Kızlık bozma olayı ?

Arkadaşlar kız arkadaşımla ilişkiye girdik ve kızlık zarı bozuldu bir kaç damla çarşafa geldi kan pembembisi bir kandı geri kalanı wcde kanadığını söyledi zaten sadece 3 4cm girdim hemen çıktım acıyo diye bağırdı yaklaşık 2 gün ara ara hafif kanama oldu bu normalmi kız değil regli olma ihtimali var mıkafama takıldı sürekli kan aktığından beni kandırmış olabilirmi ?

Güncellemeler:
Acaba kız değilmi diye süpheleniyorum 2 gün sürermi bu kanama ya adetse bana kanama kızlık zarı patladı diye beni kandırdıysa diye

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama gözünün önünde bozulmus iste.benim dört gün kanamisti üst üste kiz doğru söylemiş sana bozmusun kizligini kizin yazık olmus bakireymis bide :(

0|2
    0|0
    • Evlenicem kızla yazık olmadı iyi oldu kız olması aksine .

• Rica ederim Allah mesut etsin o zaman

• Amin sağolsın.

Kızlar Ne Diyor 4

• kızlık gitmiş pasam

0|2
    0|0
    • Senin durum basil ?

• ama emin degilsen test yaptır ögrenirsin kızmı degilmi diye buradan sorarak kesin sonuca varmazsın doktora gidin

• Tamam sağol zaten regl kanamsı gibi değil pembemsiydi ben evlenicem bu kızla ama öyle bir durum olunca dedim adetde benimi kandırdı kızım diye düşündüm sağol.

• benımde oyle olmustu netten arastır genellıkle oyle olur regl cok kanar once ıkı damlada gelmez :-D KIZ GIBI KIZ O:)

0|0
    0|0
  • vucudumuzda pembe olan kan bir ayak altında olan kandır bide kızlk zarında olan kan pembemsidir .. Kız yalan söylüyemez sürekli kızda kanama gitmeside normeldir kızın kızlıgını almısın uLan nasıl bir vicdanla yaşıyacaksın aceba !

0|2
    0|1
    • Vicdanım gayet rahat evlenicem çünkü bu kızla .

• sevdiğim kız yazsaydın saçmalıklığın daniskası ... arkadaşım da nee hayret birşey yaw

• Hoşlanmıyorum belki öyle şeylerden arkadşım demek daha çok hoşuma gidiyo bana daha sevgi cümlesinolarak geliyo kız arkadaşım demek sağol cevabın için uzatmayalım.

• Sen kız arkadaşınla ilişkiye girecek duruma gelebiliyorsun ama güvenemiyorsun. Bu nasıl karaktersizlik? Kan gelmeyebilirdi de ilk gecede. O zaman nelerle suçlayacaktın acaba kızı.Ayrıca ilişkiye girdikten sonra 1 hafta ara kanama olması normaldir. Yapmayı biliyorsun bilgi edinmeyi de bil.

1|2
    0|0
    • Ben ona ilk başta sordum hayır olmadı kimseyle dedi onu çok seviyorum ona dokunmaya kıyamıyamadığımdan bağırınca kendimi çeknek zorunda kaldım bilmemekle alakası yok sadece şüphelendim normal olarak bilgi ediniyoz işte sordukya önüme gelen karıyla yatcak kadar şerefsiz olmadığımdan bu konuda biraz cahilsemde

• Sağol ben farkettim zaten ilk olduğumu ama insanoğlu işte insan çok sevince en ufak şeyden bile bir anda şüpheleniyo ben bu kadar severken o beni kandırıyomu diye işte çol sağol :)

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• kızlık zarı öyle kanamaz. :))

0|0
    0|0
  • :) şimdi sorduğun soruyu aşağıda verdiğin cevapları okuyorum da sen daha çocuksun be yazma tarzın çocuk olduğunu gösteriyor soruna gelince kız arkadaşın seni çok sevdi sana güvendi eşi olman için kızlığını sana teslim etti şimdi bahane uydurma ayrılmak için valla iki yakan bir araya gelmez söyleyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...