Vermeyen kadın yoktur alamayan erkek vardır lafı ne kadar doğru ?

Kendimden örnek veriyim. eskiden her kız bakireyim, hastayım gibi bahaneler uydururdu.

Şimdi her sevgili oldugum kızla yatıyorum. Bakire olan bile 2 hafta içinde yatıyor.

Bence alamayan erkek vardır.

Güncellemeler:
En basit örnekleri şunlar ;

Bir kıza ''gel bize gidelim sevisiriz'' dersen gelmez. Ama ''gel bize gidelim kahve yaparım sana falına bakarım'' dersen gelir. Sonra müzik açarsın, kızı öpersin ve sevisirsin.

Eger her yattıgın kızı anlatırsan, hiçbir kız senle yatmak istemez. Ama eger yattıgın kızlara saygı gösterir ve yatak odanı dısarıya tasımazsan kızlar seninle yatar.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Kadinlarin ruhundan anlamak bu olsa gerek

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok doğru benim gibi bir kizi bile sevgilim bastan cikardi ben diyorum resmen yatslim diye

0|0
    0|0
    • Nasıl çıkardı peki ? Gizlisin zaten anlatabılır mısın

• Evet bende dusunmeyen

Insandim evlenmeden opusmek bile imkkansiz gibiydi benim icin.

• kaçan kovalanır lafı doğruymuş

Erkekler Ne Diyor 5

• Artık insanlar dinini çok önemsemiyor. Önüne gelen zina yapıyor kardeşim.

0|1
    0|0
    • Aydinlanma cagi basladi cunku. Merak etme dinler ileride kaybolur

• Doğru demiş kıza yaklaşımına bağlı bişey tamamen verceği yoksada verebilir yani :O

0|0
    0|0
  • katılmıyorum kahve yapalım fal bakarımmış o kız aşrır salak olması lazım herkız aynı değildir

0|1
    0|1
    • Katılmazsan çavusu tokatlarsın ancak. Kızın salaklıgı değil senın durumu rasyonalize etmenle alakalı bu. Onlar da bizim kadar sevismek istiyor emin ol

• kara carsaflıyı ne yapıyım lan hırbo

• gttüne sokarsın

• Ben almayım*k

0|0
    0|0
  • Katılıyorum mesala tecavüzcü çoşkun nurı alço adamların tarzı bellı her türlü onlar o halde alıyosa siz niye alamayasınız ya da Şahin K. Kamyoncu kıllıklı ama sizin görmediklerinizi görüyor :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...