorusuyor olabilir mi ?

0|0
    0|0
  • ne okudun yaf merka ettım

0|0
    0|0
  • Cok iliskiye girmis ondan heralde her yasta bakire vardir

0|0
    0|0
    • salak ya valla salak

• güvenmiyor ya şaka gibi . ben ona hiç güvenmiyorum pislik herif

• Bosver temiz birini bulursun sana guvenen

• değerlisin aslinda böyle kaldiğin için. onuda boşver gitsin

0|0
    1|0
  • Niyeti farklı seni yatağa atmayı düşünüyordu istedigi gibi gitmiyor işler demkki öyle şeyler yazıo

0|0
    0|0
    • ya bilmiorum allah kahretsin bıktım ya . zaten evlenemedim yaşım geçti birde böle tipler çıkıyor . insan umutlarını üzülüyor en çok .asla kabul etmiyor bende aynısını dedim demek senin niyetin kötüydü hayor diyor istesem bir sürü kız bulurum o niyette olsam ki bulur evet çünkü konumu falan iyi tipide iyi . ama neden böle yaptı anlamıyorum bana . sen istesende sana el sürmem diyor ama bilemem tabi

• öle istiyorum zaten de bunla henüz o aşamaya gelmedik

• Aşamayı mesafeyi 1 veya 2 ayda atmn gerk yksa b*ku ckar nişan süreside 1 yl falan olsa tanmaya ytr snra mradna erersn

• o zaman terket aga boşver

0|0
    0|0
  • Standart türk erkeği :) genelde eşler üniverste ortamnda bulunur bide üzel bir kızsan bakire olup olmadığına takmış olabilir ...

0|0
    0|0
  • Hiç sanal yaptın mı? Sıkıntını hafifletebilir zevklidir

0|0
    0|0
  • haha geçen de sormuştun di mi bu soruyu :) çok saçma ama ya ne güzel bakiresin yani çok güzel bu ama sana güvenememiş nedense, bence sil onu hayatından sen kuzum :)

0|0
    0|0
    • niye güvenmior ki

• ama ben onu istiyorum ...

• Hoff kuzum :) hayatini mahfedrsn biliyosun..

Arayo mu hic ya da yazisiyo musunz? Neler konustunz?

• Seninle yatmak istiyor ve bakire olduğunada inanmıyor oysa seninle arkadaş olup ciddi bişey düşünüyorsa saygı duymalı sana ..

Sen erkeklere göre değil erkekler sana uymalı diye düşünüyorum .

Her erkegin her istediğini yapacak olursan işin var demektir ..

Yapman gerekn bence biraz hayata pozitif bakmalısın birazda girişken olmalısın üni. bitirmiş birisi rahatlıkla iş bulabilr ama sen biraz tutuksun gibi geldi doğrumu?

0|0
    0|0
    • çalışıyorum zaten ama istediğim yerde değilim . yok niyeti yatmak değil . çünkü zaten beni çekici bulmadığını bile söyledi . sadece iyi biriymişim ondan şans vermiş ama bende yalan söylemişim güvenmiyormuş .

• herkes aynı değil de genelde böle ...

• Genelde böyleyse benim kaşar peşinde olduğumu nerden cıkardınız ?

Sizin yazınız::

yok maalesef izin veremem . var benim gibi kızlar tabi ama siz kaşar peşinde olduğunuz için görmüyorsunuz ..

Sizin gibi kızların olduğuna sevindim ama sizin gibiler böyle tavır takınırsa bizlerde kaşarlara mecbur kalırız sonrasında suclu biz oluruz :(

• Aranarak bulunmayacak ve herkezin aradigi bir kisilik daha... o kisi kafasinda önyargi olusturmus bunun sebebi sen degilsin etrafta olan real çogunluk ve görulen yaşananlar. Bu olay biraz ayni ilk gece kanama olmayan bakire degildir damgasi vurmak ile katı karar vermek olmuş. Ama dedigim gibi herkezin aradigi bulamadigi kisilik sahibisin. Hayatin güzel olsun gerisini bosver. Karşina iyi biri ciksin degerini anlasin yeterli...

0|0
    0|0
    • ben anlamıyorum hep özel hayatıma dikkat ettim bu seferde inanmıyorlar . henüz yeni tanıştık o insanla sonuçta birşeyler yaşanmadı böle düşündürecek . sanırım hep o tip kızlarla çıkmış ondan güvensiz ..

