Kızlık zarını tek başına nasıl patlatabilirim?

kızlık zarını tek başına nasıl delebilirim. hangi alet yardımcı olur. evde ne ile bunu gerçekleştirebilirim?

Güncellemeler:
hemcinsim olan kızların yorumları kıskançlık kokuyor. arkadaşlar ben alınıp satılan bir mal olarak değerlendirmek istemiyorum kendimi. bunu övünecek bir şey yapmak istemiyorum. kızlık zarım kimseyi ilgilendirmez ben bunu bir erkil bozdurup onun egosunu kaldıracağıma kendi başıma yapmayı daha uygun görüyorum. özellikle kızlara çok üzüldüm. kızlık zarını o kadar abartıyorlar ki toplum baskısıyla. hemen aynı olmayan fikirli kızlara cephe alıyorlar. üzgünüm ben sizin gibi alınıp satılmak istemiyorum.

0|0
13|24

En İyi Erkek Görüşü

• rimelle ya da salatalıkla :D ama* iyice sokman lazım

1|0
    0|0
    • gel ben bozayım

• nasıl bir abazasın

• abazalıkla alakası yok ben abazalık dönemimi yeneli çok oldu. Sende bende hatırlamayacağımız için bir daha sıkıntı yok

Erkekler Ne Diyor 23

• Kalem veya ona benzer bir şeyi kremle kayganlaştır ve patlat mastürbasyon yaparken sokarsan daha rahat edersin

1|0
    0|0
  • Senin özel hayatına yorum yapmak bize düşmez ama ne yazıkki bu konuda insanlarda bir dürüstlük abidesi olma egosu var.

Parmağınla yapabilirsin en basiti budur Ama sana bu konuda salatalık öneririm . Hayat senin dilediğin gibi yaşarsın kime ne sen soylenenlere aldırma.

Zaten sekse sıra gelince herkes namus ve fetva uzmanı kesilip günah edebiyatı yapar durur...

1|0
    0|0
  • neden patlatmak delmek ıstıyorsun kı tek basına evlenırsende olur penısle bozulma oluyorsa demekkı onun gıbı bır aletlede yapılabılır salatalık gıbı

0|1
    0|0
  • bence dinamit olur... hem içeri de girer... :)))))

0|0
    1|0
  • Bu senin tercihin kimseyi ilgilendirmez ;) tanımadığın biriylede yapabilirsin ;) farklı olur hemde

1|0
    0|0
  • Şakamısın sen ya...

1|0
    1|0
    • ne kadar cahilsin sen ya

• Ben cahilim sen çok akıllısın. Bu kadar acele niyeki. Evlenince zaten olacak.

• Biraz insanları yemliyor gibisin ben bir erkek olarak senin kızlık zarının nasıl ortadan kalkacağını yazayım. bibratör, oklava. dil fırçasının sapı, salatalık havuç, yarak ölçüsünde her şey bunu halleder. Ama çapı çok büyük olmasın. sana sorum sen bunu bilmiyormusunda soruyorsun

0|0
    0|0
  • çöl kaktüsü sok başka türlü olmaz

0|1
    1|0
  • Yardım istediğine göre tek başına 'patlatamamış' olacaksın.

0|0
    0|0
  • Dildoyla de kendimden geçmişim soktuğmugeç farkettim

0|0
    1|0
  • Parmakla olabilir de ama çok içerideyse olmaz ... onun yerine vibratör falan kullansana ...

0|0
    0|0
  • Dildo alıp kullanabilirsin. Hem ileride işine yarar. Hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • Sebebin takdirlik.

ufak bir salatalığa prezervatif tak.bu mum felan da olabilir.

kolay gelsin.

1|0
    0|0
  • ne yaptın hallettinmi

0|0
    0|0
  • bir filmde izlemiştim şampanya şişesi kullan

0|0
    0|0
  • zorunun adı ne..ekmek mi istiyor?su mu istiyor..

0|0
    0|0
  • deodarant şişesi kullan

0|0
    0|0
  • parmak var ya laaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Niçin öyle bir şey yapmayı düşünüyorsun?

