Bakire olduğumu söyledim..

gözünüöldürürümm
bakire olmamama rağmen bakire olduğumu söyledim ama zerre artniyetim yoktu.yalan söyledim evet çünkü bakire olduğum için bu işlere uzak olduğumu düşünmesini istedim..böylelikle çekinicekti.. bakire olmadığımı bilse biraz daha rahat davranırdı.

ben istedim ki deli gibi arzularken bakire olduğum için mesafeli davransın kendini tutmaya kontrol etmeye çalışsın.. en ufak temasla bile hareketlenirken bana bunu belli etmemeye çalışma uğraşlarını falan görmek istedim. çünkü bu şekilde her şey daha heyecanlı..

bunuda ona güzellikle anlattım .. ama yalan söyledin ,güvenim sarsıldı diye tutturdu. siz olsanız kızar mıydınız?sizce haksız mıyım böylesi daha heyecanlı değil mi ? bu kadar uzatmanın ne alemi var ki :(
Bakire olduğumu söyledim..