Bakire olamyan kadınların aldatılmak kaderi mi oluyor ?

Araştırmalara göre tüm dünyadaki erkekler evlendikleri eşlerinin bakire olmayışını kötü karşılıyormuş. Hatta ingilterede bu kabul edilemez olarak görülüyormuş.(Ki ingiltere en muhafazakar avrupa ülkesidir) Uzmanlarsa bu durum ilişkielrdeki saygıyı zedeliyor ve saygının zedelenmesinden dolayı erkegin o kadına bakışı degişiyor ve aldatmak istiyor başkalarında mutlulugu arıyor ya da onu cezalandırıyor diyorlar. Bu sitede aşırı bir biçidme bakireligin önemsizligini vurgulayanlar var ama erkek dogası bunu kabul etmiyor ve kültürel baglarda reddediyor. Konu bu degil asıl sormak istedigim bu araştırmanın gerçekligi ? Bakire olmayan kızlar cidden aldatılıyorlarmı ? Mutlu evlilikleri onları böyle kabul etcek isnan sayısı azmı ? Siz eşiniz bakire olmasa ne yapardınız ?

Ben pek önemsemezdim diyen biriydim her zaman. Fakat böyle başıma gelmi şgibi düşününce cidden onu aldatarak durumu eşitlemeyi düşündüm nedense ve degersizleşmeye başladı yani sevigi falan kavramları böyle bkaınca. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

Güncellemeler:
Aldatmak bir kişilik meselesi degildir. Bir seçimdir ve bu genetikmişte. Evet bazı erkekler genetik oalrak aldatmaya megilliler buda bilimsel bir gerçek. Ki zaten yaratılış geregide öyle bir erkek 5 kadını hamile bırakabilir ama bir kadın 5 erkekten hamile kalamaz. Yani erkek genleri geregi ulaşabildigince dişiye ulaşıp soyunu çogaltamaya odaklı. Bir kızın bakrie olamyışıda idaresizlik aldatan erkekte idaresiz ayrıca. Aynılar yani..
Dedigimi anlamamışsınız. Bir adamı güzel bir kadınla sevişmek üzeriyken düşünün evde eşi aklına gelsin. Bakireydi o benle yaşadı ilk anını onun için özeli maramızdaki bu saf temzi ilişkiyi şimdi uçkurum yüzünden kirletmeyimmi daha olası yoksa o bakrie degildi ilkini benle yaşamadı ee bende bir kaçamk ypasma ruhu duymaz hem skorda eşitlenir demesimi ? Bu açıdan bakmazsanız anlamazsınız ama beyin bu açıdan bile bkamaz. Direk yeni bir kadın yani yeni bir üreme şansı der direk..

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben daha önce kısa bir evlilik yaşamış bayanla evli evlendim...ona hiç saygı duymadım zaten saygı duyulacak biride olamadı.sonuçta tam aldatma olmasada boşandık...erkek cinsellikten sonra aradığı ilk duygu sahiplilik tir.ama o bayanın ilk sahibi değilsen ya rol yaparsın ya da bir tarafa kayarsın.ks de bekaretin sorun olmadığını söyleyen üyeler sonunuz bu araştırmanın sonucu olacak.neden mi ben yaşadığımı söylüyorum.şimdi ise sadece benim olan bir kız arkadaşım var onunla çok mutluyum...bayan kendisine verilen namusu erkeğine kadar korumak zorunda...eğer koruyamıyorsa ilerde de koruyamayacağı ortadadır...benden söylemesi gerisi size kalmış...

0|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkekler kisiligini zara gore sekillendiriyorsa ortada sorun var demektir. That's bullshit.

1|1
    1|0
    • Kişilik le ne alakası varki aldatmanın ? Aldayıyor diye kişiliksiz olmaz kimse iradesiz olur. Kızlıgını kaybeden kadında iradesizdir zaten. Ondan dolayı bu düşüncen yanlış. Karaktersizlik degildir aldatmak hazcılıktır haz peşinde olmaktır onca kadın süslenip püslenrkende bir erkegin bu haza megilli olamsıda normal mesela kızlar hep diyorya erkekelr kandırdı diye erkekte aldattım çünkü kadın çok güzeldi çok süslüydü demesi aynı şey özünde ikiside aynı mantık ondan biraz geniş düşün bencil olma

• Ya asıl bu kılıf uydurmak gibi geliyor bana madem öyle erkegidne dogasında çok eşlilik var bunuda sen kabul et arkadaş..