0|0
    0|0
    • mal gibi alınıp satılma karşıtıyım

• anlıyorum, ekle istersen sana yardımcı olmaya çalışayım

• Bu kadar saf olacağını düşünemiyorum açıkcası... Beynine ile patlat :))) yapabiliyorsan varsa.

0|0
    0|0
    • bunun saflıkla ne alakası var?

• 24 yaşındayım.

• Fizik ve kimlik yaşını kastetmemiştim ama ben :)))))

• ağzını burnunu kulaklarını kapat sağlam bir şekilde hapşır.

2|1
    1|0
  • valla salatalık patlıcan yani ince uzun sağlam ne bulursan olur.

0|0
    2|0
  • kaLIN BIR MUMM

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben kendini birine ait hissetmenin ve ona kizligini vermenin hic bir yerinde anormallik görmüyorum kusura bakma da ayrıca erkeğim değilmi tabi ego yapacak beni boşalttığında bile gözlerinin içi gülen bir adam varken bunu ona çok görmek saçmalıktır... bununla gurur da duyabilir benim erkeğim.. Ayrıca kızlık zarını kafasinda buyuten sensin bence baksana saçma sapan bişeyi vajinana sokacağına vajinana giren sıcak bir penis ve çektiğin sıkıntı sonrası erkeğinin kollarına birakmak gibisi varmı.. bu kadar önemsizse yat birinin altına egosu şişik olan sensin.. Yurdum kızları hepmi dev aynasına bakıyo anlamıyorum

2|3
    1|0
  • Başlıktaki komediye bak ya. Sanki bir heyet gerekiyormuş gibi bunun için :)))

Yavaş patlat çok ses çıkmasın.

7|3
    1|2
    • puahaha lan sandalyeden düşüyodum :)

• benim durumumu bilmiyorsun ve lütfen saçma yorumlarda bulunmayın. fikir istemedim yanıt istedim

• Bende sorularıma cevap istiyorum senden.Alınıp satılmak nedir ?

• Şu an kızlık zarın patlak ve bunu kendin yanlislikla yaptığını söyluyceksin neyle olur diye soruyosun dimi ?

Patlıcan de patlıcan.

4|3
    4|1
  • Kesin artık bakire değilsin ve çevrendekilere tek başına nasıl yanlışlıkla yaptıgını söylemek için yalan arıyorsun. :)

2|2
    2|1
    • küçük kezban senin gibi bir mal gibi alınıp satılmayı istemiyorum bundan olabilir mi acaba? sen önce o kaşlarını incelt ya da açtır öyle tartışalım.

• senin kuyruk acın var zavallı

• 18 gün olmuş sonuç nedir acaba...

• Ne gunlere kaldik

1|1
    3|1
  • neden böyle birşey yapmak istiyorsun ?

1|0
    1|0
  • blender diyorum ben :D şaka maka görüşlerine katılıyorum ence de çok haklısın

1|0
    1|0
  • seni tebrik ederim çok cesursun ama gizliden yazmışsın tabi

1|0
    0|0
  • acır o bikere acır madem öyle düşünüyorsun bunu takma ozaman git aşık oldugun birine ver kendini ne farkeder ya bikere çok acır ne patlıcanı ne mumu ne parmagı yapma bence öyle şeyler asıl bu yanlış olur evet toplumumuz bu bakire olma olayını çok önemsiyor ama hem sen bu şekilde düşünüyorsun hemde kendimi kullandırtmam diyorsun en azından bu işi aşık oldugun biriyle yapki ilerde iyikide yaptım sevdimde yaptım diyebil.

1|0
    0|0
  • asparagas soru :)

0|1
    1|0
  • Allah akıl fikir versin sana

2|0
    1|2
    • gelmiş buraya bir fake kız fotoğrafıyla iki üç abaza tavlamaya çalışıyorsun? allah sana akıl versin

• Beni bilen biliyorum söylediklerim umrumda bile değil

• beni bilen biliyorum mu

• delirdin mi? neden böyle bişey istiyosun?

0|0
    3|0
  • sende bu beyin varken hala nasıl patlamamış kendi tabirinle?

4|2
    3|1
Yükleniyor...