Bir kızın bekaretini almak nasıl bir duygu?

Sorum erkeklere ama kızlarda gözlemlerini anlatabilir. Diyelim ki işin oraya gideceğinden ikinizde bir haber olarak sevişiyorsunuz ve sevgiliniz bakire üstler çıkıyor ve neyse çok ayrıntıya girmeyeyim sürtünerek sevişiyorsunuz. Ve bir anda teğet geçen doğrular 45 derecelik açıyla faso yapıyor ve ait olduğu yere doğru yol alıyor. Sonra ortalık kan revan biri şokta biri aptallaşmış ve bu masum oyun birinin kadınlığa adım atmasıyla son buluyor.

Bir tarafta haftalarca bir daha asla kendisinden alınan en kıymetli hazinesinin geri verilemeyeceğini düşünerek ağlamaktan gözleri mosmor olan bir kız varken peki ya diğer taraftaki erkek olsanız neler hissedersiniz. Kendinizle ve yaptığınızla gurur mu duyarsınız. Yoksa vicdan azabı mı çekersiniz. ya da bütün sorumluluğu karşıya atar rahatlar mısınız.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• nasıl bir duygudur bilemem ama . sonucu gercekten sinir bozucu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben sonrasında çok ağladım. mosmor olmadı gözlerim ama üzülmüştüm.

0|0
    0|0
    • bu arada evliydim.

• Anlaması zor tabi. Ben ilk kez seks yaptığımda bu ne ya elimle daha çok zevk alıyorum demiştim. Bu hayal kırıklığı beni de çok duygulandırmıştı.

• bendeki hayal kırıklığı değil, kendimi bir kaç dk önceki halimden çok daha farklı hissetmiştim. zaten duygusal biriyim. duygulandım işte.

• Ay ne kadar da büyütüyorsunuz şu işi ya bir zar ve iki damla kan değilmi atla deve yaptınız bu mu namus göstergesi zara zarar vermeden seks yapınca o kız bakire mi sayılıyor peki ben bu mantığı anlamıyorum

3|4
    0|3
    • Bunu önemsemiyorsan zaten senin için problem değil. Ama önemseyen bir kız için gerçekten çok büyük bir ruhsal bunalıma yol açtığını görmezden gelemezsin. ''Hazine'' demem deki neden yapılan araştırmaların erkeklerin bakire olarak evlenen eşlerine daha çok değer verdiğini göstermesidir.

Erkekler Ne Diyor 1

• Üç kez yaşadım benim niyetim evlenmek ken onlar aldatmayı seçti her neyse :) pek hos bır duygu degıl sevıdgın ınsanın acı cekıyor olmasını gormek kıyamıyor ınsan ama bılıyoruz kı genelde ılk ılıskı sonrası acı olmaz.Bırde ılk defa yasayacak arkadaslara tavsıyem ılıskıye gırmeden once yanınızda kayganlastırıcı olsun muhakak ve ılık havluyu sevgılınızın kasıgına koyarsanız kan damarları genısledıgı ıcın daha az acı cekecektır bunu nerden bılıyorum dersenız bılmemek degıl ogrenmemek ayıp derım :)

0|0
    0|0
    • Orhan Gencebayın bir filmini anımsattı bana nedense. Adam kızı kandırıyordu içkisine ilaç koyup arkadaşının koynuna atıyordu sonra kızı sonra beni aldattın deyip kovuyordu

• Yuh ne tepki verdin peki meraktan soruyorum. Konu başka yöne evrildi şimdi:)

• baba gozlerım doldu once bırde o an elımde papatya vardı ınanırımısın suprız ıcın :) 17 yasındaydım o zaman cok ofkelı bır ınsandım ama ıykı bırsey yapamadım teror estırdım de arkadaslar tuttu sagolsunlar genc yasta ıcerı gırıyoduk az daha

Yükleniyor...