Cinsel iliski ve dar olan cinsel organ

Arkadaslar sevgilimin vajinasi cok dar. Penisimi fazlaca s*kiyor . Bu zamanla genisler mi? ya da benim Penisim mi fazla kalin? Ama ne kadar kalin olurs olsun bir cocuk kafasi kadar olamaz demi? . Dar olmasi bence iyi birsey ama fazla dar oldugunda penisimi fazla s*kiyor. Cinsel iliskide bir sorunumuz yok, hani vajinismus gibi olayda yok. Normal bir sekilde penisim vajinaya giriyor ve o konuda sikinti yok. Sizin böyle bir tercübeniz oldumu? Ciddi cevaplar lütfen. Tesekkürler

Güncellemeler:
Aslinda Penisim ne fazla uzun nede kalin,bence normal boyutlarda. Uzunlugu 15 cm ve kalinligi 4,5 cm (capi) ve cevresi 12,5 cm. Vajina her kadinda, bakire ise veya fazla cinsel iliski yasamamis ise herzaman dar midir? Yada genis olanlarda var mi? Bana mi fazla dar olan denk geldi :-)) Aslinda sikayetci deyilim daha iyi hissediyorsun ve daha zevkli oluyor. Ama fazla dar olmasi sürtünmede fazla oldugundan erken bosaliyorum.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• İlk ilişkimde benimde vajinam çok dardı ve cok canım yanıyodu. Erkek arkadaşımında penisi kalındır zamanla açılma yapar o

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zamanla alır şeklini.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• şanslısın işte. memnun değilmisin bundan?

1|2
    0|0
    • Tesekkürler!. Aslinda memnunum. Ama bazen fazla dar oluyor ve penisimi iyice sikistiriyor. Buda daha hizli bosalmama neden oluyor. Buda benim rahatsiz ediyor. Olay bu.

Yükleniyor...