Niye bu zihniyet?

kızlar neden aşık oldu ,biriyle belki kendinden daha çok sevdi biriyle beraber oldu diye erkekler tarafından yollu vs. o kızdan eş olmaz gibi yorumlarda bulunuyolar ki.olamaz mı çoğu erkek önüne gelenle yatıp bakire kız arıyo.önemli olan sadakat değil midir.niye kızları bel altıyla yargılıyosunuz.bakire olup her haltı yiyende var.sevmek değil mi temel konu neden?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• dusunmeyı bilmiyorlar cunku.dediğin gibi 30 kişiyle herseyı yapıp bi o kalan kızlar da var.sadece bi kişiyle birlikte olmuş ama bakire olmayanlarda var.hala ilkini tercih edıyolarsa kendı secımlerı ilginç biraz hastalıklı bi dusunce :))

3|0
    1|1
    • kan olsun yeter çamurdan olsun.bakire değilse kötüdür,yolludur,kalbide iğrençtir zaten.aman kan aksın.

• kız söylemezse erkek nerden bilsin,o da kızın ayıbı daha öncekiler yetmezmiş gibi...

• nasıl kız sölemezse.erkek nıye soruyo kı cok çok öenmli gibi.hadi sordu dıyelım.kız da dogruyu söyleyecek tabiki

Erkekler Ne Diyor 7

• bizim toplumumuz ne yazık ki daha o kadar kendini geliştiremedi hala namusu 2 damla kanda arıyorlarki buna sırf kızlık olarak ele almamak gerekli şu an haberlere baksanız basına yansıyan yada yansımayan namusu bahane edip suçu evin en gencine yıkan yine bizim toplumumuzdur,hala kadına şiddeti reddedip kendi evinde uygulayan bir çok insan var asabiyeti sebep oldu,yok adam işsiz ,kadının gözü dışarda vs... gibi garip bahanelerle kendilerini avuturlar ,

benim eşime gençken biri tecavüz etmiş onun psikolojisini kimse anlıyamaz yaşayan bilir şimdi eşim bana bunu anlatmayabilirdi ya da ben anlayışsız bir adama olabilirdim bunun sonucunda o mefta bense kodeste namus cinayeti için gün sayan biri olabilirdim ,(evlenmeden önce biliyordum)ya da onu dışlayabilirdim kaldı ki bu ölümdende beterdir.

herşey anlayış ve olaylara objektif yaklaşımla alakalı orta okuldan bu yaşıma kadar hiç bir zaman namus veya bekaretin bacak arasında olduğunu düşünmedim hatta arkadaşlarım biraz yadırgardı bu durumu ne biçim herifsin gibilerinden ben bu biçimim var mı ötesi

eğer namus veya haya bacak arasında ise önce kafanızdaki beyin yerine duran örümcek ağlarından başlayın temizliğe

saygılarımla

5|0
    0|1
  • Bakireliğini kaybetmeden ilişkiye giren bi kız kendini çok iyi belli eder bu 1.

Ayrıca burası ABD yada Almanya gibi avrupa ülkeleri değil, kendinizi batılılıkla eşleştirmeyin bu 2.

(Cinselliğini evlenmeden önce istediği gibi yaşasın, buna da "aşk" diye kalıplandırıp adlandırsın öye mi?(Hala beğenmiyorsan buradaki zihniyeti defolur avrupaya gidersin... Tabii seni alıyorlarsa...)

Oldu da cinselliğini sevdiği yada aşık olduğu biriyle yaşadı, peki neden o aşık olduğu kişi seni bıraktı? (bu 3.

Evleneceği kişi bile bile o bakire olmayan kızla evleniyorsa, kız da bi rahatlık ve ihanet edebilme rahatlığı doğar bu 4.

Hem Aşık oldğunuz kişiyle yaşamak istersiniz cinselliğinizi hemde gizli gizli aileniz bilmeden yaparsınız. bu 5 (çelişki)

Sonuç olarak aşık olduğunuz biriyle cinselliğinizi yaşasanız bile o kişi sizi terk eder ve namuslu ayağına yatıp koca beklersiniz evde kalmamak için bu

Boşuna dememişler bi kızın en büyük çeyizi çalınmamış kalbi ve öpülmemiş dudaklarıdır. Ama tabii bunu buradaki batı düşkünü ünv. zihniyetindeki kızlar bilemez. Onlar zevki için bakireliğini kaybeder, sonrada kendisini birine yamamak ister. Daha çok madde var aklımda ama anlayabilecegin kadarını yazdım ;) Bu yorumum da "namus iki bacak arasında değidir" diyenlere kapak olsun...

