Kızlık zarımı kendim bozdugum halde ilk cinsel iliskimde aşırı kanama oldu

İlk cinsel iliskide bunu yasayan varmi kizlar? Aci agri hissettim ve bildigin kan bosaldi yataga

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben sana bişey söyleyim mi erkek arkadasın seni yarın bir gün mesuliyet kabul etmemek için sana kendini bozdurmaya calısmıs ama bunu becerememiş kendisi bozmus seni. Çünkü kızlık zarını sen bence bozacam derken sadece zedelemişsin. Bence göz önunde bulundur . bu söylediğimi

0|0
    0|0
    • Benden oyle bisey talep etmedi ben aci cekmemek icin kendim bozup ole iliskiye girmek istedim zaten sevmiorum toplumdaki bu kizlik zari baskisini herneyse ama dedigin gibi ben zedelemis olabilirim

• 2damla degil iste baya bir kan govdeyi goturdu yani sikinti o neyse saol

• normal ilk kızlık bozulduğunda öyle olur zaten. Her kadında farklıdır bu .bazısından az akar. bazısından fazla

Erkekler Ne Diyor 9

• Tıp doktoru değilim ama pek çok çeşit kızlık zarı var , esnek bir zar olabilir ya da nispeten daha büyük ve kapalı bir zarın vardır , bu durumda bir penisle kıyaslanmayacak kadar ince olan parmak ( ki parmak kullandığını varsayıyorum ) ancak bir kısım yırtılmayı sağlamıştır . Böylece ilk ilişkide de olay nihayetine ermiş anlattığın durum olmuştur .

0|0
    0|0
  • kendin bozmakla ilişkiye girmek arasında dünya kadar fark vardır kanın gelmesi normal

0|0
    0|0
    • Ben bozdugumda kan gelmisti zaten bir sure kanamisti sonra ilk iliskide cok asiri kanamam oldu kiLik zari kanamasimi yoksa iliskiylemi alakali onu yasayanlar varmi diye sormak istedim

• Anladim ama erkek arkadasimda sert davranmadi aslinda ama niye bu kadar kanama oldu anlamadim

• yırtılma olma ihtimali büyük olasılık

• esnek olabilir daha iyi bilgi almak için doktora gidebilirsin ya da bayan arkadaşlardan bilgi alabilirsin.

0|0
    0|0
  • parmakla denemen başarısız olmuş..

0|0
    0|0
  • tahriş olmuştur

0|0
    0|0
  • yapma ya demek penis boyutunda birşey girmeli dimi ;)

0|0
    0|0
  • tam olarak bozulmamışsın ondan:)

0|0
    0|0
  • Sanırım ilkinde zedelenmiş bozulmamış

0|0
    0|0
  • Ne kullanarak yaptın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0