Kızlık zarı duruyor mu?

kız arkadaşımla birlikte olurken birazını sokuyorum canıda yanııyo ama kızlık gitti heralde diyorum bakiyorum kan yok ama birazını sokuyorum sizce kızmıdr yoksa kızlıgı önceden gitmişmidir

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadarını sokuyorsun?

takılıp kalıyormu seninki, daha fazla gitmiyorsa, duruyordur. kızın da canı acıyorsa?

0|0
    1|0
    • bagırıyorr kız

• bence profesonellik konusunda sifirsin arkadaşim kendi kendine veya sevgilinin vajinasina bakarak kızlık muayenesi olmaz. ayna ile hymeni görebilirsiniz ancak bunu yorumlamak bir deneyim gerektirir.

bazı durumlarda bir jinekolog bile buna karar veremeyebilir

• bende de deneyim var ki, yorumluyoruz. onu yorumlamak da o kadar zor bişey degil. et parçasındaki yırtıklık işte, o yırtıgı da göremeyeceksek, gözümüzde bir miyopluk var demektir.

sen kendininkine hiç bakmadın heralde.

Kızlar Ne Diyor 8

• yapmakk istedığn şey nee ?

0|0
    0|0
    • bana yalanmı söyleniyor icimde kaldı onu ögrenmek

• bi insan seviysa içinde sphe kalmaz arkadaşmm ,

• haklısn da insanoğlu kalıo işte o şüphede insanı bitiriyor

• Burdaymış.

0|0
    0|0
  • bence kız arkdaşına güven sen ilk önce ..

çünkü ciddi anlamda kan hemen herkeste gelmez belli bi süre sonra gelebilir bu çokta olabilir azcıcık damla kadarda bunları doktrlra sorduğundada öğrnebilirsin gayet net ayrıca kızlık zarı daha derinde ve çok esnek olabilir

bnde erkk arkadaşımla aynı şeklde ilişkiye giriyorum ve 7-8 cm giriyordur ama hiç kanamam olmadı ve daha öncede kmseyle birlkte olmadım ama sevgilim asla snn gibi bişey düşünmediğine eminim çnkü öyle düşünse gayet söyler ve bana güvenir herzaman ,çok uzn zamandır da bi birlkteliğimiz var .

sende arkdaşnı seviyorsan ve bi hatasını görmediysende güven ona böyle takıntılara gerek yok buda bi sorumluluktr ve sorumluluk al

0|0
    0|0
  • gözle muayene edemiyor musunuz yahu

0|0
    0|0
    • denemedim bi kere bakim dedimm utandıı göstermedi bilee

• Sorumluluğu alma cesaretine sahip değilsen o zaman denemeyeceksinde kardeşim,bu deneme tahtasımı ne kadar basit görüyorsunuz herşeyi ya sinir oldum şimdi gerçekten.

0|0
    0|0
    • deneeme tahtası olarak görsem simdi bu soruyu soruyo olmazdım

• Geleceği ile oynamak istemem diyorsunda peki ya o zorlama anında kızlığını bozmuş olursan o zaman o kızın geleceği nasıl olacak merak ettim doğrusu.

• dogru söylüosnn sekerm

• Bekaretin bozulması için illaki o an kan akması gerekmez. Kan herkesten gelmez bu şekilde yanlış bilindiği için insanların başı, boş yere derde giriyor. link

0|0
    0|0
    • yapıldıkdan sonrada sordum eve gittiğinde kan lekesi felan varmı dedim yok dedi

• Bir şeyler yaşıyor olduktan sonra ne fark eder?

• ?_?_?_?_?_?

• Yaptıktan sonra bunu düşünmek mantıksız değilmi gitmiştir

0|0
    0|0
    • yapmadm ki sadece bi kısmını sokuorum kan man yok

• bence sen hepsini dene kafanda hem soru işareti kalmış olmaz

0|1
    0|0
    • hepsini denemek benimde aklımda varda geleceği ile oynamak istemem..

• senin gibi hıyara ne saygı göstericem babanın sitesimi kızı bulmuş oyuncak gibi sitede reklamını yapıyorsun erkekliğin e si yok sende yürü şimdi!

• yauu git basmdann

Erkekler Ne Diyor 7

• hepsini sok,eger kan gelirse buyuk ihtimal bakire degildir...ama bu sorumlulugu tasiyabilir misiniz bilemem

0|0
    0|1
  • durur mu hiç yaaa.. durmaz evlattt

0|0
    0|0
  • okadar şeyi yapıyosunuz da zar mı önemli oldu şimdi. yırtılsa nolur yırtılmasa nolur

0|0
    0|0
    • beyinde bir damga olarak tasınn namusu simgeleyen sacma oldugunu kabul ettiğim bir şey

• gitmiştir kan gelmesine gerek yok...

0|0
    0|0
  • hahahaha çok güldüm özelikle yorumlara gitmiş olsun yada olmasın ne farkeder yap gitsin işte :)

0|0
    0|0
  • Birşey olmaz sorun etme.

0|0
    0|0
  • oo hacı senin kapıyı önceden kırdılar bence:)

0|1
    1|0
Yükleniyor...