Önemlimi sizce ? gerçekten mi

anneme göre bir kızın bekareti herşeyidir en önemli hazinesidir ve o olmazsa hiçkimse seninle evlenmez diyor bana neden böyle şeyler diyor ki :D bekaret sizce önemli bişeymi ailem bana önemli diyor siz ne diyorsunuz ?

Güncellemeler:
bide helallik diyolar buna ne diyosunuz hani kocam benim helallimdir gibi

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

• Ben önemsiz zannediyordum. Yapılan sokak röportajlarında falan önemli değil yeaa tarzında konuşan bir çok erkek gördüm. fakat fazlasıyla önemli. Çünkü erkek kafası belli. Bakire olmayan kızla evlenebilir ama daha sonra defalarca yüzüne vurur en küçük kavgada bile. Şöyle de ekliyorum iyi ki kendimi erkeklerden korumuşum. Öpüşmüşlüğüm bile yok diye bana yobaz gözüyle bakanlar da oldu. işte tam bu manada iyi ki kendimi korumuşum dedim. Çünkü erkekler önüne gelen kızla yatarlar ama sevmezler. Bunu bir arkadaşım çok net yaşamıştı. Gece birlikte olurdu sabah bir günaydın mesajı bile gelmezdi kıza. Kullanıldığını anladığında tabi geç oldu. Bu saatten sonra napar bilmiyorum.

2|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bekaret namus işareti olarak kabul ediliyordu da günümüzde gençler o konuya pek takılmamaya başladı. Genellemek yanlış tabiki de sen kendi düşüncene göre yaşa.

0|0
    0|0
  • sadece bekaret değil karakterde önemli anal seks yapmış her boku yemiş bir kız olsa ne yazar evleneceksen bunlara bakarsın sonra karakteri düzgün olacak bu arada annenin yolundan gitmezsen evlensende hep eziklik olacak bir ömür boyu bir zevke kurban gitme derim

0|0
    0|0
  • Çevre faktörü önemli bu konuda,annen öyle söylüyorsa demek ki sizin oralarda önemli bir konuymuş dikkatli

0|0
    0|0
  • çevremde bin tane bakire olmadan evlenen hatun oldu, daha saçma bişey duymadım. sen o her gördüğün düğünde evleneni bakire mi zannediyosun :)

0|0
    0|0
  • Sen annene sor hangi çağda yaşıyormuş ? artık bakire kız mı kaldı beee

0|0
    1|1
    • var ben :D

• O zaman seni ve anneni müzeye kaldırmaz lazım... anneni yontma taş devri kısmına seni de neolitik dönem eserlerinin sergilendiği bölüme yerleştirirsek sanırım tam çağınıza uygun yerlere yerleştirilmiş olursunuz...

• kimisine göre öyle önemli olan senin ne düşündüğüm

0|0
    0|0
  • anneler hep doğruyu söyler aileni dinlemelisin

0|0
    0|0
  • Bedenin bakire olmasi önemli degil ruhun fahişe olmasın yeter...

1|0
    0|0
  • arkadaşım kendini tuta bildiğin kadar tut evlenene kadar demek istediği şu evlendinde erkek tarafının ailesi kanlı çarşaf ister eyerki kan yoksa o kızı geldiği yere gönderirler ama bu eskidendi

0|0
    0|0
    • ama biyolojik olarak her bin kızdan biri zarsız dogar ve bu zar her zaman patlamaz bunu biliyormuydun

• biliyorum eskiler böyle onu demek istedim bide erkekler kızlık zarı bozulmamış kız isterler çoğu benim için fark etmiyor ama insan olsun yeter

• önemli, hatta p*rno bile izleme insanı azdırıyor ve açgözlü yapıyor daha çok tek gördüğün malafat kocanınki olsun

0|0
    1|0
  • Annen diyorsa doğrudur..

0|0
    0|0
  • Önemli kendini sevdigin evleneceğin kişiye sakla

0|0
    0|0
  • onemlidir tabikide kizligin bozuldumu kotu ama evlenirsin yinede o yalan olmus :-):-)

0|0
    0|0
  • evet dogru demiş annen işte dinle rezil olma sonra

0|0
    1|0
  • tabi önemli. boşver bekareti biriyle ön sevişme yüzeysel sevişme ya da herhangi bir sevişme geçecek bir şey yaşamışsan soğurum direk. yatağa atabiliyorsam atarım işimi görür giderim ya da arada fuckbody olur. ama kesinlikle soyadımı vermem.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı sağlam olacağına karakteri sağlam olsun.

1|0
    0|0
  • bence önemelı degıl bır kız hereşeyı bılmelı erekek nasıl bırçok kere ilişkıye gırıyursa bayanda gırmmleıı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yani etrafın dediğinden çok ben kendim sadece tek bir kişiye ait olmnak isterim. Cocuklarımın babasına.. tabii herkesin düşüncesi farklı

4|4
    0|1
  • Bizde bir laf vardir

Bir kizin en en guzel cehizi bekaretitir diye sonuna kadar katiliyorum

O konusan yokya onemli degil diyen erkekler kiz avlamak icin Derler

Evlenmye gelince is degisir

Hicbir buyuk annr baba bos konusmaz

0|2
    0|0
  • aileni dinle

0|3
    0|0
    • helallik nedemek biliyormusun sen?

• Anneni dinle buradaki erkekleri degil...

1|4
    0|0
Yükleniyor...