• Penisin var diye herkese salca olamazsin abicim, cok eslilik ayni anda birden fazla insanla olmaktir. Farkli donemlerde farkli insanlarla olmak her iki cinsiyetin de hur iradesine baglidir kalkip kiz degil la bu aldatirim sacmadir.

• Ne alaka benim esim bakirdi ve ben bakire değildim onla evlendigimde.ve beni aldatmadigini biliyorum.aldatmak bir karakter meselesi.bakire kiz arkadaşlarım var aynı anda iki erkekle çıkardı gezerdi tozardi ayni anda ama evlenince kendini namuslu akladilar.onu aldatiyim odesiriz nasil bir mantık ya o kiz geçmişinde yssadigi seyle seni aldatmis mi olmuyo?.cok sacma düşünceler bunlar artik bekaret o kadar onemli bir kkavram değil cok sofu dincileri saymazsak.ben esimle cok mutluy uLuyuz.bakire olup evlenip kocasini netten aldatan boşanmış arkadaşım var.bu zamanda kapalisi acigi herhalti yiyip bir kizligi bozmuyo en azindan benim cevremdiki kizlar.o yüzden erkekler bakire aramasinlar bence.arasada sozde bakiredir ama gerçekte değil en az enletmistir

0|0
    0|0
    • Karakter meselesi degildir aldatmaaaaaak. Kendini kontro letme ile ilgilidir. Senin eşin seni öyle kabullenmiş olabilir o ona has bir özellik ama erkekler bunu kabullenmez kocanda dışarda erkekelrle sohbet edince arakdaşlarıyla falan kendini kötü his ediyordur belkide aldatmıştırda bilemezsin bir erkegin aldatıp aldatmadıgını filmlerdeki gibi yürümüyor o işler..

• başka bir erkekle yattığını evlenmeden önce eşine söyledin mi?...ayrıca sorana katılıyorum.kadın bir adım atarsa erkek on adım atar.bir bayan bekaretini kaybedip kaybetmemesi hakkına tabi ki sahiptir.erkeğinde bakire bayan arayıp bakire değilse bırakması kadar da doğal bir şey olamaz...sadece hangi çağdayız bakirelik mi aranır dayatması çok saçma..normal bir erkek eşinin daha önce başka bir erkeğin yatağından geçmesini kabul edememesi yapısı itibariyle doğaldır vede tabidir.

• Ben eşime tabikide söyledim evliligimi yalan üzerine kurmam o benim geçmişi geçmişte birakmasi gerektiğinin farkında.bu durumu kabullenemezse o ilişkiye baslamiycak.bi iliskiye basladiginda bir insanin gecmisi oldugu icin kimse onu aldatma hakkina sahip degil o bakire değil o zaman istediğim kadar aldatirim gibi bir düşünce asla kabul edilemez arkadasa asla katılmıyorum bu konuda

• Kader

0|0
    0|1
  • idaresiz değil iradesiz olcak. Ayrıca sen bence aldat ve aldatıl hatta swing yapın evlendiğin hatunla :) takmışsın aldatmaya ..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bahsettiğin araştırmalar ilgimi çekti, okumak isterim. Kaynak nedir acaba?

2|0
    1|0
    • Mehmet çoşkundeniz'in makalelerinde okudum araştırırsan bulabilirsin. Dün akşamdan hatırladıklarım bunlar ilişkileri adam güzelce yazmış samimi bir dille cidden çok iyi bir ilişki uzmanı bence..

• bakire olanların aldatılmak kaderimi

0|0
    1|0
  • Şu güne kadar bu konuda yapılmış en iyi açıklamayı yapmışsın. Tebrikler. Aşağı yukarı bende aynılarını düşünüyorum. Ve yaşadıklarımda bu yönde. Elbetteki çok daha derin ayrıntılar var bu konunun içinde. İlişki deneyimi olan hanımefendiler bu durum işlerine gelmediği için sürekli bu duruma gözlerini kapatırlar. Bunun için onları suçlayamam çünkü aksi taktirde sürekli olarak tekrarlayan psikolojik hezeyanlar geçirmeleri kaçınılmaz olur. Ayrıca erkeklerin bir bölümü de bu durumda ki bayanlardan faydalanabilmek adına gerçek düşüncelerini gizler. Bu kadında geçici bir rahatlama sağlar ve bunu yapan erkeğe ödülünü verir. Aldatma mevzuna gelince bu tamamen bir şans meselesi ancak bütün dünyadaki erkekler için en değerli kadın geçmişte ve gelecekte yanlızca kendisine ait olan kadındır. Gelecek bilinmez ancak geçmiş değiştirilemez. Bu yüzden kadının önce geçmişine bakılır.

0|1
    1|1
Yükleniyor...