Eşim niye öyle dedi?

2 aylık evliyim salonda dizimde uyuyodu uyandı öptü beni çok azdım dedi ben de oral seks yaptım hemen inlerken o* çok güzel yalıyon dedi normalde asla demezdi ilk kez dedi çok zoruma gitti bıraktım hemen baktı hem karımsın hem o*msun dedi niye öyle dedi ben onun nikahlı karısı değil miyim bakire olarak evlendim

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• bunda kötü bieşy yokki:) normal zamanda da bunu söylüyorsa ozaman tepki verin ama sevişme esnasında bunu söylüyorsa yaptığınız hoşuan gitmiş keyif almış olduğudan söylüyor.elbetteki onun nikahlı eşisiniz,aynı zamanda siz onun o*su o sizin jigolonuz:) siz ona fahişeylikl yapacaksınzı o size fuckbady lik yapacak:) ...takılmayın böyle şeylere yatakta bu tür konuşmalar erkeklerin de bayanlarında hoşuan gider. kısaca size olan sevgisinden asla tereddüt etmeyin. kötü br niyetle söylemediğine emin olun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ben söyleyince millet bana tavır yapıyor. Gerçek seven erkek sevdiği kadının ağzında ve arkasında zevk aramaz, ben ne zaman ters ilişki veya yalatarak zevk almak istesem mutlaka bir ooooo bulur parayı basar zevkime bakarım ama sevdiğime kıyamam

3|1
    1|0
    • anal yapmıyoruz zaten ama oral yapıyoruz birbirimize

• Erkeğin yalanması lüks kadının yalanması ihtiyaçtır derim, eşiniz zaten size azdığını söylemiş hazır halde, onun sizi yalayarak oral yapıp birlikte eşit duruma gelip aynı anda orgazma ulaşmanız en mantıklısı olmazmıydı sizce, ayrıca yatakta erkeğin kadınına bedenine sevgisine değerine saygı duyması gereklidir diye düşünüyorum

• eşiniz her ilişkinizde ve fantezinizde size bu sözleri söylerse bir bayan için hoş olmamalı .ama size o sözleri söyledikten sonra başka zamanlarda da o sözleri kullanmassa bir anlık zevkle veya istemeden söylemiş olabilir .sizde çok çekici ve güzelseniz beden özelliklerinizi eşiniz çok beğeniyor ve sizden tahrik oldu ise istemeden ve bir anda o sözü söylemiş olabilir .sizde söyleyin eşinize hoşunuza giymediğini ve bir daha söylememesini söyleyin

0|0
    0|0
    • söyledim zaten o an düşünemiyo ki insan yoksa ben sana kötü söz söyler miyim dedi

• zoruma gitti ama işte napıyım

• haklısınız her bayanın zoruna gider .incilir .hatta belkide başka bir bayan olsa eşini hiç affetmez .siz eşinize aşık olmalısınız .eşinize çok bağlısınız ve eşiniz size söylediğinden pişman ise ve özül diledi ise siz eşinizi halen daha seviyorsunuz ve aşıksınız .eşinizlede geçirdiğiniz her andan her özel zamandan zevk alıyor olmalısınız

• Ya dostum bence yanliş anlama hemen bu bir fantazi 2 aylik evlisin ve koçan cinsellik acisindan yeni yeni acilmaya baslamiş sana oda öyle seksten hoşlaniyor bazen demek. Bu nikaha ya da başka bir duruma bakmaz kimi hard seks sever kimi küfürlü kimi kibar sende orta yolu bulacan işte hoşlanmiyorasan söylicen :)

0|0
    0|0
  • Seni aşağılamak istememiştir ama içindeki fanteziyi dışarı vurmuş olabilir.Üzerinde fazla durma ama tekrarlarsa açıkça konuş.Rahatsızlığını dile getir.

0|0
    0|0
    • söyledim o an zaten ama yine de içime sinmedi kötü oldum

• normalde asla söylemez küfreder etraftaki herşeye ama bana asla etmez

• sana karşı nazikse ve fiziksel şiddetini görmüyorsan önemseme artık.Tekrarı olursa ciddi şekilde düşünebilirsin ama şu aşamada bitirme ilişkini.Herkes zaman zaman hata yapabilir.Önemli olan tekrarı olmaması...mutlu kal...

