Sadece son iki haftadır oluyor, bu kan neden?

sevgilimle son iki haftadır ilişkiye girince bende bttkten giyindikten sonra kan geliyor anlamdim ben neden olduğunu. prezervatif kullanıyoruz ikinci seferde o brz zorluyor ondan mi acba yoksa başka bir nedeni var mi ? yasayanlar bilenler var mi

Güncellemeler:
Netten okudum rahim ağzı kanseri falan diyor acikcasi korktm.

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• ilişkiye grmeye yeni mi başladın

0|0
    0|0
    • Hayır

• yok ya o kadar kötü düşünme.vajına içi kuruduğunda zorlayınca oluyor

• vajınan kuruduğunda kayganlaştırıcı kullan o zaman olmayacaktır öyle dene bakalım.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• rahim ağzı kanseri değildir, zorluyorsundur ve kızlık zarından arta kalan yara kanıyordur, kaç kez başımıza geldi.

0|0
    0|0
  • Penisin ebatı büyükse mide kanaması geçiriyor olabilirsin ! Şaka şaka , ne bileyim ben yandexmiyim

0|0
    0|0
  • Bir doktora görünmelisin öyle kafadan netten falan olmuyor canım benim. Dikkatli olmalısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tahriş oluyodur ya da zar patladı yara kapladı her ypıştada kanıyosdur zorlamyn

0|0
    0|0
  • ikinci iliskide islakligini kaybediyorsan tahriş olduğu içindir. kayganlastirici ile deneyin birde şunu anlamıyorum iliskiye giren her kadının smear yaptırması gerekir neden ihmal ediyorsunuz diğer kadinlara örnek olsun bu ihmal etmeyin sonra en çok siz uzulursunuz.soran kişi sende en kısa zamanda smear yaptirmalisin sonuçtan korkma eger bisey varsa erken teşhis hayatını kurtarır

0|0
    0|0
    • Smear ney

• internetten araştırabilirsin kanser teşhisinde kullanılıyor her kadın senede bir yaptırmalı

Yükleniyor...