Kapat

Vajinismus değilimdir di mi?

Merhaba önceki konularımdan da bilirsiniz beni bundan yaklaşık 25 gün önce erkek arkadaşımla önden ilişkiye girdim. Daha önce de sevişiyordum yani aktif bir cinsel hayatım vardı ama bakireydim, 25 günönce onu da verdim. Ama sorun şu ki ilk ilişkim çok acılı oldu :(

Ilişkiye girmeden önce ön sevişme yaptınız mı rahat mıydın diye sorucaksınız, hayır doğru dürüst sevişmedik bile. Sadece bir 10 sn kadar ayakta öpüştük sonra benle hiç sevişmeden bana oral seks yaptırdı, kendisi bana hiç yapmadı ama, sonra da içime girdi ve alıştıra alıştıra değil de hızlı girdi biraz. Içim parçalanıyo sandım, canım o kadar acıdıki. Bu yüzden çok yapamadık ama yine de penisinin baya bir kısmını soktu içime. Işin tuhaf olanı bakire olduğum halde tek bir damla kan akmadı. Şimdi önümüzdeki günlerde tekrar birlikte olucaz kısmetse. Ama ben çok korkuyorum yine canımın yanmasından, artık zevk almak istiyorum ve ona da aldırmak istiyorum. Kendini alıştır evde parmakla falan dedi ama onu da fazla yapamıyorum. Yani parmağımın birazını sokuyorum ama huylanıyorum bırakıyorum. Narin bir yapım vardır kan göremem mesela, belkide ondan dolayı böyleyimdie bilemiyorum. Ama vajinismus olmaktan çok korkuyorum. Gerçi vajinismus cinsellikten korkan kadınlarda görülüyormuş, ben cinselliği seven biriyim ve cinsel ilişkiden korkmuyorum, yinede canım çok acıyor. Öyle ailemden çok baskı da görmüş değilim. Erkek arkadaşımı da çok seviyorum onla sevişmekten zevk alıyorum yani hiçbir psikolojik neden yok. Ve vajinismuslu kadınlar içlerine hiç alamıyolarmış penisi, bense alıyorum hatta nerderdeyse köküne kadar aldım ama canım acaip acıdı. Vajinismus muyum sizce lütfen yardım!

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bence partnerini değiştir..sevişmeyi bilmeyen adamlarla ilişkiye girdikçe vajinismus olma ihtimalinizde var.kendinizi kasarsanız ağrılı bir ilişki yasarsınız ve her ilişkide bu ağrıyı duyacagınızı düşünüp hepten kazsarsınız ilişikyede giremez olursunuz bu gidişle.şu anda vajinismus değilsiniz ama korkmayın..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen vajinismus değilsin, sevgilin öküzismus..

2|1
    0|0
  • Değilsin arkadaşım.. Sadece biraz daha hassas olmalı partnerin

0|0
    0|0
  • zorlamadan kaynaklı bir acı seninki biraz daha nazik ve yavaştan yaparsanız hiçbişey olmaz

0|0
    0|0
  • penisi küçük mü?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• korkmanin sebebi sevgilinin birden dalması. islaklik olmazsa ve sen o an zevke gelmemişsen istersen senelerdir sevisiyor ol o an yine canın yanar

0|0
    0|0
  • kendi ağzınla değilim diyosun zaten. adam gibi ön sevişme yapsanıza belli ki iyi gevşememişsin.

1|1
    0|0
Yükleniyor...