Moralım cok bozuk, hiç mi kimse korumasız yapmıyor?

neredeyse 1 buçuk yıllık evliyim ve hiç korumasız birlikte olmadık eşimle yani hep prezervatif kullanıyorduk çünkü çocuk için erken olduğunu düşünüyoruz ama ben artık prezervatif olmadan ilişkiye girmek istiyorum tamam yine korunalım ama onunla değil onun zevkini hazını yaşmak istiyorum bunu eşimle bikaç kez konuştun olur o zamanlarda gelecek ama biraz sabretmeliyiz flan diyor eğer evde prezervatif yoksa bana pek yaın durmuyor çünkü ilişkiye girmek istersem giremez buda beni sinir ediyor sanki dünya da prezervatifsiz yaşanmıyor cumartesi günü biraz halsiz ve rahatsızdı erkenden yatmasına izin verdim ben oturdum sonra gece yatmaya gitiğimde eşime yaklaştım öptüm yani onu istediğimi ifade edecek tavırlarda blundum ama o bana uzak durdu çünkü evde prezervatif yoktu :/ çünkü normalde nekadar rahatsız olursa olsun beni isterdi ona öle bi yaklaşımım oldumu hemen benimle ilgilenirdi hadi gece uyku serşmı vs diyelim sabah kalktık yine yakın durmadı sonra kahvaltımızı ettik etrafı toparladım onu yatak odamıza çektim öptüm cilve yaptım vs bana dediki boşver ya şimdi bişi yapmayalım akşam yaparız oan o kadar kötü oldumki bi süre sonra dışarı çıktık flan akşam eve dönerken markete uğradık bi kaç ihtiyaç vardı sonra dur ben bi prezervatif layım dedi tamam dedim neşe bizim kullandığımızdan yokmuş sonra başka bi markete girdik orada da yok muş sonra nöbetçi eczane gördük gitti orayada baktı orada da yktu bunun moral bozuk tabi bende sinirlendim tabi sakı o olmazsa hayat yok :/dedimki ona dünden beri oyuzden yakın durmuyorsun demi yok diye oda yok canım hastaydım vs dedi eve geldik yine bişi olmadı çok tedirgin korumasız ilişkiye girmek istemiyor bende bi bayan olarak istiyorum tabi hayatımdaki ilk erkek o ve 1 buçuk senedir hiç korumasız yapmadık bu bana haksızlık değilmi :( napçam ben böle :(( kendine soliyincede prezervatif garanti başka şekilde ne olur ne olmaz hamile kalırsın sana yazık flan diyor tamamda bu dünyada hiçmi kimse korumasız yapmıyor ve neden erkes hamile kalmıyor? bunu ona anlatamıyorum işimizi garantiye alalım diyor :(. buda beni çok üzüyor

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• eşin direk temasın tadını keşfetmemiş henüz. tadını bi alsa asla kullanmaz. 1buçuk yıldır nasıl dayandınız böyle...

1|0
    0|0
    • ah keske bı ıkna etsem :S nasıl dayandıgımızı bı ben bılırım bırde Allah artık dayanamıyorum sureklı tartısıyorum bu konu yuzunden artık bırlıkte olmak bıle ıstemıyorum

• Yani eşin çocuk olmasın diye hayatın en önemli zevklerinden hatta hayatın ta kendisinden mahrum kalmayı göze almış. O yüzden eşinin üstüne çok gitmemelisin. kendini yeterince yıpratıyo seni de yıprattığını fazla hissettirme bence. dediğim gibi psikiyatri yi denemelisin. Birbirinizi çok seviyosunuz belli. O yüzden üstesinden geleceksiniz...

• teskkur ederım bı sure daha sabretmeye calıscam olmadı doktorun yolunu tutucaz mecbur

Erkekler Ne Diyor 21

• Doğum kontrol hapı kullanabilirsin jineloloğuna gerekli tahlilleri yaptırdıktan sonra.

0|0
    0|0
    • ılac kulanmak ıstemıyorum oda ıstemıyor ılac kullanmamı buyuzden zaten prezervatıf kullanıyor

• Niye 18 tl olanini aliyosunuzki ? Netten siparis verin 500 tane falan geliyo cok ucuza geliyo

• bız OKEY kullanıyoruz bakalım ya bılmıyorum napcamı :/ tesekkur ederım gone wıth the wınd

• bence oturun konuşun bi tıp öğrencisi ve erkek olarak normal bi durum eşin seninle evin her yerinde rahat rahat birlikte olmak istiyor çünkü çocuk olursa bu olmaz madem çocuk istemiyosunuz tıpta çareler tükenmez doktora gidin başka korunma yöntemleri var ve bunları yapınca prezervatifi kullanmaya gerek kalmıyor bi düşünmenizi tavsiye ederim yardımcı olabilmişimdir umarım

0|0
    0|0
    • tesekkur ederım

denıcem konusucam baska sans yok../

• Doğum kontrol haplarının zararsız olanları var.Onlardan kullansana.Böylelikle Daha çok hissedersiniz birbirinizi

0|0
    0|0
  • bi bayan erkeğe yaklaşsa ve erkek onu herhangi bir sebepten istemese , bayan için çok hayal kırıklığı olur...