• benim sorumda ne terbiyesizlik var pislik . aynı şey aptal pislik

• Puffff cekilmez birisin...

• adam.hakli ciddi dusuyorki irdeliyor.gecmisi kmse bilemez bnde aayni durumu yasadim peki siz yakinlastinizmi hic

0|0
    0|0
    • hayır tabikide ...hiç yakınlaşmadık .

• sevdim ama olmuyor işte .

• anliyorum seni cekilmez bir durum

• herkezi kendileri gibi zannediyolar boş ver takma inşallah gönlüne göre birini bulursun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 6

• Sana oyle davranan adam ile ne isin olur. Guven onemlidir, lafina inanmiyorsa keyfi bilir.

Dogru olani yapmissin sen.

0|0
    0|0
    • sırıtık sırıtık inanmıyorum diyor birde çarpıcan ağzına

• Kimseye ispatlamak zorunda degilsin. Uzak dur bence, sana inanmayan adam ile nasil yuz yuze bakacaksin.

• aynen sinirlerim tepeme çıkıyor

• İğrenç bir adammış. Neymiş Türk kızları yalancıymış. Çok Türk kızı tanımış demek genelleme yapabiliyor. Senin hayatında kimse olmamış bu dangalağa kendini ispat etmek zorunda değilsin

0|0
    0|0
  • Valla ben bile inanmadim pek canim 28 olcan hic bise yapmıcan sevismicen bile. Salla gitsin cocugu sana inanmıyorsa ama ben olsam bendr inanmaya bilirfim bakire kiz arkadaşım bile yok yani bilmiyorum ne önemi var ki bekaretin takma inanmassa inanmasin

0|0
    2|0
    • ne demek ne önemi var ya saçmalama . sana yalan borcum mu var buradan yalan sölicem herkesi kendin gibi kaşar sanma ..

• inşallah evlenirsin ne diyim cocugun olur benim bir tanıdığım 35 yaşında evlendi menopoza girdi erken olmadığı için söyledim çocuğun olmasin diye kotu niyetle degil salakta degilim ayriyetten insanlar hata yapar ne erkekler var genelevden kadın alip kötü yola dusenleri kurtarıyor bakire olmayibi o* diye yargilamaman için soledim ne bakireler var arkadan yapiyo ediyo ama sözde bakire sevmis güvenmis kandirilmistir o yüzden o* deme bu kızlar arkadan verip bakire olandan daha namuslu

• arkadan yapanda orpsudur . önemli olan namussuzluk . benim annemde beni 38 yaşında doğurdu . inşş çocuğum olur . sizin gibi pislikere kapak olur

• bak bende sana benzer seyler yasadım aynı yastayız ben hala ıssızım benım bı sevgılım oldu uzun sürelı ama ben bakıreyım..sana ısrarla bunu soran adamdan uzak dur ıllada bunu ırdelıyorsa boşver onu.

0|0
    0|0
    • irdeler tabi adam evlenicek yani .

• senın nıyetın onu aklamak hıc kendını kandırma bu tarz konusmayı bıraz senın davranısın belırlıyor.Ben tanıstgm hıc bır erkekte öyle bı soruyla karsılasmadım.Ayrıca hıc arkadasın oldumu sorusuyla bakıremısın sorusu arasında cok fark var her arkadası olan bakıre degıl dıyemeyız

• tamam işte oda direk bakire misin diyemediği için böle sordu . bende olmadı diyerek asıl cevabı verdim öğrenmek istediğini . tabiki erkek arkadaşı olmuş ama bakire olan tonla kıza var . ama erkek arkadaşı olmayanın bakire olması daha normal ve dpğal ..

• Onunla evlenilmez sil gitsin hic yoktan 'bi tane sevgilim oldu' durumuna gelme

0|0
    0|0
    • yok ya çıkmam onla

• Bence o yataga atacak birini ariyo seni inada bindirmeye calisiyo

Sallama bile

• haa ben aptal gibi ona ispatlıcam falan diye düşünüyorsa gerçekten çok malmış . birde zekiyim diye övünür

• Üniversite mezunusun "piskoloji" yazıyosun

0|1
    1|0
Yükleniyor...