En sevdiğiniz dostunuz veya arkadaşınız size lezbiyen, gay ya da biseksüel olduğunu söylese ne yapardınız?

en sevdiğiniz dostunuz size bir gün bu şekilde sırrını açıklasa ona tepki verirmiydiniz ve onunla dostluğunuzu noktalarmıydınız yada dostluğunuz devam edermiydi?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir şey oldu hayatımda :) .Bir iş arkadaşım ilk yanılmıyorsam açıldığı kişilerden biri bendim ve bana açıldığında ben şunu dedim ona.Biliyordum dedim :).Sen açılmadan veya belki kendin bilmeden ben görüyordum dedim.Ben anlamıştım hem kadınlardan hoşlandığını ve erkeklerdende ayni şekilde hoşlandığını ama yadırgamadım.Sadece çok soru sorduğumu hatırlıyorum.Meraklandım.işte arada bir fark varmı vs gibi eminim çocukça sorular sordum.Saygı duydum.Onun hayatına karışmaya ne hakkım varki.İçimden ona karşı hiç bir sey değişmedi ama uyardım.Çocukça bir uyarıydı ve şaka amaçlı sakin bana yan gözle bakma diye gülüşmüştük.Şu an bu anlattığım kişi bir erkekle beraber yaşıyor kendiside bir kadın ama mutlu cocugu oldu ama halen iki cinsede ilgi duygduğunu biliyorum.Dilediği gibi yaşasın.Kendi hayatı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kıymetlim diyebileceğim, ailem gibi hissettiğim arkadaşım gay. dostlarımın kimle seviştiği değil insanlığı ile alakadar olduğum için sanırım, bu konu beni hiç enterese etmedi.

0|0
    0|0
  • uzak kacarım

0|0
    0|1
  • Saygı gösteririm tabi ki en iyi arkadaşımla arkadaşlığımımı kesicem bu yüzden.

0|1
    0|0
  • niye noktalayım ki o bana saygı duyuyorsa bende ona duyarım, böyle bişi için yargılamak ayıp

0|1
    0|0
  • güler geçerim. dostlugumu noktalamam ama tabiki onada oymam herkes kendinden sorumludur çünkü

0|1
    0|0
  • Devam eder tabii

0|1
    0|0
  • O'na sırtımı dönmek benim dostluk anlayışıma aykırı.

0|0
    0|0
  • Tabikide devam ederdi yiysirdik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• saygı duyarım neden bırakıp gideyim dostluğuma son vereyim ki..bana güvenip sırrını açıklıyorsa değer verdiğini anlarım..önyargılı yaklaşmanın anlamı yok..

0|1
    0|0
  • saygı gösteririm. özelidir bana ne.

0|1
    0|0
  • zamanla ilişkimi keser görüşmezdim.

0|0
    0|1
  • kendi ibbneliği

0|1
    0|0
  • bana sulanmadığı sürece sorun yok.