0|0
    0|0
  • bu durumun eşini senden soğumasına sebep olacağını dile getir bence uygun bir şekilde. çünkü anlattığın durum ileride evliliğinizin bitmesine bile sebep olabilir. psikolojik tedaviyi de kabul ettirebilirsen daha iyi olur ama bunu bir erkeğe kabullendirmek çok zor... Allah yardımcın olsun, evliliğin daim olsun...

0|0
    0|0
    • amın tesekkur ederım konusmaktan baska yapacak bısı yok zaten

• umarım seni anlar, çok iyi bir dille anlatmalısın bunu ona. eğer bunu isteklerin nedeniyle sinirli bir şekilde anlatırsan bu kötü olabilir... sana kolay gelsin, inşaallah aşarsınız ve hem evliliğiniz hemde cinsel yaşamınız dilediğin gibi mutlu olur.

• ınsallah.. zaten hıcbırzaman bırbırımıze problemımızde olsa sert dılle konusmayız bu seferkı konusmada ole olur

• cocuk istemiyorsa korunarak tedbirini alıyor.belkide sperm kaçırırsam diye korunarak garantiye alıyordur.veya erken boşalma sorunu varsa kaçırsam diye önlemini alıyodr.şayet varsa öyle bişi erkenden hamile kalmandan korktuyordur.değilmi?ilk geceden hamile kalanları düşünün.. :P

0|0
    0|0
    • erken bosalma sorunu vardı onu hallettık cok sukur ama evet şu anda cocuk ıstemedıgımız ıcın korumasız yapmaya korkuyor

• tesekkur ederım :/

• Bak beni dinle .. arkadaşın uzun vadeli hesap yapmayı seviyor .. Ve sana yatırım yapmak istemiyor ..Anla bunu ... Sen sarışın değilsin dimi .)

0|0
    0|0
    • hayır degılım nden? nasıl yanı uzun vadelı hesap yatırım yapmak ıstemıyor flan ne demek bunlar anlamadım

• Hiç bir erkek prezarvatifi sevmez ve mümkün oldukça kullanmaz sen hiç çorapla banyo yaptın mı ?

Prezarvatif çorapla banyo yapmak gibidir. Ve ısrarla kullanmak istiyorsa bunun arkasında başka şeyler aramak lazım haliyle adet günlerinden bir hafta önce ve sonra bile dahi hamile kalamassın hiç bişi kullanmasan bile.. ama bence düşün derim erkekler onu kullanmayı hiç sevmez...

• ole bıseyı aklıma bıle getırmem esımdende yanlıs bısı yapacagını beklemem sabredecegım ama supheye dusmeyecegım

• deri altı şeritler var 3 aylık 6 aylık etkin koruma sağlıyor deneye bilirsin.

0|0
    0|0
  • Bence seni düşünüyor bu konuda hassaslıgını görmezden gelme normalde erkekler bu tur durumlara hiç takılmazlar

0|0
    0|0
    • evet benı dusunuyor yasımın henuz anne olmak ıcın erken oldugunu dusunuyor bu yuzdende ılac kullanmak ıstemedıgım ıcın prezervatıf kullanmayı secıyor dıger sekılde ne olacagını bılemedıgımız ıcın cesaret edemıyor

• geri çekmeyi kullansan tam o an çekse? olmaz mı yanii? doğum kontrol hapları sonra sıkıntı veriyor diye duymuştum..

0|0
    0|0
  • abowww ne çileliymişsin sen yaw söyle enişteye gidin bir sağlık merkezine spiral taktırın ve ya doğum kontrol hapı neyim kullanın bu böyle olmaz...

0|0
    0|0
    • hıc dogum yapmamıs kısılere doktor spıral tavsıye etmıyor enaz bı dogum yapmıs olması gerek

• Hmm deri altına bir şey koyuluyormuş eski kız arkadaşım anlatıyordu.. Oda denenebilir. Olmadı ertesi gün hapları ;)

• Çok bencil düşünüor. seni de düşünmeli. acaba, hemen çocuk olmasının altında başka birşeyler mi yatıyor?

0|0
    0|0
    • ben baska bısı aramıyorum cunku benı dusunuyor benım ıcın erken oldugunu soluyor henuz 19 yasındayım oyuzden :/ aslında bende henuz dusunmuyorum bı sene sonra flan olabılır ama bu demek degıldırkı korumasız bırlıkte olunmaz :(( benı uzen bu

• çok bagırıp, sinirleniyormusun eşine, bu konuyu problem edip cazgırlık yapıyormusun diye. anlattıgında, marketten eczaneden prezervatif aramışsınız, sen çok sakin beklemişsin gibi. başka bir kız olsa, sokak ortasında kavga eder, tekme tokat girerdi birbirine.

• ıllakı problem yapıyorum ama evde kendı kendıme sınırlenıyorum onun yanında ole bısı yapmam onu uzmek ıstemem cunku.. yok sakınce bekledım kızmadım bagırmadım ama enson eczaneden cıkınca o olmadııgı ıcın bana yaklasmıyorsun demı dedım tavır koydum uzgun oldugumu gosterdım oda benı ole gorunce uzuldu ama degısen bısı olmadı.

