Vajinismus filan olmaktan korkuyorum

Cinsel deneyimi olan kızlar baksın

Haziran ayında evleniyorum, dolayısıyla ilk gece nasıl olacak diye düşünmeden edemiyorum :) 4 yıllık ilişkimizde öpüşmekten, sevişmekten ileri hiç gitmedik. Kendimizi evleneceğimiz ilk geceye sakladık. Ama ben korkuyorum. Cinsel deneyimi olan varsa anlatabilir mi ilk gecesinin nasıl geçtiğini? Vajinismus filan olmaktan korkuyorum çünkü bazen p*rno filme bakarken bile kendimi kasıyorum.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Korkarsan olursun zaten o korkudan dolayi da kasilabiliyo buyuk bir penisi ilk defa görünce ve dahaonönce hic ilişki yapamadığdan aklından şu geçiyo bu benim ufacık seyime nasıl gircek parcalanicakmis kadar korkuyorsun ama sonra alıştıra alistira girince hafif tabikide acıyor ama snra normale dönüyor ben ilk iliskimde eski sevgimile kasilmistim zevk alamamistim korkudan ilk ilişkim berbatti kisaca sirf korktugum icin korkulacak bise yok bu normal bişey zaten diceksinki yapinca bumuymuss yanii

1|1
    2|0
    • teşekkür ederim peki diğer ilişkilerinizde düzeldi mi? korkunuzu yenebildiniz mi?

• Evet erkek arkadasim anlayisli biriydi beni gevsetti sevgiyi hissettirince bu sorunu astim çok şükür 4-5 iliskimde normal bir cinsellik hayatına uluastikk rica ederim ne demek :))

Erkekler Ne Diyor 3

• Korkmana gerek yok korkasan kasilirsin kasilirsan acin artar kocan olacak arkadasada tavsiyem on sevismeyi uzun tutun alistira alistira yavas ve sakin bir sekilde ise baslasin argoca tabir edersek 3 dk disinizi sikaceksiniz sonra isi bitireceksiniz;)

0|0
    0|0
  • 4 senelik bir aşk yaşamışsanız o gece sıkıntı çekmezsiniz alıştıra alştıra yapın

0|0
    0|0
  • acı yok zevk var,içine mutluluk giricek yağda kayar gibi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ılk gecem cok agrılı olmustu cunku baya bı kastım kendımı sana tavsıyem akısına bırak ama agrının kızlık zarıylada alakası var bence cunku bazı kızların zarı kalın olabılıyomus o daha acıtıyo ama bazıların kı ınce hemen acısız oluyo :) ben de cok merak edıyodum ılk gece cok acırmı dıye evet acıyo ama ıkı gun sonra normal :)

1|2
    0|0
  • Sevismenin aynisi tek fazlasi y... yicen hahaha. Her neyse kendini kasma bir sikinti olmaz. Rahat olmaya bak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...