Büyük testisler estetik açıdan size ne hissettiriyor?

Erkeğin büyük testisli olması estetik bir görüntü sağlıyormu size göre?

Yada şöylede diyeyim testislerim büyük sürekli sperm üretimi var erkek açısından fazla meni belki çocuk sahibi olma açısından şans sayılabilir ama kızların bu koduda fikri ne çok itici olduğunu düşünen varmıdır?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• büyük testisler daha tatlı

0|1
    0|0
    • Ilk kez buyuk ve sarkik testisten hoslanan bjr bayan gordum... senin gibi kizlar kaldi mi ki haka

• oralda ve okşaması güzel oluyor

• cevabın için teşekkürler kıymetini bilen olmasına sevindim :) Okşanması yalanması benimde hoşuma gidiyor da fazla sıkmasanız daha çok zevk alacaz :P

Kızlar Ne Diyor 4

• Penis de ozellikle inik haldeyken buyukse, yani testislere orantiliysa yalan yok ihtisamli duruyor.

0|1
    0|0
    • zaten sorun orada penis kalkınca testis toparlanıyor ama penis inikken biraz sarkık ve daha büyük görünüyor. Yumuşak hali en oynanası hali sanırım :))

• Tam beni anlatıyorsun

• Daha cok zevk verir

0|0
    0|0
    • Zevk derken ne yaparken daha çok zevk verir, sende mi ritmik sesleri seviyorsun :D

• aşırı sarkık olanları itici, fakat düzgün şekilli, büyük testisler güzel.

0|0
    0|0
    • aşırı sarkıklık sanırım hastalıktan kaynaklanıyor, aşırı olmadığı için sorun etmiyorum. Büyük testislerin beğenilmesi hoşuma gitti :)

• bence güzel

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• aşırı sarkık olma durumu varsa varikosel falan olabilir gençler, aman dikkat diyorum. araştıralım, inceleyelim, doktora gidelim ;)

0|0
    0|0
  • Senin fabrikanın kapalı alanı büyük ama önemli olan açık alan.

0|0
    0|0
    • Ordada sorunumuz yok ama bazen bana itici geliyor şimdiye kadar hiç kötü yorum almasamda bazen tanıntı yapıyor insan :)

• buyuk iri olan herseyi severler

0|0
    1|0
    • hahaha öyleler gerçekten büyük cüzdan büyük penis büyük testis büyük araba büyük ev :)

Yükleniyor...