Takıntı... Bekaret kolay kaybedilir mi?

Arkadaşlar,bende kizlik zari takintisi var hep bozulmus ya da oranin temizliğini yaparken dahi bozulcakmis gibi hissediyorum bu psikolojimi çok etkiliyor napmaliyim bana bir seyler söyleyin.

0|1
55

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• ne zarmış arkadaş bir bitmedi gitti ...

2|1
    1|0
  • Dikkat etmen gereken bazı şeyler var sadece o kadar.

0|0
    0|0
  • çok dikkatli olman gerek. bazı prosedürler var ama nasıl anlatabilirim burada bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • o yokmuş gibi davran :)

0|0
    0|0
    • bir şeyin üstüne ne kadar titrersen o kadar çabuk gelir başına düşünmemeye çalış sadece..

• sokarsan bişiler gider canım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kzılık zarır amacı dış etkilerden vajinayı korumaktır lakin biim ülkede bu namus olarak nitelendiriliyor namus ve kızlık zarı ayrıdır kızlık zarı işlevi olan tıpkı gögüs kafesi gibi işe yarar vajinayı kok-rur kanamasınn nede yırtık değildir aslında oraya penis girinde açılmasıdır ama yırtıldı denir aaslında yırtık degil onuyn dışında kolay kolay bişi olmaz heele esnekse hç bişi olmaz :D

2|1
    0|0
  • 1-2 cm içeride bir zar zaten.

Pat diye patlamaz hemen.

0|1
    0|0
  • Ben de temizlik yaparken bozulcakmış gibi hissediyorum. Veya küçükken bir şey oldu bir darbe yedim fark etmeden bozuldu da ileride eşim bakire olduğuma inanmaz diye korkuyorum. Ya da regl iken mastürbasyon yaparken yanlışlıkla bozdum diye korkuyorum.. Bir şey olmamıştır inşallah o kadar hassas değildir :D

1|0
    0|0
  • Erkek köküne kadar sokmadığı sürece hiç bişey olmaz kafaya takma

0|1
    0|0
Yükleniyor...