Bir aydır seks yapmayan erkek...

sevgilimle seksi bıraktık.çünkü zina yapıyoruzz allah yoluna gitmek için bıraktık.nikahlanana kadarda yapmak istemiyorum.yaklaşık bir ay oldu.sevgilim ne durumdadır sizce? başka kadınla yatma ihtimali?sevgilim mastürbasyonda yapmıyor,hani erken boşalma olmaması için..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Mast yapmayan erkek yoktur, burada hemfikir olalım..

Neden "yoktur" diyorum.Sen mast yapıp, döl kesendeki spermleri bi' şekilde boşaltmasan bile o senden bi' şekilde (gerek wc sırasında, gerekse uyurken rüyalanma yoluyla" çıkar gider.. Başkasıyla yatma konusuna gelince, sanmıyorum çünkü sen ona yetiyorsun.

Şimdi "seksi bıraktık" diyorsunuz ama 2-3 ay sonra ikinizde alev alev yanacaksınız ve o sekse koyduğunuz ambargoyu kaldıracaksınız..

- Bi' taraf istedi, diğer taraf kaldırmadı ne olur ? işte o zaman biter o ilişki.

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Karakterine bağlı ben neredeyse bir yıl yapmadım ama ne başkasını düşündüm nede eskort tarzı saçma şeyleri düşündüm. İrade ve sevgi meselesi bu

0|0
    0|0
  • bnce ol eklay kolay brkamaz erkkler.bnce baska kadıa gıdebılır mı bılmm ama baska yollardan tatmn oluyordr dusuncem bu.

0|0
    0|0
  • bunu ona söylesen sıkıntı olabilir ama sor bence.

0|0
    0|0
  • başka biriyle yatma ihtimali yok.mastürbasyon yapan erkek geç boşalır bilgine...

0|0
    0|0
    • tam tersinide bana dedi bu adam yaa

• yanlış demiş.aksine hemen boşalır...erkekte cinsellik sıklıkla orantılı...uzun süre seks yapmayan erkek içi su dolu şırınga gibidir.tazikli ve anlıktır.

• hmm anladım...herşey bilgi eksikliği işte

• Profil resmin bir kere başlıca saçmalık. Nick, resim ve günahtan bahsediyorsun. Gülünçsün.

0|1
    0|0
  • bir kere bırakmanız birşeye yaramaz cehennemde köşeniz hazır... ikincisi sevgilin sen yoksan başkasını çoktan bulmuş ve çatır çatır götürüyordur... hele ki geçmişte kırıkları varsa şuan onlardan biriyledir... senide güzel kullanmış safcık...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• iamana gelmiştir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...