Kapat

Keşke bakir/bakire kalsam diyor musunuz ?

Ben keşke hiç yapmasaydım sıradanlaşmasaydı ilerde keşfederek sevdigimle yapysadım diye düşünüyorum peki ya siz ne diyorsunuz ?

Güncellemeler:
Keşke bakir ya da bakre kalsaydım diyor musunuz ? olcaktı o.

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya zaten herkes öyle yaşıyor cinselliği bilhassa kizlar.asik oluyo seviyo yatıyor ama sonra bir bakıyorsun tanıdığın kisinin baska bir yüzü çıkıyor ortaya.bu durumda ilk zamanlarda unutmak zor olsada sonradan unutuyorsun silinip gidiyo sonra yeni birini sevmek istiosun o insanın ilkin ve sonun olmasini istiyorsun ama malesef ki zamanı geri alamiyorsun.ben yaptığım hiçbişeyden pisman değilim çünkü cok sey öğrendim.evleneceğim dediğim herseyi yaşadığım insan bıraktı beni en yakin arkadasimla yatti bu durumu kolay sindiremedim ama zamanla unuttum.öğrendiğim şey ise guvenmemem gerektiğiymis ama 16 yasinda bir kiz bunu pek düşünemiyor ve toz pembe hayallere dalıyordu o yasta.ben güvenme gibi bir hata yapmasaydim kimseye güvenmemem gerektiğini ogrenemeyecektim misal.o yüzden pisman olduğumu bisey yok herkesin hatalari var önemli olan birdaha ayni hataya dusmemek ve ders çıkarmak.bu yüzden pişman olmayin hatanizi sahiplenin derim.

0|1
    0|0
    • ben pişmanım ama. Sen bekarsındır şuan bende bekarım neden pişmanlıklardan.

• :) sakin ol tamam sinirlen diye söylemedim. Napıyon şuan sen

• insan gül için tesekkür eder.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• keşke dememek için pişman olacaqın şeyleri yapmamalısınki bende yapmadım ztn :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...