0|2
    4|0
    • neden defolmak kelimesini kullandın.isteyen istedıgını dusunur bunu savunuyorum ve ülkemde kalıyorum.asık oldugu insanı ya kız bıraktıysa sonuçta bitebilir yani ne sorun var bunda?anlaşamamıştır ya da değişmiştir cocuk belki.madem ihanet edebilir o zaman evli kadınlarda sureklı ıhanet eder bunun namusla alakası var bakırelıkle değil.ahlaklıysa ihanet etmez.haha çalınmamış kalp mı?asık olmak kötu bişi mi?zevk için bakirelik kaybedilmez...

• Helal olsun lan harbi helal olsun bunun altina imzami atarim

• Sağol hocam. Benim gibi düşünenleri de görmek beni de mutlu ediyor...

• öncelikle kimse bir kız benden önce birine aşık oldu diye onu istemeyecek değildir. ancak seven sadece o kız değil,ne kadar çok erkek biliyorum kendim de dahil sevdiğim halde yatmadım kimseyle.bu iş namus işidir ve ciddi bir iştir.namus erkekte de vardır.eğer bir kız biriyle yattı diye başka kadınlarla yatan biri ona hakaret ediyorsa,küçümsüyorsa aynı zamanda o lafları kendisine de söylüyor demektir çünkü başkalarıyla yatmış bir erkeğin başkalarıyla yatmış kadınlara hiçbir söz söylemeye hakkı yoktur.zaten dinen de başkalarıyla yatmış kişiler ancak evlenebilir.bakirelerle de bakirler.sen ve senin gibiler de mutlulukları için çıkmaya başladıkları kişilere daha önceden başka biriyle yattığınızı söyleyin ki hem sizi gerçekten kabul eden biriyle evlenin ve çok mutlu olun hem de bunu istemeyen birinin hayatını mahvetmeyin.söylemezseniz ilerde mutlaka birgün karşınıza çıkar.kötü haber tez yayılır derler...

0|0
    0|0
  • öncelikle bu soru çoğu kız tarafından soruldu ben yinede cevap vereyim. Ben şahsen bakire bi kızla evlenmeyi tercih ederim çünkü başkasıyla birlikte olan bir kızla evlenmeye ne dirayetim nede psikolojim elverir ya kısacası benim biraz psikolojik diğer erkeklerin ne düşündüğünü tabiki bilemem bazılarının umrunda bile olmaz.

0|0
    3|0
    • cavaplarına baktımda oral sexle ilgili soruya bağıaracakmısın diyen biri mi söylüyor bunu.sen baya masumsun takdir ettim.senin gibi bakir/bakire ve masum bi eşin olur inş :))

• cvbına çok güldüm. Haksızlık etmişsimn biraz bana ben orda eleştiri yapmak istedim alttan bu arada beni cidiye alsan ii olur çünkü çoğu erkek benim gibi düşünüyor.

• haklısın valla, düşün gençlerin yakasından özgürce çiftleşsinler !

2|0
    0|2
    • saçmalama ya bu duruma çiftleşmek diye bakan bi kafaysan tartışmaya bile gerek yok

• yanlış anlaşılmak ne kötü bişi :(

• soran ne saçmalamış ash :(((

• Bel altı, bel üstünü belirliyor!

0|2
    3|0
  • Senin bu zihniyetin nerden geliyor acaba ? erkekler önüne gelen kızlarla yatıyor diyosun?

0|2
    4|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bazı erkekler hemen bahaneleri sıralamışlar ''kadınlar tecrubeli erkek ister,erkek tecrubeli olmalıdır'' falan filan diye. Hepsi yalan. İşlerine gelmiyo tabi vücutlarına sahip çıkmak. Böyle ataerkil bi toplumda yaşadığımız için MAALESEF bu gibi şeyler tabi çok olur. Ama ne iyiki, ataerkil toplumun içinden bile, bekarate,kana,zara takmayan sevgi,saygı ve güvene önem veren erkeklerimizde var. İyiki de varlar!

0|0
    0|0
  • eğer erkek de bakirse bence haklı bakire eş istemekte,nasıl ben bakireysem ve bakir eş istiyorsam.ama bakir olmayan bir erkeğin ben bakire değilim diye beni beğenmeme gibi bir hakkı yoktur.

0|0
    0|0
  • aynen sana katılıyorum erkekler hep boyle yap yap sonra bakire karım olsun :P oldu baska

0|0
    0|1
  • ben de bu konuda eski kafalardanım.ön yargıyla yaklaşıyorum.

0|0
    2|0
  • salla aman boşver. seni bakire olmasan da sevecek tonla erkek var. ha bu tarz erkekleri şakirtlerin arasında arama. ya da fatihte eyüpte oturan erkekler arasında arama. ya da köylü zihniyetinden çıkamamış adamlar arasında arama.

2|0
    0|0
Yükleniyor...