• su an cocuk istemedigi apacik ortada,kendini hazir hissetmiyordur...tabi baska yontemler de var uygulayabilirsiniz ama bi guvensizlik mi var acaba size karsi?

0|0
    0|0
  • regl almana yakın içe boşalmada çocuk olma olayı nerdeyse sıfırdır o zamanlar içine boşalsın ertesi gün hapları var iğne var birsürü seçenek varya kullanın

0|0
    1|0
  • korunmanın bir çok yolu var kadınların vajinasına takılan bir süzgeç misali meniyi içieri sızdırmaz birde bayanlara özel aylık iğneler var deneyebilirsin

0|0
    1|0
  • ilginç bi durum prezarvatifi yırtmaya bak derim mesele oral yaparken ufakdan bi ısırık at

0|0
    0|0
  • evliliğinz nasıl gdyor ki çok tartşma ve sıkıntı mı yaşıyorsnuz.

0|0
    0|0
  • seninde hakkınn bence öyle daha rahat olacaksan

0|0
    0|0
  • şakamı ya ne ilginç takıntılı obsesifmiş...:S sevgililerimle bi kere bile korunmadım bişey olmuyor..

0|0
    1|0
  • Doğum kontrol hapı kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • aslında eşiniz çok şanslı benim de aynı korunalım bugün olmaz deyip aylarça erteliyor seni en iyi anlayan benim aynı şeyleri karsı cins olarak yasıyorum siz artık bebek istediğinizi anlatın veya hap ldığınız söyleyin oda aynı garantı gibi

0|0
    0|0
    • cocugu bende henuz ıstemıyorum bı sene sonra flan ancak ama hap kullanmakta ıstemıyorum esımde ıstemıyor kullanmamı hormon ve bunyemı bozar dıye

• bılmeıyorum :/

• aaah ah nedir senle benim kaderim

Kızlar Ne Diyor 9

• çok enteresan geri çekilme istemiyorsa mesela takvim yöntemini kullanın bunu ona anlat yada sen ilaç kullan veya aylık iğneler korunmanın tek yolu kondom değil yani senin için gerçekten rencide edici bi durum eşim öyle yapsa bana prezervatif olduğu günde ben onu istemem reddedilmek ne demekmiş bi yaşasın oda bunu. üzülme çok fazla onunla uzun uzun konuş bu durumdan duyduğun rahatsızlığı dile getir.

0|0
    0|0
    • özür dilerim takvimi bana anlatırmısınz

• takvim yöntemi işte regl günlerine göre ayarlıyorsun hamile kalınabilecek ve kalınamıyacak günleri regli dönemine göre hesaplıyorsun. google de ayrıntılı vardır.

• nekadar güvenli bu karışık hesap baktım

• hiç üzülme canım - dışarı boşalamıyor demek kendine güvenemiyor o konuda, biz genellikle prezrvatif olmadan birlikte oluyoruz, vucudum da herhangi biyere boşalıyo o da bana soruyor ben istediğimde boşalıyor, o kadar strese girme bence hem kendini hemde seni düşündüğü için böyle davranıyor, kendini tutamaz içe boşalırsa, e bide d.kontrol hapı kullanmıyorsan hamile kalırsın..

0|0
    0|0
    • evet kulanmıyorum hap.. tesekkur ederım umarım duzelır

• Risk tükenmez ki hiç bir zaman

0|0
    0|0
  • hayatım spiral taktırmanı tavsiye ederim istediğiniz zamnada çıkarttırırsınız spiral taktırırsan prezervatife gerek kalmaz hemde direk temas olur

0|0
    0|0
    • doktorlar dogum yapmamıs kısılere tavsıye etmıyor spıral en az bı kez dogum yapmıs olmaı gerekıyor

• alla allaaa çok ilginç ya peki bunu sakince sinirlenmeden rahatsız oldğunu dile getirdinmi ? beraber doktora gitmeyi öner hap kullanın yada başka bişi ... olmaz ki böyle ne sen ne de eşin öyle çok zevk alamassınız ki ..

0|0
    0|0
    • evet okadarda zevk aldıgım solenemez :/ tabı canım kac kere karıma alıp sakın normal bı sekılde konustum:(( ılac kullanma tafartarı degılım bu yuzden zaten prezervatıf kullanıyorya:// ama oda ıstemıyor ılac kullanmamı bunye ve hormonlarıma zarar verır dıye

• rica ederim dene mutlaka diğer arkadaşlarında tavsiyelerini yap

• tamam

• Bence eşin iliskide pek istekli değil .

1|0
    0|0
  • içine boşalmasın dışarı çıkarsın..kendine güvni yok

0|0
    0|0
  • geri çekilme yöntemini kullanırsınız en kolay yolu bu ama eşin ne der bilemem.

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapına ve iğnesine güvenmiyor mu garanti görümüyor mu onları. ben yıllardır kullanıyorum d.k hapı ve hiç sorun olmadı. onu koruyuculuğunun iyi olduğuna eşini ikna edebilirsen rahat edersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...