• Fantazi yapmaya çalışmış ama insan karısına kullanmamalı o kelimeyi bintane fantazi şekli var uygulaya uygulaya onu uygulamasıda enteresan.

0|0
    0|0
  • vay*ocugu :)

0|2
    1|0
  • Biri bana demişti oruspun olacam diye :D olma desem küser :D bir diğeri sana yatakda gavat diye bilirmiyim dedi hönnQ ben ne diyeyim dedim SEN BIŞEY DEME dedi .

YANI SEN BIŞEY DEME kendisini gaza getirmiş. Senide severdir kötü niyetle dememiştir.

0|0
    0|0
  • Çok zevk almıştır ondan demiştir ilişkideyken eve supersın harıkasın demenı bekliyo. bide bir laff vardır mutfakta aşçı yatakta or..pum olucak felan derler ondan oylededı. raat ol

1|0
    0|0
  • hem severim hem doverim degiminin baska versiyonu kotu amacla dememis.

0|0
    0|0
  • erkeğin yatakta o*su olucan :P)

1|0
    0|0
  • Allah askina ne var bunda

0|0
    0|0
  • seks esnasından insan bazen ne dediğnın farkında değil

0|0
    0|0
  • merak etme kötü düşünerek demedi, yatakta böyle şeyler demek normaldir

0|0
    0|0
  • hakikatten sen onun nikahlı karısı değil misin?

0|0
    0|0
    • dalga geçme

• sen mi dalga geçiyorsun acaba? çok rahatsız olduysan sana o.r.pu dediğinde sen de dumbuğum de bak bir daha söyleyemez.

• Seks esnasinda tahrik etmek amacli bu tür sözler kullaniliyor, amac asagilamak oldugunu zannetmiyorum, sadecd sana hafiften beklemedigin anda adrenalini yükseltmek icin söylemis oldugunu zannediyorum. Bircok insan, normalinde agzina lan bile demezken, iliskide sinir tanimaz

0|0
    0|0
  • ilk mi yaladın

0|0
    0|1
    • hayır

• evet

• ne mutlu bir evlilik

• Guzel yalamissin dmk ki. Iyi anlamda demis. Mutlu etmissin.

0|0
    0|0
  • ne kadar şerefsiz erkek var

3|1
    2|2
    • şerefsiz diyemezsin kocama

• sende ona p**evenk de ne haliniz varsa görün

• Hayvanla evlisin.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Kocanın o*su olmak niye bu kadar üzdü seni :) ah ben özellikle seks anında küfür etmesinden acayip haz alıyorum..

1|0
    0|1
    • ilk kez dedi ne biliyim dondum kaldım öyle deyince sonra aldı ama gönlümü

• Tatlım biraz rahat ol bence niye boyle dedi falan fulan diye kendini yeme adamıda kasma çok güzel şeyler bunlar. Hatta tekrar söyleyince evet senin o*num de :)

• Tatlım biraz rahat ol bence niye boyle dedi falan fulan diye kendini yeme adamıda kasma çok güzel şeyler bunlar. Hatta tekrar söyleyince evet senin o*punum de :)

• Lan kötü bişey bir bı

Iyi bile adam seni o an o*su olarak düşünmüş sevgilim aya ay da ne güzel de yalarmış ta agu bugu mu desin herif?

1|1
    0|1
  • sonrasinda bu konu acildimi peki birdaha yoksa o anlik birseymidi?

0|0
    0|0
    • ben açtım o an bıraktım zaten seksi bir daha asla demem dedi

• Kötü bişey değilki bu.Seks esnasında söylenebilecek dahada ateşlendirecek şeyler.Altında bişey aramaya gerek yok.

1|1
    0|0
  • Benim hoşuma gidiyor daha çok tahrik oluyorum

1|4
    0|1
  • yalanın bu kadarı ya nerenizden sallıcagınızı sasırdınız:D

2|0
    1|1
Yükleniyor...