Eşcinsellik bir tercih midir yoksa büyük oranda doğuştan gelen bir yönelim midir?

"Bir gün hemcinsinize aşık olsanız" diye bir başlık vardı. Öyle bir şey olamaz. Artık şu cahilliğinizi aşmanız gerekiyor. Heteroseksüellikte eşcinsellikte büyük oranda doğuştan gelen yönelimlerdir. Hele de erkekler için böyle bir şey söz konusu asla olamaz. Erkeklerdeki cinsel yönelim kadınlara göre çok daha sert bir şekilde belirleniyor (kadınlar biseksüelliğe daha yatkın)

Buyrun bunu incleyin.

link

Ben sizin için önemli olan kısımları aktarıyorum.

"Gay men's brains respond differently from those of heterosexual males when exposed to a sexual stimulus, researchers have found. The homosexual men's brains responded more like those of women when the men sniffed a chemical from the male hormone testosterone.

"It is one more piece of evidence ... that is showing that sexual orientation is not all learned," said Sandra Witelson, an expert on brain anatomy and sexual orientation at the Michael G. DeGroote School of Medicine at McMaster University in Ontario, Canada."

"But when confronted by a chemical from testosterone, the male hormone, portions of the brains active in sexual activity were activated in straight women and in gay men, but not in straight men, the researchers found.

The response in gay men and straight women was concentrated in the hypothalamus with a maximum in the preoptic area that is active in hormonal and sensory responses necessary for sexual behavior, the researchers said.

And when estrogen, the female hormone was used, there was only a response in the olfactory portion of the brains of straight women. Homosexual men had their primary response also in the olfactory area, with a very small reaction in the hypothalamus, while heterosexual men responded strongly in the reproductive region of the brain."

Demekki neymiş tercih değilmiş. Artık şuna tercih demekten vazgeçin!

Güncellemeler:
Tabi burda gerçek eşcinsel kişilerden bahsediyoruz. Yani ergenliğe girdiğinden beri duygusal ve cinsel olarak hemcinsine ilgi duyan, kendilerini ne kadar zorlarsa zorlasın zıtcinsine ilgi duyamayan kişileri. Sadece zevk, merak, cinsel ihtiyacını o anlık için giderme için eşcinsel ilişkiye giren insanlardan değil.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Uzak dursunlar ya neyse ne

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Tercih değildir.

0|1
    0|0
  • anne ben eşcinsel oldum.

0|1
    1|0
  • herkes biseksüel kimileri bilmiyor daha.

0|0
    0|0
  • bu makalenin anlaşılma oranı hadisenin annelere hediye ettiği ingilizce şarkının anneler tarafından anlaşılma oranı ile doğru orantılı

0|0
    0|0
  • yönelimdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tercıh degıldır arkadaslar genlerde hormonlarda olan bır sorundur bu . hor görmemenizi öneririm . tabi farklı gorunmek acısından yapanlarda yok değil.

0|0
    0|0
  • bazıları tercih bazıları doğuştan bence

0|0
    0|0
  • Her ne b*ksa gözüm görmesin.

0|1
    5|0
Yükleniyor...