Bakire olduğumu söyledim..

bakire olmamama rağmen bakire olduğumu söyledim ama zerre artniyetim yoktu.yalan söyledim evet çünkü bakire olduğum için bu işlere uzak olduğumu düşünmesini istedim..böylelikle çekinicekti.. bakire olmadığımı bilse biraz daha rahat davranırdı.

ben istedim ki deli gibi arzularken bakire olduğum için mesafeli davransın kendini tutmaya kontrol etmeye çalışsın.. en ufak temasla bile hareketlenirken bana bunu belli etmemeye çalışma uğraşlarını falan görmek istedim. çünkü bu şekilde her şey daha heyecanlı..

bunuda ona güzellikle anlattım .. ama yalan söyledin ,güvenim sarsıldı diye tutturdu. siz olsanız kızar mıydınız?sizce haksız mıyım böylesi daha heyecanlı değil mi ? bu kadar uzatmanın ne alemi var ki :(

0|1
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin karşısındakinin bakire olmadığını öğrendiği anda rahatladıkları bir gerçek, saygılarını yitiriyor çoğu. Başkasıyla yattıysa benimle de yatmalı mantığı giriyor devreye. Bu konuda haklısınız yani. Ama özellikle bu tür hassas konularda sırf heyecanı kaçmasın diye yalana başvurmak da doğru değil.

5|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Aslında güzel bir düşünce yapın varmış ama yinede yalan söylememeliydin.

herşeye rağmen gerçekleri en başından bilmeye hakkı vardı.

0|0
    0|0
  • çok yanlış birşey yapmışsın sen o bakireliğini başkasıyla bozdun ve bozulmadığını ona sakladığını bildi ondan sakındığı daha önce başkasıyla paylaşmışsın erkeğe çok ağır birşey Allah kimsenin başına vermesin yazık etmişsin çocuğa heyecan heyecan diyorsunda bir kere bozulmuş sen o heyecanı yaşamayı hak etmiyorsun yaptığın ayıp çok büyük birşey sana basit geliyor çekindiğinden söyleyemesen tamam ama bu olmaz

0|0
    0|0
    • kusura bakma biraz sinirlendim de bu konularda hasassım bu saatten sonra seninle devam ederse seni kullanıp kullanıp bir gün yol verecek en baştan deseydin daha güzel bir ilişkiniz olabilirdi beraber mutlu olurdunuz seviyorsa öyle kabul ederdi bu saatten sonra zorr

• ben olsam kızardım kesinlikle. yalan söylemek çok ayrı bir güvensizlik sorunu ilişkilerde. niyesi nedeni yok bu işin. iki kişilik dünyada yaşıyosun, sadece kendi dünyanın doğruları ile yaşayamazsın.

0|0
    1|0
  • yalana daha başta başvurmuşsun fazla sürmes

0|0
    1|0
  • Baştan bakire değilim ama ilişki oturmadan istemiyorum bir süre deseydin keşke

0|0
    1|0
  • Ben direk ayrılırdm senin gibi bir sevgilim olsaydı, bir kere baştan dese onla isim olmazdı. Bide ben onu bakire bilirken bakire olmaması tamamen beni karşı taraftan soğutacak bir durum..Allah böyle şey vermesin iğrenç

0|1
    0|0
  • Hiç bir bahane yalan için kılıf olamaz

0|0
    0|0
  • çocuğun hevesini kursağında bırakmışşsın belkide bu yalan sıradan bir yalan değil çok hatalısın

0|0
    0|0
  • Evet haklısın.

0|0
    0|0
  • Bence en basından doğruyu söylemeliydin. Cinsellikte sınırlarımızın olmasını istiyorum demeliydin.

0|0
    0|0
  • önünde sonunda verecekse çok da kafaya takmam.

0|0
    0|0
  • Bu konuda yalan söylemekte aslında biraz haklısın çünkü erkekler bakire olmadığını bildiği kızları cinsel ihtiyaçları için kullandıktan sonra ayrılmaya daha çok eğilimliler. Ancak sana şöyle kötü bir haberim var. Bu durumda şöyle bir paradoks olacak, eğer seni seviyorsa ve seninle ciddiyse ona yalan söylediğin için güveni sarsılıp ayrılmayı tercih edecektir. Ama yok senden faydalanmaya çalışıyorsa bunun için seninle tekrar barışacak ve bu sefer cinselliği daha sınırsızca yaşayacaktır ki senin için her iki durum da pek içi açıcı görünmüyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet hakli. Tamam art niyetin olmayabilr yalan soylemissin.

0|1
    1|0
  • Bu devirde bakireliğin pek bir önemi kalmamış. Yalana gerek yoktu, bence senden de ayrılmak için bahane arıyor.

0|2
    1|0
  • iyi soylemisin

yas 30 ve bende bakireyim

devam et

evlilik gecesi ilk olsun

hoscakal

1|1
    2|1
Yükleniyor...