Bakire olmiyan kizlar ve aldatan erkekler ??

dunya nereye gidiyor yaa ? etrafta ne cok bakire olmayan kiz ve aldatan erkek var. neden boyle oldu bu insanlar ? karakterlerini kulturlerini bozan sey nedir bu insanlarin sizce ? bu kadar kirli insan varken evlenmeyi dusunuyormusunuz ?

Güncellemeler:
İnsanların birbirine güvenini sadakatini artıran şeylerden biride birbirlerinin ilkleri olmaktır. Ki bu sadece seks de degil bir sürü konuda ilk senle gittim senle gördüm gezdim demek ayrı bir bağ oluşturu cinsellik gibi evliligin temel taşının ilkligini yitirmesi sadaketi öldürüyor. Ki dünya genelinde anketlere göre evlenince eşinin bakrie olmadıgını ögrenen tüm erkekler kendini kötü his ediyorlarmış kısacası yani bakire olmamayı normalmiş gibi algılamak erkeklere göre bir şey degil..

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bakire olmayan kız ile aldatan erkek birbirinin dengi kavramlar değil ki, bir arada kullanılsın.

Birisini aldatmak bir karakter bozukluğudur, hem açgözlü, kararsız bir insan olduğunuzu, karşınızdakinin hassasiyetlerini önemsemediğinizi ve değer verdiğiniz insanlara yalan söylemeye meyilli olduğunuzu gösterir.

Bakire ya da bakir olmamak ise cinsel deneyiminiz olduğu anlamına gelir. İkisi birbiriyle kıyaslanacak şeyler değil.

Bir de dini sebeplerle evlilik öncesi cinselliğe karşı insanları anlayabilirim ama evlenmelik bakire kız aramayı anlayamıyorum bende. Tersini arayan kadınlar olsaydı onu da anlayamazdım muhtemelen.

1|0
    1|0
    • bence denkler. aldatan erkekte kendine sahip çıkamamıştır bakire olamyan kızda..

Kızlar Ne Diyor 2

• bozan seyler erkeklerin bakis acisi

0|0
    0|0
    • bakire olmayan kız bence aldatan erkekten şikayetci olmamalı oda ona hoş görülü bakmalı

• ya aslında biraz şu mehmet çoşkundenizlerin falan kitaplarını okursan aldatan erkekler durduk yere aldatmıyorlar. hepside karılarının bekledikleri gibi olmadıgını görüp aldatıyor ayrıca şöyle bir gerçekte varki bakire olamyan birini alan adam kendini kazıklanmış his ediyor ki bu sadece türkiye içinde geçerli degil araştırmalara göre herkes ilki olmak istiyor birbirinin eger o degeri göremeyicne his etmeyince sadakat zarar görüyor

• seninle fazla tartismayacam allah gönlüne göre versin

• hala namusu bacak arasında arayan erkek var ya töbe töbe. eğer biriyle birlikteysen o seni aldatıyorsa oke kirli bir insandır o ama yani cinsellik konusunda her kadının özgür olması gerek ya bu nedir arkadaş ? Asıl kızlarla sırf cinsellik için birlikte olan erkeklere ne demeli peki ? Kızlığını veren kızlar kirli oluyorda onu bozan erkek kirli olmuyor mu şimdi ? Artık şu bakire bakir mevzusundan vazgeçin akıl,mantık,sadakat,gurur,saygı varsa bir insanda gerisi önemli değildir.

2|0
    1|2
    • saçma dedigin bakire olamyan kız eninde sonunda aldatılcaktırda yani ve bundan şikayet etmemeli bence çünkü kendide çok düzgün degil

• ya aldatılmak zor bir şey degilki zaten bende bunu anlatmak istiyorum. Senin aldatılmanda benim aldtılmamda zor degiiiil. Sürekli eşlerimizin başındamıyız ? öyle dahi olsak zihnindemiyiz ? Seni kocanın aldatması çoooooook olası bir şey aynı şekilde benimde aldatılmam olası ama erkegin aldatması daha olası. Ki genetikbir şey erkekte bu aldatmak. Erkekler hep ulaşabildigi akdar dişiye ulaşıp soyunu büyütmeye odaklıdır genetik olarak. Aldatmak biraz kültürel bir kavram bekarete takamk akdar yobazca

• Sen mesela bana kızlıgıma taktın pis yobaz bacak arasında degildir aşk falan diyorsunya(namus bacak arasındadır onu reddedemezsinde) bende sana bunu diyorum aldatılmak kafasıda yobazca. Madem bu kadar gerçekci bu kadar dogal insanlar olcaz aşmış insanlar. O zaman kocana bir şey demiyceksin aldatıyor diye sende aldat oda bir şey demiycek hatta böyle ailece mesebi bol gelişceksiniz. Ki bu evlilik kavramını öldürcek ki zaten ölü dogum gibi bir şey şu andada evlilik

Erkekler Ne Diyor 2

• Evlenmeyi düşünüyorumda erkeklere has bişey değil aldatmak

1|0
    0|0
  • bir o kadarda aldatan kadın var.

1|0
    0|0
Yükleniyor...