Niye bir kız bir erkek yan yana görülünce yanlış anlaşılıyor?

18 yasını geçtikten snra bile dışarıya çıkmak için izin alma zorunluluklar,

Evlerine bir iki sokak kala sen burdan git biri görür demeleri,

Aile baskısı, üzerlerine çok fazla düşülmesi, sık boğaz edilmesi, sen kızsın bu saatte dışarı çıkalmaz vs. vs

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• 18 yaşını doldurmuş olması ona Avrupa'da ki özgürlüğü vermez ülkemizde.. Süre gelmiş kurallar ve yargılar var aile kültürümüzde.. Ama şu yazdığına da katılmadan geçemiycem.. Evlerinin önünde değilde, biraz uzak bir yerde ayrılmaları bana bile kuşku veriyor, maksat yanlış anlaşılmayı engellemek ama böyle yaparak olmamış bir şeyi, varmış gibi hissetiriyorlar, ' kimbilir kim, bak kimse görmesin diye nerde ayrılıyorlar ' gibi.. Halbuki kapıya kadar bıraksa, demek ki ailesi de tanıyor diye kimse yargıda bulunmayacak.. Geç saatte bir kızın dışarıda tek başına olması konusuna gelince katılmıyorum, başta da dediğim gibi, bu kadar özgürlüğü kaldırabilecek ne aile yapısına ne de dışarıda boş gezen tehlike arz eden kişilere sahip değiliz.. Biz diğer ülkelerde ki gibi olamayız, isteriz belki ama olamayız, şartlar olgun değil..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• en yakın arkadasım ve ben de nezaman site icinde biseyler icmeye kalksak yanlıs anlasılıyoruz öyle ki ailelerimiz biz dısardayken arayıp dikkat edin diyor

0|0
    0|0
  • TR nin güzelliği

0|0
    0|0
  • zihniyetlerde problem

0|0
    0|0
  • Türkiye'de böyle ne yapalım.

0|0
    0|0
  • Türkiye toplumu bunu kaldirmiyor diyecem üzüle üzüle .

0|0
    0|0
  • Avrupa ile karistirma. Burasi turkiye. Malesef

0|0
    0|0
  • İci fesat olmasın :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bak bunu ben çok yaşadım halada çözebilmiş değilim bir sürü kız arkadaşım var kankalarım felan dolaşıyoruz tanıdık görüyo ooo pezeveng olmuşsun hayırdır dio ulan gelde ... ağzını bi kız arkadaşımla dolaşıyoz çıktığı erkek gelio yanlış anlıyo arkasından koşuyorum yok öyle birşey diyorum gene olmuyo yarın çok samimi olduğum kızla yürüyüş edecem gene yanlış anlaşılacam bu soruyu bilim adamlarına sormak lazım :)

0|0
    0|0
  • Türklerin yarısı abazan olduğundan(ne iyimser bir yaklaşım)Ve genel görüş olarak kız-erkek arkadaş ilişkisinin kurulamayacağından olsa gerek.Evet bir kız-erkek arkafaş olabilirler ama dost olamazlar.

0|0
    0|0
  • yanlış anlaşılma değil arkadaşım bu bir tembihdir. Anne ve baba olmadan bunları idrak etmemiz biraz zor şimdilik. iyiki bu ülkedeyiz , iyiki bu geleneklerimiz hala devam ediyor.

0|0
    0|0
  • cevap mahalle baskısı

0|0
    0|0
  • ülkede çok cahil var kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...