Bi kız sizce benim istediklerimi kabul edermi ? Böyle bir kız var mıdır?

Birbirimizi kandırmayalım ben öyle kolay kolay aşık olamam kimseyide sevmeden çıkmam.Suan sadece cinsellik yaşayıp keyif almak icin bir kız arkadaş istiyorum.Ama kimseninde duygularıyla oynayacak kadarda gaddar biri değilim.Bana gelicekse eğer bu düşüncelerimide kabul etmiş olmalı yani.Gezip tozup eğlenebileceğim bir kız bulabilirmiyim sizce? veya bu tür kızlar nerde doğup büyürler nerelerde yaşarlar :D

abidik gubidik konuşacak olanlar gelmesin.

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• her tur insan var. boyle kiz bulmak imkansiz degil. Gece mekanlarinda tanistigin kizlara acikca soylersin olmadi yabanciyla dene

0|0
    0|0
    • Ben o gece mekanlarının adamı değilim dost.Hos bir arkadaslığımız olsun istiyorum ama oralara yabancıyım süt çocuğuyum ben sigara bile içmem hatta zararlı diye kola bile içmiyorum :D ordaki kızlar ağar gelir bana :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• böyle bir kız bulsan bile bir süre sonra sevgi de isteyecektir. hatta sonra sadece cinsellik için mi konuşuyosun benle diye üste bile çıkabilir. bulman imkansız değil ama zor.

0|0
    0|0
  • Hoslan sev cık istediginide yasa . Yani ask olursa cinsellik olmaz dye birsey yok severek olunca daha iyi hissedersin acık acık kullanmalık kız arıyorum deme yani

0|0
    0|0
    • oda beni kullanmıs olmuyormu ? ne dedim insanların duygularıyla oynamak istemiyorum keyifli vakitler geçirebileceğim arkadaş olabileceğim bir kız arıyorum dedim tamamen cinselliğe dayalı değil cinsellik haricindede keyifli vakitler geçirebilmeliyim bir kadına çok ihtiyacım var ama asık olamam.Çıktığım her kız ask bekler sevgi bekler bende yalandan aşık olmuş gibi seviyomuş gibi davranamam.Kullanmalık değil karşılıklı eğlenmelik kız arıyorum eğlenmelikte kaba oldu keyifli vakitler için işte

Erkekler Ne Diyor 1

• Git cinselligi paranla yap kızlara yapma böyle şeyler

0|0
    0|0
    • sen seks yaparken o mesaisinin bitmesini ve eve dönmeyi beklicek sevmiyorum öyle seyleri.

Yükleniyor...