Iğrenç rüyalar görüyorum yardım edin

berbat bir rüya gördüm rüyamda çekinerek te olsa plastik penis yalıyordum penis küçük bişeydi, uyandığımda çok kötü hissettim, ben gay biseksüel filanda değilim hatta bu tür şeylere karşıyım, çok kötü oldum uyanınca ondan bir gün öncede rüyamda yaşını başını almış ünlü bir adamı başka bir adama oral yaparken görmüştüm çok iğrenmiştim ve kötü hissetmiştim, lütfen yardım edin neler oluyor bana şaka yapmayın şaka kaldıracak halim yok

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Rüya fizyolojik bir ihtiyaçtır ve bilinçaltının bilincin zayıflamasını fırsat bilerek su üstüne çıkmasından ibarettir.

Genel olarak iki çeşit rüya vardır:

1- Çocukluğumuzdan ya da eski zamanlardan kalma unuttuğumuz, unutmak istediğimiz, unutmak hatta kendi kendimize bile itiraf edemediğimiz bir takım düşünce ya da yaşantılarımızı bilinç altımıza atarız. uyku halinde bilinç zayıfladığı için biinçaltında kalan ve istenmeyen bu tarz düşünce ya da yaşantılar rüyada boy gösterir.

2- Yine hayali bile uçuk olan ve hiç bir zaman gerçekleştiremeceğimizi düşüncelerimizi gerçekleşme umudumuz olmadığı için bilinçaltına atarız. Bunlar da uyku halinde bilincimizin zayıflamasını fırsat bilerek rüyalarımızda boy gösterebilir.

Bu bağlamda düşündüğümüzde 1.maddede açıkladığım üzere küçüklüğünde (belki de şu an hatırlayamadığın) bir taciz olayı ya da akran grubu içerisinde bu tarz yapılmış bir şakalaşma sonucu bilinç altına atılmış bir olay olabileceğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • kimse şakalaşma niyetine sakso çektirmedi ama küçükken akranlarım donumu indirip dalga geçtikleri oldu bundan fazla ileriye gitmediler, anlattığım rüyalardan önce p*rno izleyip 31çekmiştim

• Rüyayı önemseme ve üzerinde durma lütfen. Sonuçta rüya bilinçli olarak baktığımız ya da gördüğümüz / yaşadığımız bir olay değildir.

• tamam sağol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...