Arkadaşlar erkekler artık alıştı mı?

arkadaslar erkekler artık çok bekarete takılmıyor? onları bızmı alıştırdık yoksa kabul ettırebılme kabılıyetımızmı arttı ? kızlık zarının bı onemı kalmadımı ? bende bekaretımı vermek ıstıyorum evlenınce sorun yasarmıyım ?

0|1
3|18

En İyi Kız Görüşü

• sevgiline güveniyorsan bekaretini vermende bir sorun olmaz bende sevgilime güvendiğim için hiç tereddüt etmeden bekaretimi verdim bekaret dediğin bir kaç damla kan hepsi bu.önemli olan karşılıklı güven.

1|0
    1|2
    • sevgiliykenmı başkasıyla yattın ?

• sevgilimle yattım ilişkim ha la devam ediyor

Erkekler Ne Diyor 18

• eskıden bır kızı 10 kısı ıster bır kısı alırdı,sımdı 9 kısı ustunden gecıyor bı salaga kalıyor! bozdur bozdur harca ıffetını karakterını sahsıyetını ahlakını,sızın ıcın ozel bırsey kalmamış cunku...

1|3
    0|0
  • Bekaret zaten aldatmacanın kendisi değilmi,hemde insanın herşeyden önce kendi kendisini aldatması değilmi,Kimin ne zmnan ve nerede kiminle ne yapıp yapmadığının göstergesimi,Penis vaginaya girmedende sevişilir,veya anla yoldan girebilir eeeee yani bekaretini kormuşmu oluyor bu durumda.Mesele demek bacak arsında değilmiş herşeyinsanın beyninde başlar beyninde biter,bu sorunuz kısa cevabıda insanların beyni gelişmeye başladı daha geniş düşünmeye başladı ve ufku açıldı görgüsü bilgidi kültür seviyesi yükseşld,ikçe insanın bekaretin biröneminin olmadığını anlar,fakat yinede çok yaygın bir anlatyış değildir hala sığlık ,bayağılık ve sabit fikirliklik yaygın birşekilde devam etmektedir.

0|0
    0|1
  • Veriyorsan ver..

Analdan ilişkiye girip sonra "bakireyim" diyenlerden daha dürüstçe davranmış olursun..

Ayrıca sorun yaşayıp yaşamaman karşındaki erkeğin düşünce yapısıyla alakalı.. Şahsen ben sorun etmeyeceğim.. Aksine ileride sürpriz cinsel sorunlarla karşılaşmamak için denemeden kimseyle nikah yapmayı düşünmüyorum..

0|0
    0|0
  • ver ver çekinme verdikten sonra bak hayatında neler değişecek tamam çok rahat ilişkiye girebileceksin çok zevkte alacaksın ama ileriye dönük evlilik hayallerini kurarken biraz zorluk yaşayacaksın

0|1
    0|0
  • erkeği kızlık zarı değil de o kızın vücuduna başka bir penisin girmiş olma düşüncesi yakar kavurur aklından çıkmaz belli etmemeye çalışır ama ...

0|2
    0|0
  • İnsanların artık bunu aşması lazım yok bakire değilse evlenmem yok cart curt.. Sanırım normal düşünmeye başladık

0|0
    0|0
  • Bekaret her daim önemlidir ama aşık olunca yapacak birşey yok değil diye evlenmeyecek değiliz ama ilk olmak her erkek ister senin seçimin

0|0
    0|0
  • bekaret öyle birşey ki, bakireysen erkeğinin de bakir olması senin en doğal hakkın. ama değilsen katlanacaksın. düşünce bu.

0|0
    0|0
  • ben hiç takmıyodumki zaten yeni olan bişey değil bu

0|0
    0|0
  • En sorun edilmeyecek konu bu ,

uyum , aşk , istek varsa gerisi önemsiz

0|0
    0|0
  • Ver be güzelim verde bizde nasiplenelim :)

0|0
    0|0
  • bekaret öyle alınıp verilen birşey değil.

0|0
    0|0
  • kızlığından önce beynini kaybetmişsin heralde

0|0
    0|0
  • hala takılan bırcok kısı var kendını kandırma bence

0|0
    0|0
  • Sadece oranı arttı hala önem gösterenler var.

0|0
    0|0
  • sen öyle zannet sana uygun birini bulursun bozdur tabi

0|0
    0|0
  • bak benden sana bir nasihat...burada yorum yazan tipler uç noktalar...gerek erkek veya kız fark etmez...birde Türkiye gerçeği var...benden söylemesi gerisi sana kalmış

0|0
    0|0
  • bakir olmayan birinde yaşamazsın. ama bakir olupta senin bakire olmadığını öğrenirse kapının önüne koyar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dünya Folloş olmuşsa

neye yarar senin bekaretin

verde Nasiplensin yavrucaklar

0|2
    0|1
  • Hâla onemseyen bir cok kisi var. Bu senin tercihin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...