Bir erkeğe bunu ne söyletebilir ?

dolu dizgin aşk yaşadınız herşey hızlı gelişti tek taş yüzük sonra birden rüya bozulmaya başladı sonumuz yok ne sen daha fazla bağlan ne ben demeye başladı kesinlikle cinsellik yok istediğini almıştır demeyin . benim artık aşktan beklentim yok sırf annem mutlu olsun diye onun bulduğuyla evlenecem mutluluğun bende değil çocuğu olmayacağını söylüyor ve daha önce aramız iyiyken çocuğum olmasada severmisin dedi bende cilveli bir halde gencecik delikanlısın niye olmayacakmış dedim bilseydim öyle demezdim :( sevdiği sadece onu isterken sevmediği biriyle evlendiğinde bu durumu sanki kabullenecek mi karşısındaki . erkekler siz olsanız bir hastalık var diye aşkı bir kenara atarmısınız

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• bu erkekler hep ayni bacım bizde ayrıldık hani ask sevgi mi kaldı artık kabullenip yoluna bakacaksın bizde filmlerdeki bir ask yasamıstık sozde ama yalan oldu dunya boyle

0|0
    1|0
    • teşkr ederim arkadaşım aynen öyle ama çok güçlüyüm artık Rabbime sığındım

• Beni rahatlatan tek düşünce Azrail in ruhumu kabzetmek için belli birzamanı bekliyor olması oyüzden üzülmemeliyiz belki yarın yok ama cevapsız sorular can yakıyor yaşıyacam arkadaşım inş Allah ı vekil kılarak rahatlıyorum çook çook teşkr ederim hayırlı akşamlar gölüne göre versin Rabbim inş

• amin canimm seninde hersey gonlunce olur insallah ilerde seni mutlu edebilecek biri cikar kasina.

Erkekler Ne Diyor 6

• aslında İnsanı en çok üzen şey; Ummadıkları kişiler adam olurken, adam sandıklarının insan bile olamamş olmasıdır. Aynı yolu beraber yürüdüğümüzü sandığımız insanlar, aslında bize sadece gidecekleri yere kadar eşlik ediyor.Seni seviyorum cümlesi anonim olmuş bu zamanda ne söyleyeni belli ne söyleneni...

1|0
    0|0
    • evet hepsi lafta bitti dersen ölürüm yok ağırlığın altında ezilecem palavra sen birsürü alternatife rağmen onu seçersin millete işte bu dersin o en küçük zorlukta sevdiğine sığınmak yerine kaçmayı seçer

• aynen öyle ben zor kabulleniyorum hayatıma birini dahil etmem kolay olmuyor halada kurtulamadım etkisinden ama 2-3 ay öncesine göre çok çok iyiyim Allah yardımcımız olsun

• Belki sıkıca sarılabileceğimiz bir sevgilimiz olmadı, belki yalnızız; ama bilinsin ki adam gibi sevdiğimizdendir yalnızlığımız!

• Eğer ben birini sevmiştim daha yeni ayrıldık onu herşeyiyle çok seviyodum yüzünde vücudunda her tarafında yara vardı egzama vardı ama benim umrumda bile değildi onu sadece o oldugu için seviyordum ama o beni aldattı ve geçen gün benden ayrıldı. Ben sevdiğimi her haliyle kabul ederim hastalıklı olsun olmasın aşıksam bırakmam ne olursa olsun.

1|0
    0|0
    • çok güzel bir yanıt bende öyleyim ben onun gönlünü ruhunu sevmişim başka birine ait olamıyacağımı düşünüyorum sonuçta hastalığı çokta önemli değil ama kendisi sorun etmeyi bırakamıyor benim yarın başıma birşey gelmiyeceğinin garantisi varmış gibi bu zihniyeti sevmiyorum benim kabulümsün sonuçta. senin adına üzüldüm çoğu insan sevilmeye layık olamıyor

• Uww delikanlısın demişsin bu ona cok koymustur. Eger benımde allah korusun :D öyle bişey olsa bende ayrılma yoluna dogru giderdim. Çünkü benım yüzümden sevdigimin mutsuz olmasını istemezdim

1|0
    0|0
    • bilmeden ettiğim bir laf oldu çok üzüldüm anladıktan sonra. ben onsuz daha mutsuzum rüyalarımın da etkisiyle kurtulamıyorum teşkrler kaderimse inş döner

• yani bundan sonraki hayatımızda yanımızda kimin olması hayırlıysa başa o gelsin :)

• evet aynen öyle :D

• aşk kenara atılmaz, üstü örtülür. yorganı kafanın üstüne çekmeye devam edersen de unutamazsın, boğulursun. Boğma kendini.

kimse için yakma kendini.değmez. hayallerini yak ve sıfırdan inşa et. hastalıkta ve sağlıktadır bu iş.

1|0
    0|0
    • çok haklısın hastalıkta sağlıkta yanında olabilecekte iş .

• Aradaki sevgiye bağlı

1|0
    0|0
    • karşımdaki boğa burcu aşkında ölse gitse kararından dönmez çevresi ruh gibi kaldığını söylüyor işten bile istifa etti aynı yerde çalışıyorduk onun yüzünden bende bıraktım teşkr ederim ciddiyetle cevapladığın için facesinde tek bir paylaşım başkada birşey yok sezen aksu gel barışalım artık :( salak ya öyle şeyler yaşattı ki türk sineması söylemlerine maruz kalıyorum

• evet ne desem boş zamana bırakmak en iyisi nasipse gelir hint den yemenden nasip değilse ne gelir elden hayırlı akşamlar

• Haklısın zaman bırakıp düşünmeye fırsat bulursun ona göre hareket edersin her şeyin hayırlısı

hayırlı geceler

• Cok türk sinamasimi izledin sen haahahaah

0|0
    1|0
    • bu türk sineması başına gelir inş ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bünyem alışık değil bu sinemalara.

0|0
    1|0
    • alışmazsın da inş arkadaşım hayatın neleri başa getireceği alıştıracağı belli olmuyor

Yükleniyor...