Bakirelik nedir ve neden bu kadar onemli

sizin icin.. bu donem zara korumak disinda bakireligin korunabilecegine inaniyor musunuz ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kizlik zari . Kiz bebekken makatindan diskiladiginda vajina icine girmesini onleyip hastaliklari onlemek icindir..

Malum diski cok mikrobik birsey ve . Altina scmayan bebek var mu?

Yani bizim toplumda bakirelik duye vakiliyor. Ama bakire ve tersten yapan insanlar var onlar daha mi namyslu?

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bizim veya bir başkasının ne düşündüğü senin için neden önemli? Bu hayata senin hayatın.. Kitleleri takip edersen sadece bir eleman olursun, ama kendi yaşamının peşinde koşarsan birey olursun.. Sadece kendi istediklerini yap, başkalarının kurallarına göre yaşama...

0|0
    0|0
  • arkadaş bu bakirelik nedir ya her gelen bakirelik soruyo bir anlamıyo kızlık zarı yırtıldıysa yırtıldı kızlık gidince insanlık ölüyomu kızlığı giden bir bayanın da cinsel hakkı yok muhiç bir önemi yok ya kızlık gitmiş yok duruyomuş onlarda insan ya erkeklerde cinsel ilişkiye girmesin onlarında bekareti gidiyo madem erkekler yapıyo kızlarda yapsın eyerki bı kız bekareti kaybetmiş onunla evlenmem veya beraber olmam diyen erkek varsa önce kendilerine baksın ya bu nedir böyle yok kız ilişkiye girmiş kız deyil arkadaşım kızların ilişkiye girmeye hakkı yoksa erkeklerinde yok hangi kız kabul eder başkasının koynuna girip çıkan erkekyi .

0|0
    0|0
  • Bakirelik aslinda temiz saf kirlenmemis gibi anlamlara gelir. Bu yuzden sadece önden iliskide degil anal oral opusme ve hatta benim kitabimda baska yabanci bir erkegin elini tutmus olmasi bile o kiz bakire degildir.pisliktir mikroptur.diyeceklerim bu kadar

0|2
    1|0
  • bence zar anlamında degil ama temizlik anlamında önemli

0|0
    0|0
  • Bakire bedenlerde fahiş e ruhlar dan korkarim

1|0
    0|0
  • bu kadar sorun yapma bence:)

0|0
    0|0
  • korunmanın tek yolu ilişkiye girmemek güzelim ilişkiye girdinmi kızlık bekaret kalmıyo

0|0
    0|0
  • Bekaret yani kızlık zarı bir simgedir bence. Bekaret "el değmemişlik" tir. Zaten o zar da bunu temsil eder. Ancak her türlü cinselliği yaşamış olup da o zarı korumuş olan da bana göre bakire sayılmamalıdır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bakirelik önemi ve önem derecesi kişiden kişiye değişen göreceli 1 olgudur o yüzden takma kafana benim için önemli değildi. eşim içinde önemli değildi ... Kızlık zarı benim için kadınların ilk cinselliğine kadar vajeni enfeksinyon vb şeylere karşı koruyan önmesiz birşey tabii bu kimisi için ise en kutsal şey. bekaret senin kafanda ne ise ona göre hareket et

0|4
    0|0
  • bakire hiç sevişmemişe denir götten de olsa ağızdan da olsa bakireyim diye dolanamazsın her şey zarla bitmiyor

0|1
    0|0
  • Kafanı yorwa boyle şeylere boş ver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...